نویسنده البرز گروپ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ 0 نظر

نگاهی به زندگی در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی

زندگی در قبرس شمالی

آیا می‌دانید کشور قبرس شمالی یکی از پرطرفدارترین کشورها در میان ایرانیان، برای زندگی است؟ آیا می‌دانستید که روند اخذ ویزای قبرس شمالی و اقامت دائم قبرس شمالی بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از کشورهای اروپایی است؟ اطلاع دارید که با زندگی در قبرس شمالی، فرزندانتان امکان تحصیل در قبرس شمالی به‌صورت بسیار ارزان و حتی رایگان را دارند؟

مهاجرت به قبرس شمالی در سال‌های اخیر به دلیل هزینه‌های زندگی مقرون‌به‌صرفه، روند ساده اخذ ویزا، امکان تحصیل رایگان و اخذ اقامت راحت، به یکی از جذاب‌ترین انتخابهای ایرانیان تبدیل شده است.

نگاهی به زندگی در قبرس شمالی

قبرس شمالی، معروف به مروارید کوچک مدیترانه، جزیره‌ای با تاریخ غنی، فرهنگ متنوع و جاذبه‌های طبیعی است. این کشور دارای شش شهر نیکوزیا، گیرنه، فاماگوستا، مورفو، اسکله و لفکه است. جمهوری ترک قبرس شمالی (TRNC) در سال ۱۹۹۷ به رسمیت شناخته شد و هم‌اکنون، نمادی از قبرس معاصر و یکی از فرهنگی‌ترین و تاریخی‌ترین کشورها در دریای مدیترانه است.

قبرس شمالی، در طول هزاران سال در گذرگاه تمدن‌های باستانی قرار گرفته است. جمهوری ترک قبرس شمالی دارای آب‌وهوای زیبای مدیترانه‌ای در طول سال است و همچنین به‌عنوان یکی از امن‌ترین کشورهای جهان برای زندگی شناخته می‌شود. قبرس شمالی یکی از مقاصد ایده آل برای آموزش و تحصیلات عالی است. دانشجویان با بیش از ۱۱۰ ملیت مختلف، در دانشگاه‌های برتر قبرس شمالی تحصیل می‌کنند و همین امر باعث شده تا تحصیل در قبرس شمالی به یکی از انتخاب‌های اصلی دانشجویان ایرانی، تبدیل شود.

زندگی در قبرس شمالی، مقرون‌به‌صرفه و درعین‌حال بسیار دلپذیر است. این کشور با داشتن طبیعت دست‌نخورده و بومی و همچنین سواحل شنی بسیار، یک تجربه منحصربه‌فرد را برای شما و فرزندانتان رقم خواهد زد.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | امنیت د رزنگی در قبرس شمالی

زندگی و شرایط کاری در قبرس شمالی

نیکوزیا، پایتخت قبرس شمالی است و در مرکز این جزیره واقع شده است. زندگی در قبرس شمالی درصورتی‌که شغلی در امور گردشگری یا امور مالی داشته باشید، انتخاب بسیار خوبی خواهد بود. درکل، افرادی که در این کشور به معامله ارز می‌پردازند، به رشد بالایی در زندگی و کار دست می‌یابند.

قبرس شمالی یکی از پربازده‌ترین کشورهای جهان است و کسانی که در زمینهٔ تجارت فعالیت می‌کنند، می‌توانند درآمد خوبی کسب کنند. این کشور یک بندر بزرگ دارد و همین باعث شده تا رشدی عالی در تجارت به دست آورد. یکی دیگر از شغل‌های پررونق در قبرس شمالی، حسابداری است. همچنین، افرادی که درزمینهٔ بازاریابی کار می‌کنند، می‌توانند به درآمد شایان توجهی برسند.

نکته جالب در مورد کار در قبرس شمالی این است که صنعت تبلیغات در این کشور بسیار پردرآمد است. بنابراین اگر هنرهای گرافیکی خوانده‌اید یا تجربه بازاریابی دیجیتال و تبلیغات را دارید، به‌سرعت وارد بازار کار قبرس شمالی خواهید شد. اگر شما یک دانشجو در قبرس شمالی هستید، حق کار به‌صورت تمام‌وقت ندارید اما در عوض می‌توانید به‌صورت پاره‌وقت و ۲۰ ساعت در هفته کار کنید.

حقوق دانشجویانی که در قبرس شمالی زندگی می‌کنند و کار پاره‌وقت دارند، بسته به زمان کارشان بین ۱۱۰۰ تا ۱۵۰۰ لیر متغیر است.

به‌ غیر از مشاغلی که در بالا اشاره شد، قبرس شمالی در سال‌های اخیر با کمبود مشاورین املاک و معلم مواجه بوده است. اگر در این زمینه‌ها تجربه کاری دارید بهتر است شانس خود را امتحان کنید و به‌عنوان یک معلم یا مشاور املاک در قبرس شمالی کار و زندگی کنید.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | زندگی در قبرس شمالی

هزینه‌های زندگی در قبرس شمالی

کسانی که زندگی در قبرس شمالی را انتخاب می‌کنند، بیشتر به دنبال آرامش، سکوت و تفریح و لذت بردن از زندگی هستند؛ اما باید توجه داشت که برخی از هزینه‌های زندگی در این کشور گران است. پس بهتر است قبل از تصمیم به زندگی در قبرس شمالی، بودجه و توان مالی خود را بسنجید. هزینه اکثر کالاهای ضروری در قبرس شمالی، مانند پوشاک، گران است. دلیل اصلی این امر این است که در این کشور، نمایندگی رسمی برندها و مارک‌های معروف وجود ندارد و بنابراین اکثر کالاها دو برابر قیمت اصلی خود هستند.

یکی دیگر از هزینه‌های نسبتاً گران در این کشور، هزینه قبوض برق است. قبرس شمالی تقریباً در تمام طول سال گرم است و در تابستان، گرمای غیرقابل‌تحملی دارد. زندگی در قبرس شمالی بدون داشتن کولر و وسایل تهویه، بسیار دشوار است. شما برای استفاده از کولر و انواع وسایل تهویه هوا باید ماهانه بین ۲۰۰ الی ۳۰۰ لیر بپردازید.

ملک برای زندگی در قبرس شمالی

اکثر افرادی که به‌قصد زندگی در قبرس شمالی، به این کشور مهاجرت می‌کنند در ابتدا در خانه اجاره‌ای زندگی می‌کنند. پیشنهاد ما نیز این است که اگر با این کشور، آشنایی کاملی ندارید و تازه به قبرس شمالی مهاجرت کرده‌اید، ابتدا یک خانه اجاره‌ای را برای زندگی در این کشور انتخاب کنید.

خرید ملک برای زندگی در قبرس شمالی

البته، در طی سال‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت ملک در قبرس شمالی، اکثر مهاجران تصمیم به خرید خانه در این کشور را دارند. بانک‌های قبرس شمالی به مهاجران، وام‌های ۱۰ الی ۱۵ ساله با سودهای کم اعطا می‌کنند و همین امر باعث شده تا مهاجرانی که در قبرس شمالی زندگی می‌کنند، ملک بخرند.

برای خرید ملک در قبرس شمالی، به خاطر داشته باشید که برای پرداخت هزینه، می‌توانید ابتدا ۳۰ درصد مبلغ کلی را به‌عنوان پیش‌پرداخت، بپردازید. سپس بقیه مبلغ طبق توافق قبلی در سه قسط پرداخت می‌شود. شما همچنین می‌توانید از وام‌های بانکی استفاده کنید. به‌ طورکلی، خرید ملک در اکثر شهرهای قبرس شمالی مستلزم بودجه زیادی نیست اما خرید خانه در نیکوزیا، پایتخت قبرس شمالی، به هزینه بیشتری نیاز دارد.

اجاره ملک برای زندگی در قبرس شمالی

اگر قصد زندگی در ملک اجاره‌ای در قبرس شمالی را دارید، باید بدانید که میزان درآمد ماهانه شما بسیار مهم است. درصورتی‌که درآمد خوبی داشته باشید می‌توانید نظر صاحب‌خانه را به خود جلب نمایید. اگر درآمد خوبی نداشته باشید و نتوانید صاحب‌خانه را راضی کنید که ملک را در اختیار شما قرار دهد، باید از مدارکی استفاده کنید که ثابت کند شما یک ضامن معتبر دارید.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | تسهیلات درمانی برای افراد مقیم در قبرس شمالی

تسهیلات درمانی برای افراد مقیم در قبرس شمالی

اگر شما با ویزای توریستی وارد کشور قبرس شمالی شده باشید باید از بیمه‌های مسافرتی استفاده نمایید که خرید آن‌ها الزامی است. افرادی که در قبرس شمالی زندگی می‌کنند، می‌بایست خودشان نسبت به دریافت بیمه اقدام کنند چون دولت قبرس شمالی، کسی را بیمه نمی‌کند و شما خود باید از این بیمه‌ها استفاده نمایید.

پوشش بیمه درمانی در کشور قبرس شمالی برای دانشجویان از سوی دانشگاه تعیین می‌شود و ۶۰ درصد هزینه، از سوی دانشگاه و ۴۰ درصد از سوی خود دانشجو می‌بایست پرداخت شود.
افرادی که در کشور قبرس شمالی مقیم هستند، می‌توانند یکی از دسته بیمه‌های این کشور را انتخاب نمایند، درصورتی‌که فکر می‌کنید دچار بیماری خاصی هستید و به‌زودی نیاز به عمل سنگین جراحی دارید باید به سراغ پکیج مربوط به این گزینه بروید و برای بیماری‌های خاص نیز برای شما پکیج‌های مختلفی در نظر گرفته می‌شود.

خدمات بانکی در قبرس شمالی

سیستم بانکداری در کشور قبرس شمالی بیشتر بر روی گردش‌های مالی بانک‌های خصوصی می‌چرخد. در طی سال‌های اخیر، سیستم بانکداری در این کشور به رشد بسیار عالی دست یافته است و بحران بانکی در این کشور دیده نمی‌شود. در قبرس شمالی، فضای سپرده‌گذاری هر بانک با بانک دیگر فرق دارد و شما باید با توجه به نوع هدف خود، بانکی را انتخاب نمایید که با شرایط شما سازگار باشد. افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی برای دانشجویان خارجی میسر است.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | . افتتاح حساب ارزی بانکی بین المللی

در نظر داشته باشید که خدمات مالی در کشور قبرس شمالی به چندین بخش تقسیم می‌شود. افرادی که مقیم این کشور هستند و قصد شروع یک سرمایه گذاری و تجارت خاص را دارند، برایشان وام‌هایی از سوی بانک‌های خصوصی درنظر گرفته می‌شود که می‌تواند در شروع کار برای آن‌ها بسیار کمک‌کننده باشد. بانک‌های این کشور برای خرید ماشین نیز به افراد وام می‌دهند.

حمل‌ونقل در قبرس شمالی

متأسفانه سیستم حمل‌ونقل عمومی در قبرس شمالی، چندان کارآمد نیست و اکثر مردم از تاکسی یا ماشین شخصی خود استفاده می‌کنند. درصورتی‌که بخواهید از خودروهای شخصی استفاده نمایید، هزینه بیشتری باید پرداخت کنید و علت آن نیز گران بودن بنزین در این کشور است.

تعداد خطوط مترو در قبرس شمالی بسیار محدود است و البته متروها هم، ظرفیت کمی دارند. کسانی که بودجه کافی برای استفاده از تاکسی را ندارند، از اتوبوس استفاده می‌کنند. مردم می‌توانند از کارت‌های حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند. این کارت‌ها به‌صورت هفته‌ای، ماهانه یا سالانه برای مردم فراهم شده است که تعرفه کارت‌های سالانه اغلب، ارزان‌تر از هفتگی است.

به‌طور میانگین، هزینه حمل‌ونقل عمومی در قبرس شمالی نسبت به ایران، ۵ درصد بیشتر است. هزینه تاکسی در این کشور بر اساس زمانی که برای هر کیلومتر اختصاص داده می‌شود، تعرفه‌بندی می‌شود. به‌طورکلی، کشور قبرس شمالی درزمینهٔ‌های مختلف توانسته به رتبه خوبی دست یابد اما سیستم‌های حمل‌ونقل در این کشور از تکنولوژی کمتری برخوردار هستند.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | خرید ماشین در قبرس شمالی

خرید ماشین در قبرس شمالی

دریافت گواهینامه رانندگی برای دانشجویان ایرانی که در قبرس شمالی زندگی می‌کنند، بسیار آسان است. درصورتی‌که شما یک گواهینامه در ایران داشته باشید، می‌توانید به اداره بین‌المللی این کشور مراجعه کرده و مدرک خود را ترجمه کنید. سپس، با ارائه برگه ترجمه به بخش امور مالیاتی کشور قبرس شمالی، به‌سادگی گواهینامه رانندگی این کشور را اخذ نمایید.

قوانین گاهی تغییر می‌کند و دانشجویان باید در آزمون‌های تئوری و عملی نیز شرکت نمایند و البته نیاز است که سیستم رانندگی در این کشور را به‌طور دقیق بشناسند. کشور قبرس شمالی مستعمره کشور انگلیس است و افراد در این کشور باید از سمت چپ حرکت نمایند.

ازدواج در قبرس شمالی

مهاجرت از طریق ازدواج به کشور قبرس شمالی، یکی از روش‌هایی است که می‌تواند در نهایت منجر به اخذ اقامت دائم این کشور شود. ازدواج یک خارجی با یک تبعه کشور قبرس شمالی باید مطابق با قانون باشد، یعنی باید ازدواج در وضعیت رسمی صورت بگیرد. در این شرایط در ابتدا به فرد، اقامت کوتاه‌مدت داده می‌شود و سپس بلندمدت و پس‌ازآن، دائمی خواهد شد.

درصورتی‌که یکی از طرفین از ازدواج قبلی خود صاحب فرزند باشند، پروسه مهاجرت از طریق ازدواج بسیار کند می‌شود. درواقع باید وضعیت سرپرستی فرزندان شما مشخص شود و همین‌طور بودجه‌بندی که برای آن‌ها در نظر گرفته می‌شود به‌طور دقیق ارزیابی شود.

موضوع دیگر این است که افراد باید ازنظر سن باهم سازگار باشند، یعنی تفاوت سنی بیش از ۱۵ سال یک گزینه مشکوک خواهد بود. شما پس از سه سال زندگی با زن یا مرد قبرسی می‌توانید برای اقامت دائم درخواست دهید. ثبت ازدواج در کشور قبرس شمالی نیاز به رسمیت و شاهد واقعی دارد.

طلاق در کشور قبرس شمالی نیاز به ارائه مدرکی دارد که ثابت نماید ادامه زندگی شما با طرف مقابل، مشکل‌آفرین است. تهدیدهای جانی و مالی، نبود بودجه کافی برای زندگی، عدم تمکن مالی و جنسی و عدم مسئولیت‌پذیری، مواردی است که در پروسه طلاق در کشور قبرس شمالی باید به‌طور دقیق ارزیابی شود.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | معاشرت در قبرس شمالی 

معاشرت در قبرس شمالی

مفهوم “خانواده” در قبرس شمالی بسیار ارزشمند است و همه افرادی که در این کشور زندگی می‌کنند، آخر هفته‌ها به دیدار خانواده‌شان می‌روند. مردم قبرس شمالی برای پدربزرگ و مادربزرگ خود احترام زیادی قائل هستند و به سالمندان این کشور بسیار اهمیت می‌دهند.

اگر به خانه‌ای در قبرس شمالی دعوت شدید، بهتر است که یک بسته شیرینی به‌عنوان هدیه با خود ببرید. استفاده از گل سوسن سفید در این کشور خوش‌یمن نیست. مردم قبرس شمالی همیشه لباس‌های سفید و تمیز می‌پوشند و دست دادن در هنگام آشنایی، بخش مهمی از فرهنگ این کشور است.

غذاهای یونانی در کشور قبرس شمالی بسیار طرفدار دارند. در زمان صرف غذا، باید میزبان در ابتدا اجازه دهد و سپس بقیه افراد شروع به‌صرف غذا نمایند. مردم کشور قبرس شمالی بسیار مهربان، گرم و صمیمی هستند و خبری از رفتارهای خشونت‌آمیز در این کشور نیست.

موارد ممنوعه در قبرس شمالی

در کشور قبرس شمالی شما اجازه ندارید یک فضای خصوصی برای خود ایجاد نمایید. یعنی درگوشی حرف زدن در این کشور یک بی‌احترامی بسیار بزرگ است.
مردم کشور قبرس شمالی هرگز در زمان غذا خوردن بلند نمی‌خندند.
در این کشور کودکان در سه سال اول زندگی خود اجازه ندارند تنها بخوابند.

نوع پوشش مردم قبرس شمالی

استفاده از لباس‌های جین در بین مردم قبرس شمالی بسیار دیده می‌شود. مردم در این کشور سعی می‌کنند از شلوارهای جین با رنگ‌های روشن استفاده نمایند و در فصل زمستان از رنگ‌های تیره استفاده می‌کنند. آقایان در قبرس شمالی از لباس‌های سنتی استفاده می‌کنند؛ لباس‌های یکسره و یکرنگی که دارای کمربندهای پهن هستند. افراد مسن در این کشور اکثراً از کلاه استفاده می‌کنند.

بانوان در مکان‌های مذهبی، موی خود را می‌پوشانند و از لباس‌های برهنه استفاده نمی‌کنند. دختران جوان، استفاده از پیراهن‌های بلند را بسیار دوست دارند. اعتقاد مردم کشور قبرس شمالی درزمینهٔ پوشش آزاد است اما خودشان، علاقه به استفاده از لباس‌های طرح دار و پوشیده دارند.

اعیاد و تعطیلات رسمی در قبرس شمالی

سال رسمی در کشور قبرس شمالی سال میلادی است و روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل هستند. روزهای کاری در این کشور دوشنبه تا جمعه است.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | امنیت در قبرس شمالی

امنیت در قبرس شمالی

در کشور قبرس شمالی خبری از ناامنی نیست. سیستم‌های امنیتی در این کشور روزبه‌روز در حال پیشرفت هستند. در این کشور برای کودکان، بهترین سیستم‌های امنیتی تدارک دیده شده است. بانوان در هر ساعاتی از شبانه‌روز، در امنیت کامل هستند. دزدی در کشور قبرس شمالی در سال‌های اخیر بسیار کم شده است. در این کشور، بانوان بی‌سرپرست می‌توانند از دولت برای بسته‌های معیشتی کمک بخواهند و همین‌طور کودکان بد سرپرست نیز زیر نظر دولت، زندگی و تحصیل می‌کنند.

مزایا و معایب زندگی در قبرس شمالی

افراد سلیقه متفاوتی نسبت به زندگی در خارج دارند. ممکن است کشوری که از هرنظر برای شما ایده آل است، برای دوستانتان جذاب نباشد و قبرس شمالی نیز از این فائده مستنثنا نیست. مسلما هر مکانی در دنیا مزایا و معایبی برای زندگی کردن دارد.

مزایای زندگی در قبرس شمالی

 • هزینه زندگی نسبتا کم
 • امکان اخذ ویزای همراه برای دانشجویان
 • روند ساده اخذ ویزا
 • امکان اخذ اقامت دائم از طریق ثبت شرکت در قبرس شمالی

معایب زندگی در قبرس شمالی

 1. مورد تایید نبودن این کشور توسط اتحادیه اروپا
 2. اعتبار کم پاسپورت قبرس شمالی
 3. کشور کمتر توسعه یافته نسبت به دیگر کشورهای اروپایی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | زندگی در قبرس شمالی

سؤالات متداول

آیا زندگی در قبرس شمالی یک انتخاب خوب است؟
این سؤال به اولویت‌ها و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. به‌طورکلی، کشور قبرس شمالی ازنظر امنیت، هزینه زندگی، تحصیل و… کشور مناسبی برای افرادی است که توان مالی کافی برای مهاجرت به اروپا را ندارند.

هزینه‌های زندگی در قبرس شمالی چگونه است؟
هزینه‌های زندگی در این کشور نسبت به بقیه مقاصد اروپایی، بسیار مقرون‌به‌صرفه تر است و شما هرماه باید حدود ۳۵۰ الی ۶۰۰ دلار آمریکا در این کشور هزینه کنید.

آیا می‌توان اقامت دائم قبرس شمالی را دریافت کرد؟
بله، اگر ۵ سال به‌طور مداوم در این کشو زندگی کنید، می‌توانید اقامت دائم آن را دریافت نمایید.

بهترین شهر قبرس شمالی برای زندگی کدام است؟
بسته به اولویت های شما جواب این سوال متفاوت است. اکثر شهرهای قبرس شمالی، ساحلی بوده و از طبیعت خوبی برخوردار هستند.

آشنایی با البرز گروپ قبرس 

شرکت البرز گروپ قبرس شمالی در تمامی زمینه‌های دیگر مثل گرفتن پذیرش تحصیلی دانشجویی، انجام امور مبادلات ارزی و افتتاح حساب های بانکی بین المللی ، تهیه تمکن مالی ، ثبت شرکت در قبرس شمالی ، کلیه کارهای حقوقی و مالیاتی مربوط به اقامت و مهاجرت ، اجاره آپارتمان روزانه و سالیانه، اجاره و خرید خودرو نیز در قبرس شمالی فعالیت می‌نماید.

شرکت البرز گروپ قبرس شمالی در زمینه پیمانکاری و ساختمان سازی با ارائه خدمات ساخت پروژه های املاک مسکونی و تجاری از صفر تا صد،  طراحی و انجام دیزاین و دکوراسیون داخلی ، محوطه سازی و نور مخفی، طراحی و ساخت شبکه فاضلاب،  امور تاسیسات و انشعابات آب و برق و اینترنت ، مبله کردن آپارتمان فعالیت می‌نماید.

تیم مجرب البرز گروپ با ارائه مشاوره‌های لازم و ارایه خدمات مناسب، مشتریان خود را در تمامی مراحل خرید ملک در قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور، همراهی می‌کند. علاوه بر این، این شرکت به مشتریان خود اسکان رایگان در قبرس شمالی را فراهم می‌کند تا آن‌ها بتوانند به راحتی و با آرامش بیشتری در مراحل خرید ملک در قبرس شمالی و سرمایه گذاری، پیش می‌روند.

تیم البرز گروپ با تجربیات بسیار زیاد، با عشق و علاقه در خدمت هم‌میهنان گرامی می‌باشد تا مشتریان بتوانند بهترین تجربه خرید ملک و مهاجرت به قبرس شمالی را داشته باشند. با توجه به کیفیت خدمات این شرکت و تجربه‌ی بالای آن، مشتریان می‌توانند با اطمینان خاطر، از خدمات این شرکت بهره مند شوند.

البرز گروپ قبرس شمالی سرمایه گذاری قبرس شمالی ، خرید ملک قبرس شمالی ، مهاجرت قبرس شمالی ، اقامت قبرس شمالی

تجربیات حرفه‌ای :

 •     فعالیت به عنوان مهندس عمران ، مدیر پروژه ، مشاور سرمایه‌گذاری، مشاور املاک ، کارشناس امور دانشگاه ها در قبرس شمالی
 •     فعالیت در زمینه خرید و فروش ملک از شرکت های سازنده املاک در قبرس شمالی و کسب لیست متنوع از املاک سوئیت ، تک خواب، دو خواب، پنت هاوس، ویلا و …
 •     تجربه در گرفتن اقامت و انجام امور مهاجرتی برای مشتریان در قبرس شمالی
 •     دانش و تجربه بالایی در امور ساختمانی و ساخت و ساز در قبرس شمالی
 •     تجربه در گرفتن پذیرش تحصیلی دانشجویی برای مشتریان در قبرس شمالی
 •    تجربه در تمامی مراحل و پروسه اقامت و مهاجرت و روال های دولتی ، حقوقی و مالیاتی و اقدامات مرتبط با آن شامل تهیه تمکن مالی ، سوء پیشینه، آزمایشات، مجوزهای لازم و ..

مهارت‌های تخصصی:

 1. آشنایی کامل با بازار سرمایه در قبرس شمالی و توانایی در ارائه مشاوره به مشتریان برای سرمایه‌گذاری در قبرس شمالی
 2.    ساخت پروژه های املاک از صفر تا صد،  طراحی و انجام دیزاین و دکوراسیون داخلی ، محوطه سازی ، طراحی و ساخت شبکه فاضلاب، مبله کردن آپارتمان
 3.     توانایی در تهیه مستندات و انجام امور مهاجرتی به قبرس شمالی
 4.     توانایی در تهیه مستندات و ارتباط با تمامی سازنده های مطرح و مطمئن و انجام امور خرید و فروش ملک در قبرس شمالی
 5.     توانایی در انجام مراحل مربوط به گرفتن اقامت و پذیرش تحصیلی در قبرس شمالی
 6.     توانایی در ارائه مشاوره به مشتریان در زمینه مبادلات ارزی و افتتاح حساب بانکی در قبرس
 7.     توانایی در ثبت شرکت و ارائه مشاوره کسب و کار
 8.     اجاره سالیانه و روزانه املاک در قبرس شمالی
 9.    اجاره و خرید خودرو در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید