نویسنده البرز گروپ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ 0 نظر

منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | لانگ بیچ

لانگ بیچ قبرس شمالی

منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی که به عنوان یک منطقه توریستی در 12 کیلومتری شهر فاماگوستا واقع شده است و دارای 6 کیلومتر خط ساحلی می باشد ، فاصله آن تا فرودگاه ارجان 34 کیلومتر است و با شهر زیبای گیرنه 70 کیلومتر فاصله دارد ، که نزدیک یک ساعت زمان لازم است تا با ماشین به این شهر سفر کنید.

لانگ بیچ یا همان شهر اسکله به عنوان یکی از بهترین شهرهای قبرس شمالی برای زندگی می باشد و ضمنا برای سرمایه گذاری و خرید ملک نیز بسیار توصیه شده است ، مجله فوربز آمریکا در 5 فوریه 2021 طی یک مقاله منطقه لانگ بیچ را به عنوان رتبه اول سرمایه گذاری مناطق ساحلی معرفی کرده است که با توجه به رشد 85 درصدی قیمت املاک از سال 2021 تا 2022 به عنوان بالاترین رشد قیمت در مناطق ساحلی کل دنیا ، تحلیل این مقاله کاملا درست بوده است و در حال حاضر تمرکز ساخت و سازها و همچنین سرمایه گذاران خرید ملک روی این منطقه می باشد که خود نشان دهنده آینده بسیار خوب لانگ بیچ می باشد.

اکثر پروژه های ساختمانی قبرس شمالی توسط کمپانی های معروف در این منطقه واقع شده است و برای همین برای بودجه های مختلف امکان خرید می باشد ، از سوئیت های 40 متری تا پنت هاوس های 300 متری و همچنین ویلا با ویو دریا ، با قیمت ها و امکانات مختلف که به شما قدرت انتخاب می دهد .

لینک های کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی |

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | منطقه لانگ بیچ

ساحل لانگ بیچ

ساحل لانگ بیچ دارای امکانات رفاهی فراوانی می باشد که شما می توانید درآن انواع تفریحات دریایی را داشته باشید ، تفریحاتی منجمله ، قایق سواری، جت اسکی، اسکی روی آب ، شنا و بسیاری تفریحات دیگر که مخصوص دریا است ، شن های این ساحل آنقدر نرم و تمیز هستند که بسیاری برای حمام آفتاب استفاده می کنند.

در کنار ساحل زمین های والیبال و فوتبال شنی ، در نظر گرفته شده است که می توانید با خانواده یا توریست هایی که در آن منطقه وجود دارند ، تیم تشکیل دهید و بازی کنید ، ضمنا مغازه و رستوران ها با غذاهای ترکی و ایرانی در لانگ بیچ آماده پذیرایی از شما عزیزان می باشند.

همراه ما باشید با مطالب خواندنی البرز گروپ قبرس

امکانات پروژه های لانگ بیچ

بیشتر پروژه های مسکونی در منطقه لانگ بیچ دارای امکانات همانند یک هتل چند ستاره هستند . برای نمونه می توان به پروژه سزار ریزورت که در این منطقه قرار دارد اشاره نمود . که بیشتر امکانات مد نظر شما در آن گنجانده شده است . و همانند یک هتل چند ستاره می باشد ، البته در منطقه لانگ بیچ بیش از 60 پروژه دارد و بیشتر آن ها از آینده خوبی برخوردار هستند. پروژه ها از امکانات، استخر های روباز و سونا و جکوزی ، باشگاه بدنسازی ، پارک کودکان ، سرسره های آبی، فروشگاه های بزرگ و اینترنت و … برخوردار هستند و اگر قصد خرید ملک در قبرس شمالی برای سرمایه گذاری را دارید ، این منطقه پیشنهاد گزینه اول است.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | لانگ بیچ

قیمت ملک در منطقه لانگ بیچ قبرس شمالی

با توجه به تقاضای بالای ملک در این منطقه ، قیمت ها هر روز در حال افزایش است . و کمپانی های سازنده هر روز در حال آپدیت کردن قیمت ها هستند . حداقل قیمت سوئیت در این منطقه در ماه آپریل 2023 نزدیک به 85 هزار پوند می باشد اما میانگین قیمت همان سوئیت 45 متری در تاریخ مذکور 102 هزار پوند است . و ممکن است در زمانی که شما این مقاله را مطالعه می کنید . قیمت ها تغییر کرده باشد ، قیمت اپارتمان تک خوابه در لانگ بیچ قبرس شمالی کمی بالاتر از واحد سوئیت هست و حداقل قیمت 95 هزار پوند می باشد.

لانگ بیچ قبرس شمالی کجاست؟
این منطقه که در واقع همان شهر اسکله می باشد ، در جنوب شرقی قبرس شمالی واقع شده است . و یک منطقه ساحلی و مناسب سرمایه گذاری و خرید ملک می باشد.

برای زندگی لانگ بیچ بهتر است ، یا شهر فاماگوستا؟
این  منطقه برای زندگی بسیار مناسب تر است . البته قیمت املاک در لانگ بیچ بسیار بیشتر است . و رشد سرمایه گذاری نیز به نسبت بهتر است.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف

 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف

اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف

سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید