نویسنده البرز گروپ ۱۹ تیر ۱۴۰۲ 0 نظر

مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت سرمایه گذاری

سرمایه‌گذاری در خارج از کشور این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده و افراد زیادی تمایل به سرمایه گذاری‌های خارجی دارند. به طور کلی سرمایه گذاری زمانی اتفاق می‌افتد که شخصی پولی را به چیزی یا کاری اختصاص می‌دهد و انتظار برداشت پول را به همراه سود آن دارد. افراد با دیدگاه‌ها و اهداف مختلفی اقدام به مهاجرت سرمایه‌گذاری می‌کنند.

امروزه بیشتر سرمایه گذاری‌ها در خارج از کشور با هدف دریافت اقامت و یا راه اندازی کسب و کار در کشورهای دیگر صورت می‌گیرد. در این مقاله قصد داریم شما را با ابعاد و وجوه مختلف سرمایه‌گذاری، انواع ویزای سرمایه گذاری، کشورهای پرسود جهت سرمایه‌گذاری، هزینه‌ها و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای سرمایه‌گذاری آشنا کنیم.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | سرمایه گذاری در قبرس شمالی از طریق ثبت شرکت

یکی از بهترین روش‌های مهاجرت در این روزها، سرمایه‌گذاری در کشورهایی است که اقتصاد خوبی دارند و کیفیت زندگی در آنها بالاست. این سرمایه‌گذاری همانطور که گفته شد از راه‌های بسیاری صورت می‌گیرد و بستگی به سرمایه و کشوری که انتخاب می‌کنید، متفاوت خواهد بود.

سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در خارج، خرید ملک، شرکت در بورس و یا خرید اوراق قرضه، افتتاح نمایندگی، کارآفرینی و بسیاری موارد دیگر در نهایت می‌تواند منجر به اخذ اقامت دائم کشور مقصد گردد و از این طریق می‌توانید برای آینده فرزندانتان برنامه‌ریزی‌های خوبی داشته باشید.

سرمایه‌گذاری با ثبت شرکت

معمولا سرمایه‌گذاری‌های خارجی با هدف اقامت و زندگی در آن کشور انجام می‌شود و بهتر است که اینطور باشد؛ چرا که شما زمانی که شرکتی ثبت می‌کنید و یا کسب و کاری راه اندازی می‌کنید، باید آن را تحت نظر داشته و مدیریت کنید. این مستلزم حضور مداوم شما است که با اقامت در آن کشور تحقق می‌یابد. بنابراین بهتر است کشوری را انتخاب کنید که از طریق سرمایه‌گذاری در آن بتوانید اقامت دائم و یا حق شهروندی آن را نیز دریافت کنید. البته در مورد سرمایه‌گذاری‌هایی مانند خرید ملک نیازی به حضور متقاضی در کشور مقصد نیست و به همین دلیل خرید ملک یکی از بهترین و پرطرفدارترین روش های سرمایه‌گذاری خارجی به شمار می‌رود ولی در همین مورد نیز باید در انتخاب کشور بسیار دقت کنید، چرا که بسیاری از کشورها حتی با خرید ملک هم اقامت نمی‌دهند.

یکی از روش‌های خوب سرمایه‌گذاری و مهاجرت از طریق ثبت شرکت است؛ ولی این نوع سرمایه‌گذاری همیشه منجر به اخذ اقامت نمی‌شود و تنها در صورتی می‌توانید اقامت بگیرید که علاوه بر ارائۀ یک طرح تجاری بسیار قوی، با بازار کشور مورد نظر و تجارت بین‌الملل به خوبی آشنا باشید و زبان انگلیسی تجارت بدانید.

بنابراین بهتر است قبل از اقدام به ثبت شرکت، تحقیقات لازم را در مورد کشور مورد نظر انجام دهید و حتی اگر لازم است به آن سفر کنید تا بتوانید با آگاهی بیشتر، تصمیم ایده الی اتخاذ نمایید. در صورت خوب پیش رفتن همه چیز، از طریق ثبت شرکت می‌توانید اقامت دائم و حق شهروندی کشور مقصد را برای خود و خانواده‌تان دریافت کنید.

شرایط سرمایه‌گذاری در خارج از کشور

یکی از شرایط سرمایه‌گذاری خارجی از طریق خرید سهام تجارت این است . که شخص باید حداقل ۵۰ درصد از سهام را بخرد. همچنین ارائه مدارک که سابقه مدیریتی شما را اثبات می‌کند . و داشتن تحصیلات مرتبط با نوع سرمایه‌گذاری، شرایط و نحوه اخذ ویزا را بسیار آسان‌تر می‌کند. یکی از شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری این است . که شخص بتواند توانایی خود را برای مدیریت یک کسب و کار در کشور مورد نظر ثابت کند.

کشورهایی که در زمینه جذب سرمایه‌گذار خارجی مانند قبرس شمالی فعالیت می‌کنند . یکی دیگر از شرایط سرمایه‌گذاری خارجی این است که گردش مالی و سرمایۀ متقاضی باید بالاتر از مبلغ ارائه شده . توسط سفارت کشور مورد نظر باشد. منظور از سرمایه، تمامی اموال منقول و غیر منقول مانند پول نقد، ملک و یا اتومبیل است.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

روش‌های سرمایه‌گذاری در خارج

سرمایه گذاری در خارج از طرق مختلفی مانند خرید ملک، ثبت شرکت، خرید سهام و موارد دیگر امکان پذیر است. برخی از این راه‌ها کم هزینه‌تر و برخی دیگر بسیار پرهزینه هستند. متقاضی با توجه به شرایط مالی و بودجه‌ای که در اختیار دارد. می‌تواند یکی از روش‌های سرمایه گذاری را انتخاب کند . و نسبت به دریافت اقامت و یا پاسپورت کشور مورد نظر اقدام نماید. به طور کلی سرمایه‌گذاری خارجی به صورت مستقیم در تمامی زمینه‌هایی که بخش خصوصی مجاز به فعالیت در آن است امکان‌پذیر می‌گردد.

امروزه تعداد شرکت‌های مهاجرتی و خدمات ویزا در ایران بسیار زیاد شده است . و افراد برای سرمایه‌گذاری در کشورهای دیگر می‌توانند از طریق آن‌ها اقدام کنند . چرا که پروسۀ مهاجرت از طریق سرمایه گذاری بسیار پیچیده است. اخذ ویزای سرمایه گذاری به راحتی امکان پذیر نمی‌باشد . و حتما باید برای این کار مشاوره بگیرید و راهنمایی شوید.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف

 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف

اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف

سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید