نویسنده البرز گروپ ۲۸ تیر ۱۴۰۲ 0 نظر

گوهر پنهان قبرس شمالی ، لفکه را کشف کنید !

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | گوهر پنهان قبرس شمالی ، لفکه را کشف کنید !

ملک در منطقه زیبا و سرسبز لفکه

گوهر پنهان قبرس شمالی لفکه  | قبرس شمالی سال هاست که به دلیل داشتن آب و هوای مدیترانه ای، به دلیل تابستان‌های گرم و زمستان‌های سرد، در میان کسانی که به دنبال سرمایه‌گذاری برای تعطیلات یا نقل مکان دائمی هستند یک مقصد گردشگری محبوب بوده است. یکی از مناطق محبوب که مورد توجه افرادی خاص است لفکه است که در شمال غربی قبرس در دامنه رشته کوه ترودوس و در مرکز دو دره واقع شده است.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

منطقه ای دیدنی که از خط ساحلی زیبا و کوه های وسیع سرسبز با باغ های مرکبات است. این تنها جایی در قبرس است که پرتقال یاما در آن رشد می کند و همچنین برای پرورش میوه های نرم محبوبیت دارد. کشاورزی در این منطقه به دلیل سه سد واقع در منطقه بسیار موفق است که در تمام طول سال آب ثابتی را تامین می کند. به منطقه لفکه «بهشت پنهان» میگویند به دلیل داشتن هوای پاک، منابع آب فراوان و زمین سرسبز آن، توصیفی پرکاربرد و مناسب از این منطقه است. رستوران های واقع در امتداد خط ساحلی مکانی ایده آل برای لذت بردن از مصرف ماهی تازه و غذاهای لذیذ ترکی هستند و بسیاری از آنها امکانات ساحلی برای استفاده مشتریان دارند.

مهاجرت قبرس شمالی  |خرید ملک قبرس شمالی |  اقامت قبرس شمالی |  سرمایه گذاری قبرس شمالی | کوه های ترودوس

منطقه  سرسبز لفکه

کوه های ترودوس مشرف به مرکز شهر هستند و به قدری نزدیک هستند که در زمستان، قله های پوشیده از برف قابل مشاهده است. در داخل شهر، جاذبه مرکزی پارک آتاتورک است. از این مکان برای میزبانی رویدادهای مختلف از جمله مسابقات آشپزی استفاده می شود و در ماه اوت، نمایشگاهی سالانه برای جشن گرفتن آزادی لفکه در طول جنگ برگزار می شود.

هر پاییز، شهر همچنین میزبان یک جشنواره موسیقی سالانه است که بدون شک دانشجویان دانشگاه اروپایی لفکه در این جشنواره شرکت می کنند. لفکه دارای یکی از مهم ترین دانشگاه های قبرس شمالی است. عثمانی ها بیش از 300 سال بر لفکه تسلط داشتند و تا به امروز، هنوز نمونه هایی از معماری از این دوران باقی مانده است. همچنین مکان‌های تاریخی متعددی از دوره‌های رومی، بیزانسی، قرون وسطی، ونیزی و بریتانیا در این منطقه وجود دارد. این شهر زمانی یک شهر معدنی پر رونق بود و کوه های آن سرشار از مس و طلا بود. نام قبرس از کلمه باستانی مس گرفته شده است، و بنابراین اگرچه لفکه پایتخت نیست، اما منصفانه است که زمانی بگوییم که قلب جزیره بوده است.

مزایای خرید ملک در Lefke

در حالی که دلایل متعددی وجود دارد که چرا خرید ملک در قبرس سودمند است، مکان زیبای Lefke توسط بسیاری از افراد ذاتی تصمیم آنها در نظر گرفته می شود. با آبی زیبای دریای مدیترانه و شکوه کوه های ترودوس، مناظر استثنایی هستند. مکان ها و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. به ویژه دوستداران تاریخ، از غنای این منطقه با بناهای تاریخی بسیاری از دوران مهم تاریخی لذت خواهند برد. علاوه بر این، رویدادهای سالانه برای سرگرم کردن همه وجود دارد.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | خرید ملک در قبرس شمالی

با داشتن بیش از 300 روز آفتابی در سال، آب و هوای مدیترانه ای عالی است. دمای ملایم دریا که در زمستان به ندرت به زیر 16 درجه سانتیگراد می رسد، به این معنی است که شنا در تمام طول سال امکان پذیر است.
قیمت ملک ارزان تر از قیمتی است که برای املاک مشابه در اروپا پرداخت می شود. علاوه بر این، ادامه علاقه به قبرس به عنوان یک مقصد توریستی به این معنی است که نه تنها ارزش ملک حفظ می شود، بلکه با گذشت زمان افزایش می یابد.

همراه ما  باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس

انواع املاک در Lefke

آپارتمان ها: از استودیو های یک خوابه گرفته تا آپارتمان های سه خوابه، املاکی برای رفع نیازهای مجردین، زوج ها و همچنین افراد دارای خانواده وجود دارد. آپارتمانها مدرن طراحی باز دارند تا بهترین استفاده از فضا را تضمین کنند. آپارتمان بزرگتر اغلب دوبلکس هستند. مکان‌های ساحلی آرامش و راحتی را تضمین می‌کنند، و همچنین مکان‌هایی که با خانواده‌ها هستند. آپارتمانهای مدرن و به طور کلی طراحی باز دارند تا بهترین استفاده از فضا را تضمین کنند. آپارتمان های بزرگتر اغلب دوبلکس هستند. موقعیت های ساحلی آرامش و راحتی و همچنین ارزش افزوده را تضمین می کند.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | از واحد های آپارتمانی چه می دانید ؟ ..

آپارتمان در مجتمع‌های مسکونی: با آپارتمان‌هایی از استودیو تا سه خوابه در مجتمع‌های مسکونی، نه تنها مجردین، بلکه آن‌هایی که خانواده دارند، این فرصت را دارند که بخشی از یک جامعه بزرگ‌تر باشند. امکانات می تواند از یک استخر تا امکانات رفاهی با کیفیت آبگرم متغیر باشد. همه با بالاترین استانداردها طراحی و ساخته شده اند.

ویلا : صاحبان این املاک کسانی هستند که دوست دارند از مشکلات روزمرگی های زندگی دور باشند. ویلاها با جدیدترین مصالح ساخته شده اند که منجر به ویلاهای دوست داشتنی و مدرن شده است.

گوهر پنهان لفکه، قبرس شمالی را کشف کنید .

آیا به دنبال یک جواهر پنهان در قبرس شمالی هستید که هنوز توسط توده ها کشف نشده است؟ به Lefke، شهر کوچکی که در ساحل غربی قبرس شمالی قرار دارد، نگاه نکنید. در حالی که ممکن است در مقایسه با سایر نقاط توریستی در این منطقه کمتر شناخته شده باشد، Lefke دارای جذابیت و تاریخ منحصر به فردی است که منتظر کاوش است.

تاریخ لفکه

Lefke دارای تاریخ غنی است که به دوره روم باز می گردد، زمانی که به نام Lambousa شناخته می شد. در این زمان، این شهر بندری شلوغی بود که تجارت مس و الوار می‌کرد. امروزه، بازدیدکنندگان هنوز هم می توانند بقایای این تاریخ، از جمله خرابه های به خوبی حفظ شده یک تئاتر رومی و بقایای یک ویلای رومی را ببینند.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | بهشت مخفی قبرس شمالی شهر لفکه .

زیبایی طبیعی لفکه

Lefke علاوه بر تاریخچه خود دارای زیبایی طبیعی خیره کننده ای است که مطمئناً تأثیر ماندگاری را در بازدیدکنندگان به جا می گذارد. این شهر توسط تپه‌ها و کوه‌ها احاطه شده است و آب‌های آبی شفاف دریای مدیترانه در فاصله کوتاهی قرار دارند. یکی از نقاطی که باید در لفکه بازدید کرد، خرابه‌های سولی و کاخ وونی است که بازدیدکنندگان می‌توانند در آنجا کاوش کنند. شهر باستانی سولی و از مناظر خیره کننده مناظر اطراف لذت ببرید.

در پایان، Lefke، قبرس شمالی، جواهری پنهان است که فقط منتظر است توسط مسافرانی که به دنبال یک تجربه معتبر و منحصر به فرد هستند، کشف شود. با تاریخ غنی، زیبایی های طبیعی خیره کننده، غذاهای لذیذ، و اقامتگاه های راحت، جای تعجب نیست که چرا بسیاری از بازدیدکنندگان عاشق این شهر جذاب شده اند. امیدواریم این مقاله به شما انگیزه داده باشد که Lefke را به لیست سطل سفر خود اضافه کنید و همه چیزهایی را که ارائه می دهد تجربه کنید.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف

 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف

اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف

سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید