شرکت سازنده دویچ قبرس شمالی

تلفن: 5428887717(0090)
فکس:
5428887717(0090)
ایمیل: info@alborzcyprus.com
وب سایت: https://alborzcyprus.com
اسکایپ alborzcyprus
ساعات کار 08:00-20:00
زبان ها انگلیسی ، ترکی ، فارسی

درباره من

34 سال تضمین با ساخت و ساز دووچ
درباره Döveç

گروه Döveç در 34 سال گذشته با پروژه هایی که مطابق با مشتریان ساخته شده اند به سرعت رشد کرده است’ شادی، اعتماد، و ارائه کیفیت بالا. که ما را به یک پرچمدار در بخش خود تبدیل کرد. گروه Döveç با رشد 100 درصدی در 4 سال گذشته. پروژه‌های Dovec از نظر ارزش 20% حداقل و 95% رضایت مشتری افزایش یافته است.

 

گروه Döveç فقط بتن نمی‌سازد، بلکه مناطق زندگی می‌سازد، به همین دلیل معماران و مهندسان ما نه تنها بر روی ساختمان‌ها کار می‌کنند، بلکه برای ایجاد بهترین محیط زندگی تا آخرین ذره تلاش می‌کنند. گروه Döveç، که ساخت بیش از 100 پروژه و ایجاد خانه برای بیش از 2000 خانواده.

 

گروه Döveç که در 13 بخش مختلف به ویژه بهترین شرکت ساختمانی سال در جوایز املاک و مستغلات Property NC، معتبرترین مراسم اهدای جوایز قبرس شمالی، که برای ششمین بار در سال 2019 برگزار شد، جایزه دریافت کرد. ثابت کرد که یک پیشرو در صنعت است.

 

گروه Döveç نه تنها در حال ساخت ساختمان است، بلکه خدمات و خدمات فروش و خدمات پس از فروش را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. اجازه دادن به گروه Döveç برای تکمیل بسیاری از پروژه های معتبر با موفقیت کامل.

 

گروه دووچ در بخش‌هایی با ارزش افزوده بالا سرمایه‌گذاری می‌کند، در حال سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی با ارزش افزوده بالا، توسعه آگهی‌ها با ساخت و ساز دوووچ، تولید مبلمان آشپزخانه و منزل با طراحی آردو، زندگی دانشجویی با خوابگاه‌های آلفام، تناسب اندام با مرکز تناسب اندام دووچ، وسایل نقلیه با ترند خودکار و خدمات پس از فروش و خدمات با DCS.

Döveç Construction
با تیم حرفه ای خود فضاهای جدید زندگی امن، راحت و آگاه به طبیعت را توسعه داده است و توانسته است به یکی از شرکت های پیشرو در بخش خود در قبرس شمالی تبدیل شود.
حفظ فعالیت های خود بر اساس استانداردهای قانونی به مدت 34 سال به دووچ اجازه داد تا اعتماد کل جزیره را به دست آورد.

 

گروه Döveç، در مناطقی که نه تنها برای ساخت و ساز پیمانکاری، بلکه پارک ها، مراکز ورزشی و مراکز تفریحی سرمایه گذاری می کند که به آن منطقه ارزش افزوده می کند.

به عنوان یکی از شرکت‌های علامت تجاری قبرس، گروه دووچ با پروژه‌های مسئولیت اجتماعی و محصولات با کیفیت به رشد مداوم خود ادامه خواهد داد.
چرا ساخت و ساز Döveç را انتخاب کنید؟

Döveç Construction با تیم حرفه ای خود فضاهای زندگی جدید امن، راحت و آگاه به طبیعت ایجاد کرده است و توانسته است به یکی از شرکت های پیشرو در بخش خود در قبرس شمالی تبدیل شود.

کارهای ساختمانی با کیفیت بالا
طرح پرداخت سفارشی
100% رضایت مشتری
شرکت آشپزخانه و مبلمان
اجاره پروژه های تضمین شده
خدمات طراحی
خدمات پس از فروش
تحویل 100% سند مالکیت

وابسته های ما
Döveç Group

گروه دووچ با تمامی شرکت های خود خدمات با کیفیتی را در تمامی زمینه ها به شما ارائه می دهد

Arredo Kitchen & Furniture

با دپارتمان تولید ویژه خود که علاوه بر خط تولید سریال تأسیس شده است، خواسته های انواع پروژه های جمعی، خواسته های طراحی آشپزخانه و کابینت مشتریان خود را برآورده می کند.

Döveç Fitness Center

مرکز تناسب اندام Döveç با طیف وسیعی از تجهیزات مدرن و گسترده، فرصت های عضویت برای نیازها، محیط کاری بهداشتی و کادر مربی متخصص در پارک ویو تاورز واقع در منطقه Yeniboğaziçi به مردم محلی خدمات ارائه می دهد.

Alfam Dormitories

خوابگاه آلفام که در پردیس EMU واقع شده است، نزدیکترین خوابگاه به دپارتمان ها است. مساحت 35 هکتار زمین آلفام خدماتی را بر اساس نیاز دانشجویان ارائه می دهد.

سایر زبان های موجود - Other languages available: English

شبکه های اجتماعی

موقعیت

اولین نفری باشید که در مورد “شرکت سازنده دویچ قبرس شمالی” نظر می دهد

کیفیت املاک