نویسنده البرز گروپ ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ 0 نظر

شهر فاماگوستا شهر دیوارهای بزرگ

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شهر فاماگوستا شهر دیوارهای بزرگ

آشنایی با فاماگوستا

در زندگی مدرن امروزه، مهاجرت تبدیل به امری پیش پا افتاده شده که برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز کافیست به اینترنت دسترسی داشته باشید. می توانید در نقشه‌ های آنلاین به طور دقیق کشور و شهر و حتی محله‌ای که می‌خواهید به آن مهاجرت کنید را ببینید. از آب و هوای روزانه کشور مقصد مطلع شوید، با فرهنگ مردم‌ آشنا شده و اطلاعات دقیقی راجع به ترافیک و یا حتی آثار باستانی کشور مقصد به دست آورید.

یکی از شهرهای بسیار مهمی که در کشور قبرس قرار دارد، فاماگوستا نام دارد. این شهر که به شهر دیوارهای بزرگ نیز معروف است، از تاریخ و فرهنگ بسیار غنی برخوردار است. به شهر فاماگوستا در قبرس، شهر مدیترانه ای نیز می گویند. مساحت کلی این شهر خیلی زیاد نیست و به‌عنوان شهری کوچک شناخته می‌شود. مساحت کلی شهر فاماگوستا قبرس شمالی 1985 کیلومتر مربع بوده و جمعیت ساکنان آن نیز چیزی حدود 59536 نفر است.

لینک های کاربردی : خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شهر فاماگوستا شهر دیوارهای بزرگ .

جاذبه های دیدنی

منطقه سالامیس و منطقه ورشا از مناطق بسیار مهمی هستند که در این شهر وجود دارند. در منطقه سالامیس می توان بقایای تاریخی را دید که برای گردشگران بسیار جالب خواهد بود. این منطقه نزدیک به ساحل لانگ بیچ است.

شهر قدیمی فاماگوستا را می توان به طور کلی پایتخت تاریخی قبرس محسوب کرد. در این شهر هم مردم و هم دولت برای تاریخ و فرهنگ غنی که دارند، احترام و ارزش بسیار زیادی قائل هستند. در این شهر مسافران می توانند به دیدن مناظر و مکان های تاریخی متعددی که در شهر هستند بپردازند. از جمله این مکان های دیدنی می توان خانقاه سنت برناپاس، مسجد لالا مصطفی پاشا، شهر سالامیس را نام برد. از دیگر مکان های تاریخی این شهر می توان به کلیسای جامع نیکولاس و برج اتللو اشاره کرد.

فرهنگ مردم فاماگوستا

اهالی فاماگوستا در قبرس، تشکیل شده از توریست ها و مردمی است که در این شهر زندگی می کرده اند. این مردم که دوستداران موسیقی، تئاتر و هنر هستند، مردمان با فرهنگی محسوب می شوند که در زمینه هایی که ذکر کردیم در جزیره جزو بهترین ها بوده و هستند. در این شهر بندرگاه های بزرگ و عمیق جزیره وجود داشته اند و محموله های آبی این جزیره به میزان 80 درصد از این ساحل وارد می شده اند.

به علت وجود دانشگاه های متعدد و با رتبه بسیار بالا و معتبر شهر فاماگوستا شهری دانشجویی به شمار می‌رود. مردم این شهر شرایط زندگی تقریبا خوبی دارند. جالب است بدانید ازآنجایی‌که قیمت املاک این شهر نسبت به شهرهای دیگر پایین‌تر است، سرمایه‌گذاری در املاک به نفعتان خواهد بود.

اگر به‌عنوان یک شهروند قصد زندگی در شهر فاماگوستا قبرس شمالی را دارید بهتر است بدانید قیمت اجناس ضروری زندگی تفاوتی با شهرهای دیگر این کشور ندارد و همچنین قسمت خیلی متمایز شهر فاماگوستا وجود ساحل های شنی بسیاری برای ابتنی و لذت بردن از دریای مدیترانه هست.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شهر فاماگوستا در قبرس شمالی

اگر قصد سرمایه‌ گذاری در قبرس شمالی را دارید، باید بدانید که شهر فاماگوستا قبرس شمالی نیز ازجمله شهرهای مناسب سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود. توریستی بودن، بندری بودن و وجود دانشجوهای زیاد در این شهر باعث شده تا افراد زیادی اقدام به اجاره، خرید و فروش ملک کنند. جالب است بدانید که شما می‌توانید با قیمت مناسب‌تری در این شهر سرمایه‌گذاری کنید.

همچنین شهر فاماگوستا برای کسب درآمد از طریق اجاره نشینی نیز بسیار مناسب می باشد چون اجاره ها به صورت سالانه و به پوند انگلیس یا معادل دلاری آن می باشد و کمترین مقدار اجاره برای واحدهای سوییت 250 دلار ماهانه می باشد.

لانگ بیچ (اسکله)

منطقه توریستی، تفریحی لانگ بیچ (اسکله) در 12 کیلومتری شهر فاماگوستا واقع شده و دارای 6 کیلومتر خط ساحلی فوق العاده می باشد. این منطقه حدوداً 35 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ارجان، همینطور شما در 45 دقیقه ای می توانید به شهر گیرنه برسید.این منطقه بافت کاملا توریستی دارد و برای سرمایه گذاری از نظر افزایش ارزش افزوده ملک بهتر از شهر فاماگوستا می باشد.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | لانگ بیچ

رونق در بازار ملک توسط مهاجران و سرمایه گذاران باعث شده هر شش ماه شاهد افزایش ملک در جزیره قبرس شمالی به ویژه لانگ بیچ باشیم و به طور کلی املاک پیش فروش فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری و سودآوری هستند که در منطقه لانگ بیچ / اسکله بالغ بر 50پروژه ملکی و ساختمانی متفاوت برای هر بودجه و سلیقه وجود دارد. تنوع زیاد در قیمت املاک و نوع ساختمان های اعم از آپارتمان و ویلاهای با امکانات بسیار خوب اعم از استخر و باشگاه و با شرایط پرداختی متفاوت به افرادی که قصد خرید ملک در قبرس شمالی را دارند، این امکان را می ­دهد تا بتوانند نسبت به بودجه خود و پرداخت اقساطی طولاین مدت بدون سود ، ملک مورد علاقه خود را خریداری کنند.

همراه ما باشید با مطالب خواندنی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف

 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف

اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف

سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید