نویسنده البرز گروپ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ 0 نظر

دانشگاه بین المللی CIU قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | دانشگاه بین المللی CIU

معرفی دانشگاه بین المللی CIU قبرس شمالی

دانشگاه بین المللی CIU  | قبرس شمالی در سال های اخیر به یکی از مقصدهای مهاجرتی پرطرفدار و محبوب در دنیا تبدیل شده است . که سالانه بیش از هزاران دانشجو این کشور را انتخاب می کنند . علت این مسئله ویژگی های بارز دانشگاه های این کشور و همچنین هزینه مناسب اقامت می باشد، تعداد دانشگاه های بین المللی در قبرس شمالی بسیار زیاد است . و شما بر اساس بودجه و رشته ای که قصد تحصیل در آن را دارید . می توانید یکی از دانشگاه های معتبر و بین المللی این کشور را جهت آغاز تحصیل خود انتخاب کنید‌.

یکی از معروف ترین دانشگاه های دنیا که از رتبه علمی بسیار بالایی برخوردار می باشد . و بسیاری از کشورهای دنیا نظیر ایران مدرک آن را باارزش می دانند دانشگاه CIU می باشد، این دانشگاه با بهره گیری از بهترین اساتید بین المللی تحصیلی آسان و بدون دردسر را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد . و شما به راحتی می توانید در هر رشته ای در این دانشگاه تحصیل کنید.

دانشگاه بین المللی قبرس دارای دانشکده های مختلف در رشته های گوناگون است و شما بر اساس علایق خود می توانید هر یک از رشته های تحصیلی را که دوست داشتید، انتخاب کنید و تحصیل خود را آغاز کرده و ادامه دهید، این دانشکده ها دارای ظرفیت کلاس استاندارد و همچنین اساتید خبره و باتجربه هستند.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی
با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

تحصیل در رشته دندان پزشکی و دارو سازی دانشگاه های بین المللی قبرس

قبولی در شاخه های پزشکی خصوصا دندان پزشکی در دانشگاه های ایرانی بسیار سخت است، در صورتی که شما به راحتی با گذراندن چندین مرحله آسان می توانید به یکی از دانشجویانی که در رشته دندان پزشکی در دانشگاه بین المللی قبرس شمالی تحصیل می کند، تبدیل شوید، تمامی اصول درسی و دانشگاهی در این کشور رعایت می شود و شما با مدارک خود حتی در ایران می توانید طبابت انجام دهید.

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | رشته دندانپزشکی در دانشگاه مدیترانه شرقی

یکی دیگر از رشته های محبوب دانشگاه بین المللی قبرس شمالی داروسازی می باشد، که این مجموعه دانشگاهی همه ساله تعداد زیادی دانشجو در این زمینه جذب می کند و شما با اقدام به موقع می توانید به یکی از دانشجویان اصلی این دانشگاه تبدیل شوید و فرآیند تحصیل خود را آغاز کنید.

تحصیل در تمامی مقاطع دانشگاهی به راحتی امکان پذیر می باشد و شما به راحتی می توانید در هر مقطع زمانی تحصیل خود را در این کشور ادامه دهید، حتی تحصیل در رشته های محبوب پزشکی و شاخه های مختلف آن به راحتی امکان پذیر می باشد. این کشور به راحتی تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی را در اختیار مهاجرین قرار داده است و حتی نرخ هزینه های در نظر گرفته شده برای تحصیل در مقطع دکترا حتی بسیار مناسب تر از دانشگاه های آزاد و پردیس ایرانی می باشد.

پزشکی در تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد

شما به راحتی می توانید تحصیلات تکمیلی خود را در هر یک از دانشگاه های قبرس شمالی ادامه دهید و همچنین برای آغاز تحصیل در این مقطع دانشگاهی باید مدارک لازم خود را در زمان مناسب و قبل از شروع ترم به دانشگاه جهت بررسی های لازم ارسال کنید.

رشته های جهشی دانشگاه معتبر قبرس شمالی

شما به کمک تحصیل در هر یک از رشته های جهشی دانشگاه قبرس شمالی می توانید آینده شغلی خود را در هر کشوری تضمین کنید و همچنین بیشترین میزان از درآمد را در آینده داشته باشید.

رشته های مشترک در بین دانشگاه های عادی و دانشگاه بین المللی قبرس

تعداد بسیار زیادی از رشته ها در تمامی دانشگاه های کشور قبرس مشترک می باشند . و شما به راحتی می توانید با توجه به بودجه ای که جهت تحصیل در این دانشگاه های خارجی در نظر گرفته اید، رشته مناسب در دانشگاه مد نظرتان را انتخاب کنید. شما با انتخاب هر یک از این رشته ها و تحصیل در آن ها می توانید یک مدرک معتبر و بین المللی دریافت کنید . که به کمک آن قطعا زمینه های پیشرفت خود را فراهم می سازید.

دریافت و اخذ مدرک در هر یک از این سه رشته می تواند راه پیشرفت شما را هموار سازد . و همچنین نرخ در نظر گرفته شده برا هر ترم دانشگاهی بسیار مناسب و ارزان می باشد.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | ویژگی‌های برتر تحصیل در قبرس | خرید ملک قبرس شمالی

مدارک لازم و شهریه در دانشگاه های بین المللی قبرس

شما برای این که فرآیند تحصیل خود را در دانشگاه بین المللی قبرس شمالی آغاز کنید، باید تمامی مدارک خود را آماده کرده و جهت ارسال و بررسی رزومه به دانشگاه بفرستید، فرآیند بررسی مدارک در کوتاه ترین زمان ممکن صورت می گیرد. از دیگر ویژگی های بارز تحصیل در کشور قبرس شمالی نرخ پایین شهریه نهایی در هر مقطع دانشگاهی می باشد و شما به راحتی می توانید با کمترین هزینه در هر یک از رشته ها در دانشگاه بین المللی قبرس شمالی تحصیل کنید.

ویژگی های دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

از دیگر ویژگی های بارز تحصیل در قبرس شمالی دریافت و اخذ خوابگاه با تمامی امکانات رفاهی می باشد، که شما به راحتی می توانید بعد از آغاز به تحصیل در هر یک از خوابگاه های لوکس و لاکچری این دانشگاه اقامت خود را آغاز کنید.

 • امکانات رفاهی محوطه

این دانشگاه تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز دانشجویان را دارا است و همچنین از ویژگی های بارز این مجموعه اقامتگاه ها می توان به باشگاه های بدنسازی، سوپرمارکت و حتی فضای سبز اشاره کرد.

 • مهمانسرای ویژه دانشگاه بین المللی قبرس

این مهمانسرا مخصوص دانشجویان مهاجر می باشد و همچنین تمامی امکانات رفاهی به صورت رایگان قابل دسترسی می باشد و شما هزینه ای بابت این خدمات پرداخت نمی کنید.

 • واحد تخصصی و مجزا پشتیبانی نگارش آکادمیک دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

این واحد به صورت تخصصی در حال انجام فعالیت خود است و شما در صورت بروز هرگونه مشکل خاصی در روند ثبت نام و یا اخذ مدرک می توانید به این واحد پشتیبانی مراجعه کنید.

 • واحد مجزا امنیت و حراست دانشگاه بین المللی قبرس شمالی

این واحد وظیفه رسیدگی به امورات مختلف نظیر امنیت کلی دانشگاه را برعهده دارد و همچنین در صورت بروزمشکلات مختلف در دانشگاه می توانید به این واحد دانشگاهی مراجعه کنید.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | معرفی دانشگاه بین المللی CIU قبرس شمالی

امکانات این دانشگاه

 1. سوپرمارکت در محوطه اصلی دانشگاه : دانشگاه قبرس شمالی تمامی امکانات مورد نیاز دانشجو در طول شبانه روز را در داخل محوطه خوابگاه فراهم کرده است . و شما با طی کردن یک مسافت کوتاه می توانید از سوپرمارکت خوابگاه خرید خود را انجام دهید.
 2. رستوران های لاکچری داخل محوطه : این رستوران ها انواع غذاهای مختلف را سرو می کنند و شما به راحتی می توانید هر یک را که دوست داشته باشید . انتخاب و سفارش دهید.
 3. مراکز درمانی مختلف در دانشگاه بین المللی قبرس شمالی : در صورت بروز هرگونه مشکل اضطراری در خصوص وضعیت جسمی خود به راحتی می توانید با مراجعه به این مراکز از وضعیت جسمی خود مطلع شوید، این مجموعه دارای پزشکان متخصص و دوره دیده می باشد.
 4. باشگاه ورزشی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی : از دیگر نیازهای روزمره جهت داشتن یک زندگی عادی وزش می باشد . در محوطه اصلی دانشگاه قبرس شمالی انواع باشگاه های ورزشی وجود دارد . که شما به راحتی می توانید ساعت ها از آن ها استفاده کنید.
 5. زمین ورزشی سرباز مجزا در دانشگاه بین المللی قبرس شمالی : برای انجام برخی از فعالیت ورزشی شما به زمین های ورزشی سرباز احتیاج دارید . به همین علت این دانشگاه طی اقدامات خاصی زمین های ورزشی سرباز در ابعاد بزرگ را در اختیار دانشجویان خود قرار داده است.
 6. استخر سرپوشیده مدرن دانشگاه بین المللی قبرس شمالی : از دیگر ویژگی های رفاهی اقامت در خوابگاه های دانشگاه قبرس شمالی استخرهای سرپوشیده مدرن و لاکچری هستند . که به راحتی می توانید شما از آن ها بهره مند شوید.
 7. سالن ورزشی سرپوشیده مدرن دانشگاه بین المللی قبرس شمالی : در این سالن سرپوشیده شما روزانه می توانید انواع فعالیت های مختلف ورزشی را انجام دهید . و همچنین برای استفاده از این سالن ورزشی نیازمند پرداخت هزینه ای نیستید.
 8. مرکز تناسب اندام و بدنسازی دانشگاه بین المللی قبرس شمالی : در این دانشگاه علاوه بر تحصیل شما می توانید مانند سایر شهروندان این کشور از تمامی خدمات مختلف بهره مند شوید. این مرکز تناسب اندام تمامی امکانات ورزشی لازم را دارا است . و شما به راحتی می توانید از آن ها استفاده کنید.
 9. نرم افزار هوشمند موبایل دانشگاه تخصصی بین المللی قبرس شمالی : در این نرم افزار شما می توانید فعالیت های مختلفی انجام دهید . و حتی از برنامه روزانه کلاس های خود مطلع شوید . و جهت آسان تر شدن فرآیند تحصیل و اقامت در این دانشگاه مستلزم هستید، این برنامه را دانلود کنید.
مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس 

با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

پیام بگذارید