نویسنده البرز گروپ ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ 0 نظر

انواع نمای ساختمان ویلایی بر اساس متریال

انواع نمای ساختمان ویلایی بر اساس متریال | سرمایه گذاری قبرس شمالی

انواع نمای ساختمان ویلایی بر اساس متریال

یک ویلا برای نمای خود علاوه بر اینکه دارای سبک های متفاوتی است، متریالی گوناگونی را شامل می شود که متقاضیان با شناخت کامل این متریال به سمت طراحی و ساخت نمای ساختمان ویلایی می روند. متریال گوناگونی برای نمای ساختمان ویلایی وجود دارد. در این مطلب از سایت البرز گروپ قبرس، مرکز تخصصی سرمایه گذاری قبرس شمالی انواع نمای ساختمان ویلایی بر اساس متریال را مورد بررسی قرار می دهیم.

  • نمای ساختمان آجری
  • نمای ویلای مونولیت
  • نمای ساختمان ویلایی سنگی
  • نمای جدید شیشه ای
  • نمای زیبای ساختمان رومی
  • نمای ساختمان کامپوزیت
  • نمای رویایی ترموود
  • نمای ویلا به سبک استرچ متال
  • نمای چشمگیر بایرامیکس
  • نمای دیدنی سرامیکی

نمای ساختمان آجری

دیگر زمان آن رسیده که افراد برای طراحی و ساخت نمای خانه دوبلکس، فلت و… خود به سمت متریال آجری بروند، نمای ساختمان ویلایی با آجر به دلیل ویژگی های بسیار عالی که دارد به افراد توصیه می شود. آجر عایق صوتی و حرارتی بسیار خوبی است که از ورود و خروج گرما و صدا جلوگیری می کند و همچنین دوام بسیار خوبی دارد به همین خاطر نیاز به بازسازی ویلا در سال های بعد نیست.

نمای ویلای مونولیت

نمای ویلا به سبک مونولیت بسیار ساده و جذاب است و مناسب اغلب ویلاها مخصوصا ویلاهای فلت است. سبکی از ویژگی های بارز این متریال برای نمای ویلا است. برای طراحی نمای ساختمان ویلایی با مونولیت نیاز به صرف هزینه های زیادی نیست زیرا این نما هزینه بسیار کمی را در بر می گیرد و نیازی به تعمیر و مرمت در طی سال های بعد ندارد.

نمای ساختمان ویلایی سنگی

نمای سنگی برای ویلاها از قدیم رایج بود و یک متریال جدید محسوب نمی شود؛ نمای سنگی دارای ضخامت بالا و استحکام زیاد است که سطح ناهمواری دارد به همین خاطر به عنوان نمای برجسته شناخته می شود. انواعی از سنگ ها در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار دیده می شود که افراد می توانند برای نمای ویلای خود یک مدل را به دلخواه برگزینند.

آشنایی با بهترین سبک های نمای ساختمان ویلایی | خرید ملک قبرس شمالی

نمای جدید شیشه ای

شیشه برای نمای ساختمان ویلایی درسته که کمی هزینه ها را بالاتر می برد اما زمان انجام کار بسیار کوتاه تر می شود و شما یک ویلای لوکس با نمای مدرن و زیبا را در اختیار خواهید داشت. شیشه از جمله متریال با کیفیت در نماهای ویلاها است که قابلیت ترکیب با دیگر متریال را دارد به همین خاطر جزو محبوب ترین متریال برای نمای ساختمان ویلایی شناخته شده است.

نمای زیبای ساختمان رومی

نما رومی از مشهورترین متریال برای ساخت ویلا است که از سنگ مرمر و گرانیت تهیه می شود این نوع نما بسیار مناسب ویلاهای دوبلکس و تریبلکس کلاسیک هستند. نما رومی برای طراحی ساختمان های ویلایی کلاسیک کاربرد دارد و موجب می شود تا این سبک بدرخشد و زیبایی منحصر به فرد خود را حفظ کند به همین خاطر طراحی و ساخت نمای ویلا با این سبک بسیار به افراد توصیه می شود.

نمای ساختمان کامپوزیت

ورقه های کامپوزیت برای نمای ساختمان ویلایی موجب درخشش هر چه بیشتر نما می شود و این قابلیت را دارد که خیلی زود تمیز و درخشان شود بدون اینکه افراد خودشان اقدام کنند. انواعی از ورقه های کامپوزیتی با تناژ رنگی متفاوت در بازار وجود دارد که می توانید با توجه به سبک ویلا بهترین نوع را خریداری کنید؛ همچنین ناگفته نماند که این ورقه ها دارای خاصیت انعطاف پذیری بالایی است.

نمای رویایی ترموود

ترموود یک نوع چوب مقاوم و با استحکام بالا است که برای نمای ساختمان ویلاهای لوکس مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع متریال به دلیل مقاومت بالا هیچگاه پوسیده و بی کیفیت نمی شوند. با انتخاب نمای ویلا با متریالی از جنس ترموود یک ویلای رویایی برای خود ساخته اید که می توانید برای اجرای نما این متریال را به شکل دلخواه در آورید.

صفحه اینستاگرام البرز گروپ قبرس، مرکز تخصصی سرمایه گذاری قبرس شمالی

نمای ویلا به سبک استرچ متال

استرچ متال ورقه های آهنی و برجسته ای هستند که به دلیل مقاومت بالا در برابر همه نوع شرایط آب و هوایی بسیار محبوب اند. با طراحی نمای ساختمان ویلایی از طریق بهره مندی از استرچ متال یک نمای سه بعدی و خاص در اختیار خواهید داشت که در اشکال و طرح های متفاوتی قابل اجرا هستند.

نمای چشمگیر بایرامیکس

اجرای نمای بایرامیکس ترکیبی از گرانیت و مرمر و رزین های طبیعی و مصنوعی است. این نوع نما برای محیط هایی که رطوبت فراوانی دارند بسیار مناسب است. نمای بایرامیکس دارای طیف رنگی گوناگونی است که نشان می دهد افراد محدودیتی از این بابت ندارند، نصب و نگهداری این نوع نما بسیار آسان است و نیاز به هیچ گونه نگرانی از این بابت نیست.

نمای دیدنی سرامیکی

سرامیک برای نمای ویلا به دلیل مزیت های فراوانی که دارد انتخابی مناسب است. نمای سرامیکی بسیار درخشان و زیبا است و خیلی راحت می توان آن را تمیز کرد انگار که تازه نصب کرده اید، نمای سرامیکی عایق خوبی در برابر صوت می باشد.

سرمایه گذاری قبرس شمالی – سرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24 – آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف


مطالب پیشنهادی برای مطالعه :

رشته‌های محبوب و پردرآمد برای تحصیل در قبرس

آشنایی با سیستم آموزشی قبرس شمالی

نکاتی برای پس از اپلای قبرس شمالی

پیام بگذارید