نویسنده البرز گروپ ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ 0 نظر

قوانین مربوط به خرید مغازه در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | قوانین مربوط به خرید مغازه در قبرس شمالی

شرایط خرید مغازه در قبرس شمالى

خرید مغازه در قبرس شمالی | با توجه به قانون خرید و فروش املاک و مستغلات در قبرس شمالى امکان بهره مند شدن از اخذ اقامت از طریق خرید ملک براى افراد خارجى بعنوان مهاجر امکان پذیر هست، در صورتیکه فردى با توجه به فعالیت اقتصادى خود در ایران و یا هر کشورى اگر قصد خرید مغازه را داشته باشد براحتى می تواند از قانون خرید مغازه استفاده کرده و سند قطعى بنام خود در اداره ثبت اسناد اخذ کند.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | قوانین مربوط به خرید مغازه در قبرس شمالی .

قوانین مربوط به خرید مغازه در قبرس شمالی

قوانین مربوط به خرید مغازه پروسه سخت و یا پیچیده اى را طى نخواهند کرد بدین منظور که اگر فرد متقاضى قصد خرید مغازه را داشته باشد، بعنوان مالک هم می تواند مغازه خود را اجاره داده و با خود فرد فعالیت خود را شروع کند. شاید این سوال به ذهن خطور کند که آیا با خرید مغازه نیاز به ثبت شرکت هست؟ یا اینکه می توانم هر فعالیتى را بدون ثبت شرکت شروع کنم؟ براى پاسخگویى به این سوال باید اعلام کنیم که در قبرس شمالى براى هر نوع فعالیتى در هر حرفه و صنفى حتما نیاز به ثبت شرکت در قبرس شمالی هست و تمامى متقاضیان قبل شروع فعالیت تجارى خود نیاز به ثبت شرکت دارند.

اقامت قبرس شمالی با خرید مغازه

بطور کلى اگر فردى قصد خرید مغازه داشته باشد به راحتى می تواند این کار را انجام داده و فعالیت کسب و کار خود را راه بیاندازند. آیا با خرید مغازه می توانیم اقامت دریافت کنیم؟ براى پاسخ به این سوال باید ابتدا موضوع اخذ اقامت را دریابیم بدین منظور که اگر فردى قصد خرید مغازه داشته باشد تا بتواند اقامت بگیرد طبیعتا با خرید مغازه نمی توان اقامت گرفت! به این دلیل که اگر فردى قصد شروع کسب و کار داشته باشد ابتدا باید اقامت خود را در قبرس شمالى اخذ کرده تا بتواند فعالیت تجارى و کسب و کار خود را فعال کند.

یک دلیل محکم براى این امر می توان حصول اطمینان از طرف دولت براى تضمین زندگى فرد در قبرس شمالى دانست چون هیچ فردى با ویزاى توریستى نمی تواند شرکت ثبت کرده یا فعالیت تجارى شروع کند، ابتدا باید اقامت فرد متقاضى اخذ شده تا بتواند با ثبت شرکت فعالیت خود را شروع کند.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | اطلاعات کاربردی حساب های بانکی قبرس شمالی

اخذ کارت شهروندی با خرید مغازه یا ثبت شرکت

آیا با خرید مغازه و ثبت شرکت و زندگى در قبرس شمالى می توان کارت شهروندى دریافت کرد؟ در صورتی که هر فردى قصد سرمایه گذارى در تجارت و کسب و کار و همزمان اقامت قبرس شمالى را داشته باشد و ملک خریدارى کند طبیعتا نسبت به افرادى که فقط خرید ملک در قبرس شمالی داشته اند سریعتر می توانند کارت شهروندى خود را اخذ کنند، براى دریافت کارت شهروندى هر فردى نیاز دارد تا ٥ سال قانون عدم ترک جزیره را راعایت کند تا واجد شرایط براى اخذ کارت شهروندى باشد ولى اگر با راه انداختن کسب و کار و تجارت و خرید ملک قصد مهاجرت به قبرس شمالى را داشته باشد راحت تر می تواند کارت شهروندى خود را دریافت کند.

آیا بدون اخذ اقامت می توانم مغازه خریدارى کرد؟

بله شما می توانید با خرید مغازه یک نوع سرمایه گذارى کرده و سند قطعى مغازه خود را دریافت کنید.

آیا درآمد اجاره مغازه در قبرس شمالى براى درامد زآیى خوب است؟

بله می توان به این نکته اشاره کرد که چون در قبرس شمالى اجاره ملک، زمین، و یا املاک صنعتى به پوند انگلیس می باشد منبع درامد خوبى براى خریداران تلقى می شود بدین منظور که حد اقل اجاره مغازه در قبرس شمالى ماهانه بین ٥٠٠ تا ١٠٠٠ پوند متغیر بوده و در اکثر موارد اجاره یکساله مغازه را دریافت می کنند که از این طریق منبع درآمد ارزى مناسبى براى خریداران خواهد بود.

با توجه به شرایط کنونى قبرس شمالى بعنوان یکى از مقاصد اصلى سرمایه گذارى خارجى که باعث رشد چشمگیر مهاجر و سرمایه گذارى شده است فرصت مناسبى براى تجار و صاحبین مشاغل بوجود آمده تا بتوانند از این امر به نفع خود استفاده کرده تا درامد زایى ارزى داشته باشند.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

 

پیام بگذارید