شرکت سازنده نورترن لند قبرس شمالی

تلفن: 5428887717(0090)
فکس:
5428887717(0090)
ایمیل: info@alborzcyprus.com
وب سایت: https://alborzcyprus.com
اسکایپ alborzcyprus
ساعات کار 08:00-20:00
زبان ها انگلیسی ، ترکی ، فارسی

درباره من

درباره شرکت نورترن لند.

معمار فضاهای زندگی با کیفیت
Northland
فعالیت خود را در سال 2003 با هدف “زندگی با کیفیت” آغاز کرد و با کارهای نوآورانه، پیشگام و رضایت مشتری هر روز بیشتر و بیشتر در قبرس شمالی به فعالیت خود ادامه می دهد. مدت کوتاهی پس از تاسیس، شرکت ما توانسته است به موفق ترین شرکت ساختمانی در قبرس شمالی تبدیل شود و اعتماد جامعه را به خود جلب کند.

ما همیشه به دنبال کمال هستیم، هرگز از جوایزی که دریافت کرده ایم و آنچه به دست آورده ایم راضی نیستیم. ما بدون تسلیم شدن به کار خود ادامه می دهیم تا در هر پروژه انجام شده “بهترین” باشیم. هدف ما فراتر رفتن از استانداردهای قبرس با طراحی های اصلی، خدمات بی نقص و کیفیت ساخت در تمام پروژه های خود است و کارهای خود را در سطح عالی بین المللی ساخت و ساز-مدیریت انجام می دهیم.

به این ترتیب ما سبزترین و مدرن ترین پروژه هایی را به مشتریان خود ارائه می دهیم که به ارزش قبرس شمالی می افزایند و سرمایه گذاران و مشتریان را از سراسر جهان به کشور خود جذب می کنند. در حالی که معماری مدرن را با طراحی‌های دوستدار معلولان، سازگار با محیط زیست و زندگی اجتماعی به کشورمان می‌آوریم، با دستیابی به آنچه قبلاً در بخش ساخت‌وساز انجام نشده است، این بخش را در قبرس شمالی رهبری می‌کنیم.

به لطف دستاوردهایی که با هر پروژه پیشگامی که امضا کرده ایم و هر ساختمانی که در 19 سال گذشته ساخته ایم به دست آورده ایم، ما در حال ایجاد سبک زندگی جدید در سطح جهانی در قبرس شمالی هستیم. کار تیمی اختصاصی و روحیه تیمی قوی، که ما آن را “روح Northland” می نامیم، عناصر اصلی هر یک از موفقیت های ما هستند.

با اصل شفافیت بی قید و شرط، صداقت و قابلیت اطمینان، که چشم انداز ماست، در تمام بخش هایی که خدمت می کنیم تفاوت ایجاد می کنیم. ما تلاش می کنیم تا “کیفیت زندگی” مشتریان خود را در هر خانه ای که می سازیم افزایش دهیم و فضای زندگی رویاهایشان را برای آنها فراهم کنیم. مهمترین منبع انگیزه شرکت ما مشتریان خوشحال ما هستند.

هدف ما این است که با ایجاد یک سبک زندگی جدید مطابق با استانداردهای جهانی در قبرس شمالی، دستاوردهای خود را به پلت فرم بین المللی برسانیم، در این مسیر با شعار “زندگی با کیفیت” حرکت کرده ایم.

سایر زبان های موجود - Other languages available: English

شبکه های اجتماعی

موقعیت

اولین نفری باشید که در مورد “شرکت سازنده نورترن لند قبرس شمالی” نظر می دهد

کیفیت املاک