نویسنده البرز گروپ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ 0 نظر

مکان‌های مناسب غواصی در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | مکان‌های مناسب غواصی در قبرس شمالی

قبرس شمالی بهشت غواصان

غواصی در قبرس شمالی | آرزوی هر گردشگری تجربه غواصی در آب‌های زیبای قبرس شمالی است. شنا کردن و غواصی در این جزیره یک تجربه فراموش نشدنی است و لذت زیادی هم دارد. قبرس شمالی جزایر زیبایی دارد که بیشتر آن‌ها برای غواصی مناسب هستند. افراد مبتدی هم می‌توانند با کمی آموزش غواصی را انجام دهند.

دنیای زیر آب قطعاً برای گردشگران و توریست‌ها جذابیت زیادی دارد به همین دلیل هر سال گردشگران زیادی پا به این جزیره می‌گذارند. افراد در سنین مختلف می‌توانند غواصی را تجربه کنند. کسانی که تازه وارد این ورزش شده‌اند می‌توانند غواصی در بیشتر نقاط این کشور تجربه کنند. برای آشنایی با بهترین نقاط غواصی بهتر است تا انتهای متن همراه ما باشید.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی
با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | غواصی

مکان‌های مناسب قبرس شمالی برای غواصی

قبرس شمالی بهترین جزیره مدیترانه‌ است که مناطقی بکر و زیبا برای غواصی دارد. گردشگران با غواصی زیر آب می‌توانند یک تجربه متفاوت داشته باشند. جاذبه‌های زیر آب بهترین مکان‌های دیدنی قبرس شمالی هستند که برای آشنایی با آن‌ها می‌توانید مطلب مربوط به آن‌ها را مطالعه کنید. از مناطق مناسب برای غواصی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مرکز غواصی آمفورا در قبرس شمالی

برای علاقه‌مندان به غواصی مرکز غواصی آمفورا بهترین گزینه است. این مرکز معروف و معتبر در منطقه‌ای شگفت انگیز واقع شده و آب‌هایی شفاف دارد. در سواحل خیره کننده این مرکز می‌توانید غواصی را در سطوح مختلف انجام دهید. کاوش زیر آب‌های مدیترانه جذابیت زیادی برای غواصان دارد. با انتخاب این مرکز می‌توانید غواصی را زیر نظر مربیان حرفه‌ای و با تجربه و به صورت کاملاً ایمن و حرفه‌ای انجام دهید.
اگر به دنبال غواصی در یک محیط سحرانگیز و جادویی هستید مرکز غواصی آمفورا می‌تواند انتخابی هوشمندانه برای شما باشد. این مجموعه با معرفی زیباترین سواحل قبرس شمالی توانسته تجربه‌هایی متفاوت را در اختیار شما قرار دهد.

  • رودخانه وایت

در رودخانه وایت قبرس شمالی غواصی یک تجربه منحصر به فرد است. آب این رودخانه از کوهستان‌ها جاری می‌شود و مناطقی خیره کننده پیش روی شما است. این مکان جذاب برای غواصی عالی است و می‌تواند لحظاتی لذت بخش را به شما هدیه دهد. غواصان می‌توانند در این آب شیرین به کاوش و گردش بپردازند. دیدن جانوران دریایی و کاوش در سنگ‌های زیر آب امکان ماجراجویی را فراهم کرده است.

  • مرکز غواصی دیپ دایو

از دیگر مکان‌های مناسب برای غواصی در قبرس شمالی می‌توانیم به مرکز عکاسی دیپ دایو اشاره کنیم. این مرکز معتبر امکان غواصی در نزدیکی جزیره گرین را فراهم می‌کند. برای مشاهده زیبایی‌های زیر آب و مناطق بکر و دست نخورده غواصی در این جزیره بهترین گزینه است. شما در هر سطحی که باشید می‌توانید این تفریحات جذاب را تجربه کنید.

در این مرکز می‌توانید از غارهای طبیعی و زیبا دیدن کنید. غواصی زیر نظر مربیان حرفه‌ای و متعهد محیط را برای شما ایمن‌تر می‌کند. اگر در سطح مبتدی هستید آموزش‌های لازم برای غواصی به شما ارائه می‌شود‌. قبرس شمالی جزایر زیادی برای غواصی دارد و می‌توانید تجربه‌های جدیدی داشته باشید.

  • جزیره ماناجیان

این جزیره منطقه‌ای بکر برای غواصی است و هر سال گردشگران زیادی را برای بازدید به خود جذب می‌کند. اگر مقصد سفر شما قبرس شمالی است می‌توانید با رفتن به این جزیره یک تجربه متفاوت داشته باشید‌. در این جزیره کوچک تنوع زیستی فراوان است و مناظر زیر آب چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کنند.

از مناظر دریایی ماناجیان می‌توان به تخته سنگ‌ها، آبزیان رنگارنگ، غارهای طبیعی و جانوران زیر آب اشاره کرد. غواصان می‌توانند با برخی جانوران شنا کنند و شاهد انواع لاک‌ پشت‌ها، ماهی‌ها و صدف‌ها باشند. آشنایی با طبیعت دریا قطعاً یک تجربه لذت بخش است.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | مکان‌های مناسب غواصی در قبرس شمالی

چرا قبرس شمالی بهشت غواصان است؟

قبرس شمالی بهشت غواصان است؛ چراکه بهترین طبیعت زیر آب را به خود اختصاص داده است‌ در بین کشورهای حوزه مدیترانه این منطقه طولانی‌ترین فصل غواصی را دارد. رازها و جاذبه‌های بی نظیری در اعماق دریاهای این کشور نهفته که کاوش در آن‌ها برای هر غواصی لذت بخش و جذاب است. با دلیل آب گرم و کریستالی عمق دید در زیر آب حدود ۳۰ متر است.

گرم شدن آب در برخی فصول سال آن هم تا حدود ۳۰ درجه سانتی گراد غواصی را آسان‌تر کرده است و باعث شده تا جانوران بیشتری در این آب‌ها رسد کنند. تنوع گونه‌های گیاهی و جانوری در قبرس شمالی زیاد بوده، به همین دلیل مقصد اصلی گردشگران خصوصاً غواصان است. در کنار این زیبایی تمام امکانات برای غواصان فراهم شده است.

شرایط غواصی برای مبتدیان

در آب‌های زیبای قبرس شمالی غواصان مبتدی هم می‌توانند یک تجربه متفاوت داشته باشند. غواصی آزمایشی در یک دوره انجام می‌شود تا افراد علاقه‌مند بتوانند از زیبایی‌های زیر آب نهایت لذت را ببرند. قبرس شمالی چندین ساحل برای غواصی دارد که هر کدام با زیبایی‌های خاص خود چشم بینندگان را خیره می‌کنند.

غارهای کشتی و هواپیما، صخره‌ها و جانوران زیر آب جذابیت زیادی برای غواصان دارند. اگر غواصی زیر نظر مربیان انجام شود ایمنی بالایی خواهد داشت. در جزایر زیبای قبرس شمالی غواصی برای افراد مبتدی و حرفه‌ای امکان‌پذیر است و شما در هر سطحی که باشید می‌توانید به راحتی غواصی را انجام دهید.

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس 

با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

پیام بگذارید