نویانلار گروپ Noyanlar Group

تلفن: 05428887717
وب سایت: https://www.noyanlar.com
اسکایپ alborzcyprus@gmail.com
زبان ها انگلیسی ، ترکی ، فارسی

درباره من

ما به عنوان گروه شرکت‌های نویانلار، زندگی باکیفیت را توسعه می‌دهیم و تجربیات مادام‌العمر را ایجاد می‌کنیم، زیرا به مشتریان و کارمندان خود اهمیت می‌دهیم.

احمد نویان

مدیر عامل
گروه شرکت های نویانلار

 

گروه شرکت های نویانلار که در سال 1973 تأسیس شد، خدمات با کیفیت بالا را در تمام زمینه های صنعت ساخت و ساز در قبرس شمالی ارائه می دهد. این یک شرکت خانوادگی موفق است که پیشرفت هایی با کیفیت و قابل اعتماد در صنعت ساخت و ساز ارائه می دهد. پروژه های ما مطابق با طرح های ساختمانی معاصر انجام می شود تا رضایتمندی بالا را فراهم کند.

آرکن معماری و مهندسی با مسئولیت محدود. بنیانگذار Şti. و معمار کهنه کار گوخان نویان، پروژه های معماری بسیاری را در دهه های 1970 و 1980 امضا کرد. مصطفی نویان، مهندس عمران مجرب، در سال 1986 به این تیم پیوست.

متخصص در معماری و مهندسی، Arken Mimarlık ve Mühendislik Ltd.Şti رشد خود را با اجرای پروژه های متعدد مسکونی و فضای زندگی در فاماگوستا، ایسکله و سایر مناطق تسریع کرد. با مشارکت معمار احمد نویان در هیئت مدیره در سال 1999، پروژه های ساخت و ساز در منطقه ایسکله آغاز شد، بنابراین فرصت برای رسیدگی به پروژه های بزرگ شهرک سازی و ساخت و ساز در مناطق فاماگوستا و ایسکله گسترش یافت.

در سال 2000، Noyanlar Construction اولین پروژه ساخت و ساز را در منطقه Iskele انجام داد. Noyanlar İnşaat علاوه بر خدمات پیمانکاری، خدمات معماری و مهندسی را به هزاران پروژه ارائه می دهد. این شرکت صدها پروژه را به نام خود امضا کرده است. گروه شرکت های نویانلار بیش از 5000 خانواده را صاحب خانه کرده و مسکن ده ها هزار نفر را فراهم کرده است. در حالی که به ارائه خدمات با کیفیت با معماران، مهندسان و کارکنان با استعداد خود برای آینده ای شاد و آرام ادامه می دهد، روز به روز جایگاه خود را در بخش ساخت و ساز توسعه می دهد و ارزش برند خود را افزایش می دهد.

Noyanlar Construction، زیرمجموعه گروه شرکت های Noyanlar، اجاره و فروش اقامتگاه های ساخته شده توسط Noyanlar Construction را در سراسر قبرس شمالی، به ویژه در منطقه Iskele سازماندهی می کند. این شرکت همچنین در پروژه های مسکن و املاک، ساخت و ساز و پیمانکاری، معماری و مهندسی، نظارت بر سایت و بسته بندی خدمات ارائه می دهد. علاوه بر این، Noyanlar Maintenance خدمات با کیفیتی را در نوسازی و بازسازی در سراسر قبرس شمالی ارائه می دهد.

همسر احمد نویان، ظریف نویان، در سال 1379 به گروه شرکت های نویانلار پیوست و تا زمانی که در سال 1385 سمت مدیر فروش را بر عهده گرفت، در بخش های مختلف مشغول به کار شد و با موفقیت در آموزش ها و سمینارهای مختلف برای ارتقای تخصص خود شرکت کرد. ظریف نویان در سال 1389 به سمت مدیر فروش و تبلیغات خارج از کشور ارتقا یافت و به عضویت هیئت مدیره درآمد. این شرکت از یک دفتر کوچک محلی به یک شرکت بین المللی مشهور و معتبر با شعبه هایی در 7 کشور مختلف گسترش یافته است.

Noyanlar İnşaat رهبر بازار در صنعت ساخت و ساز قبرس است. گروه شرکت های نویانلار از سال 1352 تاکنون پروژه های ساختمانی متعددی را با بالاترین کیفیت مصالح و انضباط کاری انجام داده و به توسعه پروژه های جدید ادامه می دهد. در حالی که هدف پروژه های ساختمانی Noyanlar در قبرس افزایش ارزش برند است، موفقیت های این شرکت در طول سال ها نشان دهنده ماموریت آن در ارزش افزوده به قبرس است.

Noyanlar İnşaat با اتخاذ اصل ارائه یک تجربه خوشایند با فراتر از انتظارات مشتریان خود در مراحل خرید، پس از فروش و توسعه پروژه، رضایت مشتری را اولویت اول خود می داند. گروه شرکت های نویانلار، یک شرکت خانوادگی، به اجرای پروژه های ساختمانی در قبرس بدون به خطر انداختن کیفیت، زیبایی و اصالت طراحی ادامه می دهد.

معیار واقعی موفقیت Noyanlar İnşaat شادی و آرامش بسیاری از خانواده هایی است که زندگی جدید خود را در پروژه های مسکن تکمیل شده تاکنون آغاز کرده اند. 

 

می توانید اطلاعات دقیق پروژه های مسکن تکمیل شده، آماده فروش و در دست اقدام را از شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس و کارشناسان خبره این شرکت دریافت کنید.

سایر زبان های موجود - Other languages available: English

شبکه های اجتماعی

موقعیت

اولین نفری باشید که در مورد “نویانلار گروپ Noyanlar Group” نظر می دهد

کیفیت املاک