نویسنده البرز گروپ ۱۳ تیر ۱۴۰۲ 0 نظر

معرفی منطقه بافرا قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | معرفی منطقه بافرا قبرس شمالی

معرفی منطقه بافرا قبرس شمالی

منطقه بافرا قبرس شمالی در بخش شمال غربی این جزیره زیبا در آب‌های دریای مدیترانه قرار دارد، این منطقه در گذشته روستایی کوچک بوده، اما در سال‌های اخیر با توسعه صنعت گردشگری در جزیره قبرس شمالی پیشرفت قابل توجهی داشته و در حال حاضر یکی از پر رونق ترین مناطق توریستی جزیره قبرس شمالی است. طبیعت بکر و دست نخورده بافرا را می‌توان یکی از جذابیت‌های اقامت و گردش در این منطقه دانست، توسعه روستای قدیمی و دنج بافرا از حدود سال ۲۰۰۶ آغاز شده و در مدت زمان کوتاهی این منطقه قدیمی به شکل باورنکردنی توسعه یافته و به شکل امروزی در آمده است.

ساخت هتل‌های بزرگ و مراکز تفریحی مجهز را می‌توان از نقاط عطف توسعه صنعت گردشگری در بافرا دانست که در سال‌های اخیر بسیار پررنگ تر از قبل به مرحله ظهور رسیده است. اگر اهل کمپ و گردش در دل طبیعت هستید، حتما در زمان سفر به جزیره قبرس از منطقه بافرا قبرس شمالی بازدید کنید و چند ساعتی را دل طبیعت بکر این منطقه استراحت نمایید .

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | گیرنوشیا یا شهر کارپاز

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

چرا باید از منطقه بافرا قبرس شمالی دیدن کنیم؟

بافرا بخشی از شبه جزیره کارپاس در قبرس شمالی است، منطقه بافرا قبرس شمالی در فاصله ۴۰ کیلومتری از منطقه توریستی فاماگوستا قرار دارد. مسافرانی هم که از طریق فرودگاه ارجان قبرس شمالی وارد این جزیره می‌شوند با استفاده از تاکسی‌های فرودگاه و یا خودرو شخصی می‌توانند در کمتر از یک ساعت خود را به منطقه بافرا برسانند.

طبیعت بکر منطقه بافرا قبرس شمالی را می‌توان اصلی ترین دلیل بازدید از این منطقه بیان کرد، اغلب گردشگران برای اقامت راحت در فضایی دنج و به دور از شلوغی هتل‌های بافرا را ترجیح می‌دهند، تنوع امکانات تفریحی هم در سواحل شنی بافرا در مجاورت آب‌های زلال دریای مدیترانه زیاد است و مسافران با هزینه‌ای مقرون به صرفه می‌توانند در این منطقه ساحلی تعطیلات دلچسبی را همراه با خانواده سپری کنند.

مهاجرت قبرس شمالی  |خرید ملک قبرس شمالی |  اقامت قبرس شمالی |  سرمایه گذاری قبرس شمالی | north-cyprus

سواحل منطقه بافرا قبرس شمالی

منطقه بافرا قبرس شمالی کیلومترها ساحل در امتداد دریای مدیترانه دارد، سواحل این منطقه از ساحل لاک پشت در شمال جزیره قبرس شمالی تا جنوب منطقه فاماگوستا در این منطقه امتداد یافته و مسافران منطقه بافرا از این مسیر برای رسیدن به فرودگاه عبور می‌کنند. گردشگرانی که دوست دارند در تعطیلات ماهیگیری کنند هم در مدت سفر به جزیره قبرس شمالی می‌توانند به منطقه بافرا بروند و اسکله این منطقه یک قایق ماهیگیری اجاره کنند و لذت ماهیگیری در آب‌های دریای مدیترانه در کنار همسفران خود بچشند.

اگر حوصله ماهیگیری در دریا را ندارید، حتما به کافه رستوران‌های ساحل بافرا منطقه قبرس شمالی سر بزنید و طعم دلچسب ماهی‌های دریایی را در رستوران‌های ساحلی با تماشا منظره دریا بچشید. تنوع امکانات تفریحی سواحل منطقه بافرا قبرس شمالی زیاد است و به همین دلیل بسیاری از گردشگران این منطقه از جزیره زیبا و رویایی قبرس شمالی را برای اقامت انتخاب می‌کنند. برای همین قصد داریم در ادامه برخی از بهترین امکانات تفریحی سواحل منطقه بافرا قبرس شمالی را با جزئیات به شما معرفی کنیم

قایق سواری در گلدن گلوب – Golden Globe

یکی از بهترین تفریحات در منطقه بافرا قبرس شمالی، بدون هیچ شک و تردیدی قایق سواری بر روی آب‌های زلال دریای مدیترانه است، به همین دلیل در بسیاری از مناطق بافرا می‌توانید قایق‌های کوچک و بزرگ را به صورت ساعتی کرایه کنید و سواحل مدیترانه از روی آب‌های دریا کشف نمایید. گلدن گلوب (Golden Globe) یکی از مشهورترین کلوپ‌های قایق سواری است که می‌توانید از آنجا انواع قایق‌های موتوری را کرایه کنید و چند ساعتی را روی آب‌های مدیترانه گشت بزنید.

برای کرایه قایق بدون راننده باید حتما گواهینامه مخصوص داشته باشید و یا قایق‌ها را با کاپیتان کرایه کنید. مربیان حرفه‌ای گلدن کلاب بافرا به همه کسانی که دوست دارند در سواحل بافرا قایق سواری کنند، آموزش هم می‌دهند.

ساحل گل پیدس – Glapsides Beach

ساحل گل پیدس (Glapsides Beach) یکی از محبوب ترین مناطق ساحلی منطقه بافرا قبرس شمالی است که ساحل شنی بی‌نظیری برای تفریح و استراحت زیر آفتاب گرم جزیره قبرس بعد از آب تنی در آب‌های زلال دریای مدیترانه دارد.

در ساحل گل پیدس انواع وسایل مورد نیاز برای تفریح در ساحل برای مسافران مهیا شده و گردشگرانی که به غواصی علاقه دارند، معمولا این ساحل را برای کشف عمق آب‌های دریای انتخاب می‌کنند. عمق آب در این منطقه ساحلی کمتر از سایر مناطق جزیره قبرس شمالی است و به همین دلیل بیشتر خانواده‌ها همراه با کودکان خود به این منطقه برای شنا می‌روند تا خطری کودکان تهدید نکند. در ساحل گلپسی اس می‌توانید لذت قایق سواری را هم تجربه کنید و یا از جت اسکی و کایت برد برای تفریح و خوشگذرانی استفاده نمایید.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | بندرها و ماریناهای دلربا در قبرس شمالی

اسکله کارپاس – Karpaz Gate Marina

در اسکله کارپاس همه چیز برای گذراندن یک تعطیلات دلچسب در سواحل منطقه بافرا قبرس شمالی مهیا شده است، یک هتل درجه یک در مجاورت این ساحل قرار دارد و بسیاری از گردشگران برای اقامت این هتل پنج ستاره را انتخاب می‌کنند. همچنین بهترین امکانات قایقرانی و ورزش‌های آبی هم در اسکله کارپاس (Karpaz Gate Marina) برای استفاده مسافران مهیا شده تا تعطیلات دلچسبی را گردشگران در این منطقه سپری کنند.

اسکله کارپاس لنگرگاه بسیاری از کشتی‌های تفریحی است که این اسکله را برای توقف و پیاده کردن مسافران خود انتخاب کرده‌اند و گردشگران برای سوار شدن به کشتی‌های تفریحی می‌توانند به این اسکله بروند و چند ساعتی را روی آب‌های مدیترانه سیاحت نمایند.

جاذبه های گردشگری منطقه بافرا قبرس شمالی

قبرس یک جزیره بزرگ با پیشینه تاریخی بسیار طولانی است و قدمت این جزیره بر اساس نظر باستان شناسان به دوره پارینه سنگی برمی‌گردد، در بخش‌های مختلف این جزیره همچون منطقه بافرا قبرس شمالی جاذبه‌های تاریخی بسیاری قرار دارد و گردشگران معمولا یک روز از برنامه سفر خود را به بازدید جاذبه‌های گردشگری و تاریخی این منطقه اختصاص می‌دهند.

ساحل لاک پشت، شبه جزیره کارپاس و کلیسای آندریاس، شهر باستانی سالامیس، قلعه کانتارا و شهر باستانی سولی از جمله مشهورترین جاذبه های گردشگری منطقه بافرا قبرس شمالی است که در زمان سفر به این جزیره با همراهی تور لیدر خود می‌توانید از این جاذبه‌ها بازدید کنید. شبه جزیره کارپاس یکی از زیباترین و مشهورترین مناطق تفریحی در شبه جزیره قبرس شمالی است، کلیسای آندریاس هم یکی از جاذبه‌های تاریخی مشهور این جزیره است که معماری زیبا و کم نظیری دارد.

شهر باستانی سالامیس – Salamis

گردشگران معتقدند با رفتن به شهر باستانی سالامیس می‌توانید یک سفر واقعی به قلب تاریخ را تجربه کنید، این شهر تاریخی یک از مهمترین سایت‌های گردشگری جهان است که در منطقه بافرا قبرس شمالی قرار دارد. این شهر در قرن ۱۲ قبل از میلاد مسیح ساخته شده و در حمله اعراب بیشترین آسیب را داشته است. جزر و مد دریا و زلزله در قرن هفتم به طور کامل قلعه تاریخی این شهر باستانی را تخریب کرده و طبق نظر کارشناسان و اهالی فن این شهر باستانی بیش از ۳۱ قرن قدمت دارد.

The-ancient-city-Soli-Cyprus مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |

شهر باستانی سولی – Soli

شهر باستانی سولی هم یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری منطقه بافرا در قبرس شمالی است که در قرن ششم قبل از میلاد مسیح توسط رومی‌ها ساخته شده و در حال حاضر یکی از قدیمی ترین آثار باستانی جزیره قبرس شمالی می‌باشد. این شهر در زمان حیات خود یکی از ده شهر واقع در جزیره قبرس هم بوده است. شهر باستانی سولی یکی از بخش‌های جذاب قبرس شمالی برای علاقه مندان به تاریخ و تمدن‌های باستانی می‌باشد و سالانه بسیاری از باستان شناسان برای کشف وقایع تاریخی در دوران باستان به این شهر در جزیره قبرس شمالی سر می‌زنند.

قلعه کانتارا – Kantara Castle

یکی از مشهورترین بناهای تاریخی منطقه بافرا که ساخت آن به سال ۹۶۵ میلادی باز می‌گردد . قلعه کانتارا (Kantara Castle) است. این قلعه باستانی در دوره بیزانس با هدف محافظت از جزیره کارپاس احداث شده . و در ارتفاع ۶۱۰ متری از سطح دریا قرار دارد. این قلعه را مردم جزیره قبرس پس از حمله اعراب به منطقه بافرا قبرس شمالی ساختند تا با استفاده از این قلعه از شهر محافظت کنند.

تماشا چشم انداز شبه جزیره کارپاس، خلیج سالامیس و منطقه فاماگوستا از فراز قلعه کانتارا یکی از بخش‌های جذاب سفر به منطقه بافرا در قبرس شمالی است.

Monastery-Apostolos-Varnavas مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |

صومعه آپوستولوس وار ناواس – Monastery of Apostolos Varnavas

صومعه آپوستولوس وار ناواس (Monastery of Apostolos Varnavas) در منطقه بافرا قبرس شمالی در نزدیکی شهر نیکوزیا قرار دارد. این صومعه یک عبادتگاه مشهور در بین مسیحی‌های جزیره قبرس شمالی است . و بسیاری از مسیحی‌ها فقط برای عبادت به این صومعه می‌روند. صومعه آپوستولوس وار ناواس مرکز اساسی مسیحیت ارتدکس در قبرس شمالی است . و نقش مهمی در زندگی معنوی جزیره دارد. این صومعه یک موزه هم دارد . و بسیاری از آثار تاریخی و آثار مذهبی از جمله نسخه‌های خطی، نمادها و لباس‌ها را می‌توانید در ویترین‌های این موزه از نزدیک ببینید. یکی از مهم ترین آثار موجود در این موزه جمجمه مقدس سنت برنابا است . که در یک تکیه مخصوص نگهداری می‌شود.

بهترین هتل های منطقه بافرا قبرس شمالی

با رونق گردشگری در جزیره قبرس شمالی و افزایش تقاضا برای اقامت در این جزیره هتل‌های جدیدی بسیاری هم در بخش‌های مختلف قبرس شمالی از جمله بافرا ساخته شده . که این موضوع باعث افزایش تردد توریست‌ها به این منطقه شده است . و بسیاری از گردشگران برای استراحت در فضایی دنج و آرام هتل‌های این منطقه را انتخاب می‌کنند. اغلب هتل‌های منطقه بافرا دسترسی راحتی به ساحل دریای مدیترانه دارند . و برخی از آنها ساحل اختصاصی هم برای استفاده میهمانان هتل مهیا کرده‌اند.

امکانات متنوع تفریحی و فضای خانوادگی را می‌توان اصلی ترین ویژگی هتل‌های منطقه بافرا قبرس شمالی دانست . که همگی در بهترین مناطق این جزیره خوش آب و هوا قرار دارند. در ادامه قصد داریم چند مورد از بهترین هتل های منطقه بافرا قبرس شمالی را به شما معرفی کنیم تا در زمان سفر به این جزیره راحت تر بتوانید محل اقامت خود را انتخاب کنید.

Limak Cyprus Deluxe Hotel    مهاجرت قبرس شمالی  |خرید ملک قبرس شمالی |  اقامت قبرس شمالی |  سرمایه گذاری قبرس شمالی |

هتل ۵ ستاره لیماک سیپروز دلوکس – Limak Cyprus Deluxe Hotel

هتل ۵ ستاره لیماک سیپروز دلوکس (Limak Cyprus Deluxe Hotel) یکی از بهترین گزینه‌‌ها برای اقامت در منطقه بافرا قبرس جنوبی است. این هتل پنج ستاره امکانات متنوعی برای راحتی میهمانان خود فراهم کرده و یکی از مشهورترین جاذبه‌های گردشگری منطقه بافرا یعنی قلعه کانتارا در فاصله ۳۳ کیلومتری از این هتل قرار دارد و مسافران این هتل دسترسی راحتی به این قلعه تاریخی دارند. مسافران برای تفریح با خانواده می‌توانند از استخرهای روباز این هتل پنج ستاره استفاده کنند و یا برای بازی با همسفران خود به سالن بیلیارد هتل لیماک سیپروز دلوکس بروند.

اقامت در تمامی اتاق‌های این هتل همراه با صبحانه به مسافران ارائه می‌شود و میهمانان در مدت اقامت در اتاق‌ها به امکاناتی از قبیل اینترنت پرسرعت، سشوار، بالکن، میز آرایش، تلویزیون صفحه تخت و کتری برقی دسترسی دارند.

هتل ۵ ستاره کایا آرتمیس – Kaya Artemis Resort

هتل ۵ ستاره کایا آرتمیس (Kaya Artemis Resort) یکی از مجلل ترین و بهترین هتل های منطقه بافرا قبرس شمالی است . معماری منحصر به فرد این هتل شما را به قصرهای یونان باستان می‌برد. فضای داخلی هتل دسته کمی از معماری نمای بیرونی ندارد . و همه چیز در این هتل پنج ستاره با حال و هوای یونان باستان طراحی شده است. مسافران هتل برای پیاده روی می‌توانند هر صبح به ساحل دریای مدیترانه در فاصله چند قدمی از این هتل پنج ستاره بروند . و طلوع خورشید را در کنار ساحل تماشا کنند.

چشم انداز اغلب اتاق‌های هتل کایا آرتمیس مشرف به طبیعت بکر و رویایی محوطه این مجموعه است . و مسافران در اتاق‌های این هتل به امکانات متنوعی همچون به اینترنت بی سیم رایگان، مینی بار، تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت، کتری برقی و حمام اختصاصی دسترسی دارند.

هتل ۵ ستاره نوح آرک دلوکس – Noah’s Ark Deluxe Hotel

هتل ۵ ستاره نوح آرک دلوکس (Noah’s Ark Deluxe Hotel) یکی از بهترین هتل‌های پنج ستاره منطقه بافرا قبرس شمالی است . ساختمان این هتل مجلل به سبک پلکانی طراحی شده و مسافران در مدت اقامت در هتل نوح آرک دلوکس به ساحل اختصاصی هم دسترسی دارند. در ساحل اختصاصی این هتل پنج ستاره امکانات متنوعی همچون صندلی‌های آفتابگیر و چترهای مخصوص هم برای مسافران هتل مهیا شده است . تا میهمانان اقامت دلچسبی را در این مجموعه زیر آفتاب گرم جزیره قبرس شمالی بعد از آب تنی در آب‌های خنک دریای مدیترانه سپری کنند. تنوع امکانات تفریحی در این هتل ساحلی بسیار زیاد است . استخرهای روباز، سونا، جکوزی، سالن بدنسازی، اسپا، کلوب کودکان و پارک آبی تنها بخشی از امکانات متنوع این هتل برای سرگرمی و تفریح مسافران می‌باشد. ساحل شنی اختصاصی این هتل پنج ستاره در مجاورت ساحل زیبای شبه جزیره کارپاس واقع شده است.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | Bafra-region-Northern-Cyprus

در منطقه بافرا قبرس شمالی کجا غذا بخوریم؟

در منطقه بافرا قبرس شمالی در سال‌های اخیر علاوه بر ساخت هتل‌های متعدد، رستوران‌های زیادی هم ساخته شده است . و اغلب غذاهای سنتی قبرس شمالی در این منطقه شباهت زیادی به غذاهای یونانی دارد . و به همین دلیل مملو از روغن زیتون و پنیر است. بیشتر رستوران‌ها و کافه‌های منطقه بافرا در مجاورت ساحل قرار دارد . و مشتریان در زمان غذا خوردن می‌توانند از تماشا منظره دریای مدیترانه هم لذت ببرند.

تنوع غذاهای دریایی هم در رستوران‌های ساحلی منطقه بافرا قبرس شمالی زیاد است . و بسیاری از غذاها با محصولات دریایی همچون صدف و جلبک آماده می‌شود. سوولاکی (Souvlaki)، کوپیا (Koupepia)، شفتلیا (Sheftalia)، استیفادو (stifado) و اکمک کادایف (Ekmek Kadayif) از جمله مشهورترین غذاها و دسرهای سنتی قبرس شمالی است . که می‌توانید در زمان سفر به بافرا در رستوران‌های این منطقه نوش جان کنید. از جمله بهترین مشهورترین رستوران‌ها و کافه‌های این منطقه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

رستوران ساحلی هوس – Beach House Restaurant

همان طور که در ابتدا هم اشاره کردیم، بیشتر رستوران‌های منطقه بافرا قبرس شمالی در ساحل این جزیره قرار دارد. رستوران ساحلی هوس (Beach House Restaurant) یکی از مشهورترین رستوران‌های این منطقه است . که مشتریان در حین غذا خوردن در این رستوران می‌توانند از تماشا منظره دریا مدیترانه لذت ببرند.

Beach-House-Restaurant-restaurant-cyprus مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |

فضای این رستوران بسیار شیک و خانوادگی است . و رنج قیمتی غذاها هم در این رستوران متوسط می‌باشد. در منو این رستوران انواع غذاهای دریایی و یونانی به چشم می‌خورد و مشتریان می‌توانند غذای خود را در تراس این رستوران هم میل کنند.

رستوران ساحلی کمالین یری – Kemalin Yeri Restaurant iskele boğaz

یکی از مشهورترین رستوران‌های منطقه بافر قبرس شمالی رستوران ساحلی کمالین یری (Kemalin Yeri Restaurant iskele boğaz) است که در مجاورت ساحل دریای مدیترانه قرار دارد. این رستوران یک سالن اختصاصی سرپوشیده و یک فضای روباز برای پذیرایی از مشتریان خود دارد و اغلب مشتریان این رستوران ساحلی گردشگرانی هستند . که از ترکیه به این منطقه سفر کرده‌اند. در رستوران ساحلی کمالین یری انواع غذاهای ترکی و یونانی همچون کباب، دلمه، دونر کباب و انواع و اقسام مزه‌ها و برانی‌ها برای مشتریان سرو می‌شود. قیمت غذاها در این رستوران مقرون به صرفه است . و مشتریان از کیفیت غذاها و پرسنل این رستوران رضایت زیادی دارند.

کافه ساحلی پاریس سزار – Café Paris Caesar Beach

کافه ساحلی پاریس سزار (Café Paris Caesar Beach) یکی از مشهورترین کافه‌های ساحلی منطقه بافرا قبرس شمالی است . که فضایی جوان‌پسند اروپایی دارد و اغلب مشتریان این کافه جوان‌هایی هستند . که برای خوردن قهوه با کروسان‌های مشهور کافه پاریس سزار به این مکان آمده‌اند. در منو این کافه انواع دسرهای بین المللی همچون تیرامیسو، تیرلیچه و باقلواهای ترکی هم به چشم می‌خورد. قهوه در حضور مشتری در این کافه به صورت سنتی آماده می‌شود . و باریستاهای حرفه‌ای این کافه با طرح‌های مختلف قهوه‌های مشتریان را تزئین می‌کنند.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | elias-kababie-azul-historico-restaurant

رستوران آزول – Azul Restaurant

رستوران آزول (Azul Restaurant) فضایی جذاب و خانوادگی برای دورهمی مسافران پس از گردش در منطقه بافرا قبرس شمالی دارد . سالن بزرگ این رستوران ظرفیت پذیرایی از بیش از ۱۰۰ نفر را به صورت همزمان دارد. در منو بلند و بالای این رستوران انواع فست فودها، غذاهای ترکی و غذاهای بین المللی به چشم می‌خورد . رنج قیمت‌های در این رستوران متوسط است و مسافران با هر بودجه‌ای می‌توانند از منو این رستوران غذای مورد نظرشان را سفارش دهند.

کافه رستوران سنارو – Sennaro House

اگر دوست دارید در زمان سفر به منطقه بافرا قبرس شمالی، طبیعت بکر جزیره را از بالا نگاه کنید و یک فنجان چای هم در حین تماشا این منظره نوش جان نمایید، حتما به کافه رستوران سنارو (Sennaro House) سر بزنید. این کافه فضایی سنتی و ساده دارد و اغلب مشتریان آن صرفا برای تماشا منظره طبیعت بکر جزیره قبرس شمالی به این کافه می‌روند. همچنین در منو این کافه رستوران آیتم‌های جذابی برای صبحانه وجود دارد و مشتریان بر اساس ذائقه خود می‌توانند برای صبحانه از منو جذاب این رستوران هر آنچه که تمایل دارند را سفارش دهند.

کافه بار گاراولی – Garavolli Cafe Bar

اگر در زمان سفر به منطقه بافرا قبرس شمالی دوست دارید از طعم دلچسب مزه‌های یونانی و ترک با یک نوشیدنی خنک لذت ببرید، به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما به کافه بار گاراولی (Garavolli Cafe Bar) در این جزیره سر بزنید و از منو این رستوران که حال و هوای یونانی دارد، مزه‌های مورد علاقه خود را سفارش داده و در کنار همسفران خود میل کنید.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | Deks at Thalassa

رستوران تالاسا – Deks at Thalassa

رستوران تالاسا (Deks at Thalassa) یکی دیگر از رستوران‌های ساحلی منطقه بافرا قبرس شمالی است . که مشتریان می‌توانند در حین غذا خوردن از تماشا منظره دریا هم لذت ببرند. طراحی زیبای داخلی و منو متنوع را می‌توان از جمله بخش‌های جذاب غذا خوردن در این رستوران دانست . کیفیت غذاها در این رستوران شیک و لوکس بالا است و به همین دلیل اغلب غذا در این رستوران قیمت بالایی دارد.

سوالات متداول

۱. آیا در منطقه بافرا قبرس شمالی امکانات غواصی وجود دارد؟
بله، در ساحل گلپسیدس (Glapsides Beach) انواع امکانات مورد نیاز برای غواصی در دسترس مسافران قرار دارد.

۲. مشهورترین جاذبه‌های گردشگری منطقه بافرا قبرس شمالی کدام است؟
شهر باستانی سولی، شهر باستانی سالامیس، قلعه کانتارا و صومعه آپوستولوس وار ناواس جز مشهورترین جاذبه‌های گردشگری منطقه بافرا قبرس شمالی است.

۳. بهترین هتل های منطقه بافرا جزیره قبرس شمالی کدام است؟
هتل ۵ ستاره نوح آرک دلوکس، هتل ۵ ستاره لیماک سیپروز دلوکس و هتل ۵ ستاره کایا آرتمیس جز بهترین هتل‌‌های منطقه بافرا قبرس شمالی است.

۴. آیا امکانات قایق سواری در منطقه بافرا قبرس شمالی وجود دارد؟
بله، مسافران می‌توانند از گلدن گلوب در منطقه بافرا قبرس شمالی قایق کرایه کنند . و چند ساعتی را روی آب‌های دریای مدیترانه تفریح نمایند.

۵. بهترین زمان برای سفر به قبرس شمالی کی است؟
اواسط اسفند ماه تا اواسط فصل بهار بهترین زمان برای سفر به جزیره قبرس شمالی است . البته بسیاری از گردشگران هم برای تفریح در سواحل قبرس شمالی روزهای گرم تابستان را برای سفر به این جزیره انتخاب می‌کنند.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف

 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف

اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف

سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید