نویسنده البرز گروپ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ 0 نظر

مهاجرت پزشک ، دندانپزشک و پرستار به قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | مهاجرت پزشک ، دندانپزشک و پرستار به قبرس شمالی

مهاجرت پزشک ، دندانپزشک و پرستار به قبرس شمالی

مهاجرت پزشک به قبرس شمالی | در حالت کلی، هر جامعه برای رفع نیاز خود برای تکمیل کادر پزشکی اولویت بندی­ هایی را در نظر می گیرد. برای مثال برای هر فردی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را داشته باشد. بدیهی است که نیاز به پاسخگوی به چند سوال اساسی را خواهد داشت. موضوعات مهمی مانند نیاز به یافتن کار، سطح اشتغال زایی، برخورد جامعه مقصد با متقاضیان کار و مهمتر از همه نیاز جامعه مقصد به نیروی کار.

در اصل باید به این موضوع اشاره کرد که کشور مقصد دارای چه پتانسیل ­های نهفته ­ای است . یا اینکه چه بستری در انتظار متقاضیان مشاغل مختلف وجود دارد.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی
با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

شغل پزشکی در قبرس شمالی مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |

پتانسیل های قبرس شمالی

برای بررسی تمام جوانب ما نیاز داریم تا تمامی نکات را بررسی کرده تا بتواند چراغ راهی برای افرادی باشد . که راه و مسیر مهاجرت را برایشان هموار سازد. بدین منظور با هدف ارائه مطالب ارزنده در رابطه با مشاغل مختلف و بررسی تمامی جهات برای آن دسته از افرادی که قصد مهاجرت داشته . و نیاز به ادامه حرفه خود دارند کارساز باشد.

اگر در مورد مشاغل پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پرستاری مطالبی تهیه شود، به طور طبیعی راه­ های یافتن موقعیت شغلی نیز هموار خواهد شد. قبرس شمالی به عنوان یک جزیره و به عنوان یک چهارراه مرکز ثقل قاره اروپا، آسیا و آفریقا دارای پتانسیل ­های متعددی بوده که نیاز به بررسی و کشف و ایجاد موقعیت خاص می ­باشد.

بر اساس این مطلب یک جامعه ­ای را در نظر بگیرید. که دارای جمعیت زیر 5 میلیون نفر که نیاز مبرم به افزایش جمعیت، نیروی کار تخصصی، فنی، حرفه­ ای، تکنسین و مهندسی و پزشکی می ­باشد. با در نظر گرفتن تمامی جهات یک سری رتبه بندی­ های اساسی در این خصوص انجام شده . تا بتوانند نیروی کار و سرمایه انسانی را جذب کند .

برای طبابت از کجا شروع کنیم؟

مهاجرت پزشک به قبرس شمالی | با طی کردن یک سری مراحل کلیدی به راحتی می­ توانید طبابت خود در این کشور را ادامه دهید. سازمان سنجش کشور قبرس شمالی در حال حاضر یک سری مقدمات اصلی برای تمامی پزشکان، دندانپزشکان، پرستاران چه عمومی و یا متخصصی را در نظر گرفته تا همه متقاضیان بتوانند به طبابت خود ادامه دهند.

در مرحله اول با مراجعه کردن به سازمان سنجش عالی کشور قبرس شمالی و تکمیل فرم متقاضی برای ادامه روند پرونده برای متقاضی باز شده و تمامی پزشکان عزیز می توانند درخواست خود را ارائه دهند. بعد از تکمیل فرم درخواست و ارائه مدارک مربوطه با طی کردن یک پروسه 1 ماهه براحتی می­ توانند در یکی از بیمارستان­ ها یا کلینیک­ های خصوصی شروع به فعالیت کنند.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |  رشته دندانپزشکی در دانشگاه مدیترانه شرقی

تاییده سازمان سنجش عالی قبرس شمالی

آیا بعد از طی کردن پروسه یک ماهه به راحتی می ­توانیم در یکی از بیمارستان­ ها یا کلینیک ­های خصوصی کار کنیم؟ بعد از تاییدیه گرفتن از سازمان سنجش عالی با توجه به قانون رایج متقاضیان می ­توانند به کار و فعالیت طبابت خود ادامه دهند به این منظور که در مرحله اول یک دوره 3 تا 6 ماهه را دریکی از بیمارستان ها و کلینیک­ های خصوصی معرفی شده از طرف سازمان دورخ تکمیلی را سپری کرده و سپس متقاضیان می ­توانند به طور رسمی در یک بیمارستان یا کلینیک خصوصی مورد علاقه خود به طبابت خود ادامه دهند.

آیا در دوره 3 تا 6 ماهه حقوق تعلق می­ گیرد؟ در این دوره تکمیلی برای متقاضیان صرفا دوره ارزیابی تلقی می ­شود که متقاضیان حقوق دریافت نخواهند کرد.

کار در مراکز دولتی و کلینیک های پزشکی

آیا می ­توان به طور همزمان هم در بیمارستان دولتی و کلینیک خصوصی مشغول به کار شد؟ متقاضیان می ­توانند به صورت 2 شیفت در بیمارستان دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند. در بیمارستان دولتی حقوق دریافتی از دولت و در کلینیک حق ویزیت خواهند داشت.

مدارک مورد نیاز برای شروع کار چیست؟ با توجه به قانون رایج در کشور قبرس شمالی هر متقاضی برای اقدام کردن هر فعالیتی نیاز به اخذ اقامت این کشور را داشته و می­ تواند فعالیت کاری خود را ادامه دهد.

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس 

با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

پیام بگذارید