نویسنده البرز گروپ ۷ اسفند ۱۴۰۲ 0 نظر

تحصیل مقطع لیسانس در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شغل مهندسی IT در قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی

تحصیل در مقطع کارشناسی در قبرس شمالی

تحصیل در مقطع کارشناسی (لیسانس) در قبرس شمالی قبرس شمالی کشوری با جذابیت های فراوان برای مهاجرت و سرمایه گذاری است. این کشور با رشد اقتصادی و شرایط ویژه برای سرمایه گذاری، و وجود دانشگاه هایی با اعتبار جهانی مورد توجه افراد زیادی قرار دارد. اگر به دنبال کشوری زیبا برای مهاجرت تحصیلی هستید که از خانواده تان نیز زیاد دور نباشید و امکان رفت آماد در طول زمان تحصیلتان برایتان آسان باشد، قبرس شمالی یک گزینه بسیار عالی می باشد. همانطور که می دانید این کشور از بسیاری جهات به ترکیه شباهت دارد.

در قبرس شمالی دانشگاه ها شرایط رفاهی بسیار خوبی برای د انشجویانشان فراهم می کنند. ضمن اینکه هزینه های تحصیلی در دانشگاه های این کشور بسیار مناسب می باشد و امکان دریافت بورسیه راحت، در مقاطع مختلف تحصیلی فراهم است. شرایط برای مهاجرت تحصیلی در مقاطع مختلف تا حد زیادی شبیه به هم می باشد. در این بخش به طور ویژه در ارتباط با مقطع کارشناسی صحبت خواهیم کرد.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | .. رشته داروسازی دانشگاه آمریکایی گیرنه در قبرس شمالی

تحصیل در دانشگاه های قبرس شمالی

مهاجرت تحصیلی از بهترین روش ها برای کسانی است که قصد مهاجرت دارند. قبرس شمالی از نظر تحصیلی برای دانشجویان خود شرایط مطلوبی فراهم کرده است. این کشور و شرایط ویژه تحصیلی اش برای بسیاری از دانشجویان ایران مورد استقبال قرار دارد. این کشور ضمن نزدیکی از بعد مسافت داراری امکانات رفاهی بسیار و هزینه های قابل قبول می باشد. از سوی دیگر شرایط تحصیل و اعتبار دانشگاه های آن نیز بسیار جالب و قابل بررسی می باشد. مهاجرت تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی در این کشور می تواند با بورسیه برای شما همراه باشد.

شما می توانید با بررسی شرایط تحصیلی این کشور و انتخاب رشته مورد علاقه تان مهاجرتی تحصیلی آسان و پر مزایا را تحربه کنید. برای این منظور مشاوره با شرکت های مهاجرتی با سابقه در این زمینه سرعت زیادی به مسیر شما خواهد داد.

ویژگی های تحصیل در قبرس شمالی

یکی از اصلی ترین مزایای تحصیل در قبرس شمالی عدم نیاز به مدرک زبان می باشد. این نکته در تمامی مقاطع تحصیلی در قبرس شمالی صدق می کند. شما بدون داشتن مدرک زبان می توانید درخواست پذیرش به دانشگاه های قبرس را داشته باشید. اکثر دانشگاه ها به زبان انگلیسی هستند و دوره های زبان را برای آماده سازی دانشجویان بین المللی خود برگزار می کنند.

درست است که جزیره قبرس شمالی کشوری کوچک است. اما به سرعت در حال رشد می باشد. دانشگاه های این کشور با استفاده از سیستم های به روز آمریکایی و اروپایی توانسته اند اعتبار جهانی برای خود کسب کنند. از طرفی در قوانین تحصیلی این کشور دانشجویان اجازه کار به مدت 20 ساعت در هفته را دارند. با وجود امکانات رفاهی کافی و هزینه های مقرون به صرفه این کشور وجود این شرط نیز از مزیت ها محسوب می شود.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | انواع خوابگاه در قبرس شمالی

مقطع کارشناسی در دانشگاه های قبرس شمالی

دوره کارشناسی در دانشگاه های قبرس شمالی دقیقا مثل دانشگاه های ایران شامل 4 سال یا هشت ترم می باشد. زبان تحصیل در آن ها انگلیسی است. با این تفاوت که شما برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های قبرس نیازی به داشتن مدارک معتبر زبان انگلیسی ندارید. اکثر دانشگاه ها برای دانشجویان دوره های زبان برگزار می کنند که می توانید در آن ها شرکت کنید. تا آمادگی لازم جهت شرکت در کلاس ها را داشته باشید.

چه مدارکی برای پذیرش در مقطع لیسانس لازم است؟

قبل از تصمیم گیری برای تحصیل در قبرس شمالی، مهم است که با قوانین و شرایط ویزای مورد نیاز برای ورود و تحصیل در قبرس شمالی آشنا شوید. برای ورود به قبرس شمالی، برخی از مدارکی که نیاز است به شرح زیر می باشد :

  1. گذرنامه
  2. مدرک تحصیلی
  3. ریز نمرات
  4. فرم تکمیل شده درخواست از دانشگاه
  5. ارائه انگیزه و یا هدف خود از تحصیل در این کشور
  6. ترجمه مدارک
  7. سایر مستندات

تحصیل در قبرس شمالی

به طور کلی دانشگاه های قبرس دارای هزینه های بسیار مناسبی به نسبت کشورهای اروپایی می باشد. از طرفی حمایت دولت قبرس در جذب دانشجوبان بین المللی از طریق اعتای بورسیه در مقاطع مختلف نیز محبوبت مهاجرت تحصیلی به این کشور را بیشتر کرده است. هزینه های تحصیلی به رشته تحصیلی دانشگاه، مقطع تحصیلی و عواملی از این قبیل بستگی دارد. اما در کل در قبرس شمالی شهریه ها در رشته های رایج در میان دانشگاه های مختلف یکسان است.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

 

پیام بگذارید