نویسنده البرز گروپ ۲۱ دی ۱۴۰۲ 0 نظر

بهترین مشاغل برای مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | بهترین مشاغل برای مهاجرت به قبرس شمالی

شغل های پردرآمد در قبرس شمالی – قسمت اول

یکی از مهمترین سوالات عمومی متقاضیان مهاجرت و سرمایه گذاری در قبرس شمالی بررسی شرایط شغلی و میزان درآمد شغل های مختلف در قبرس شمالی است، ما در این مقاله تلاش داریم جنبه های مختلف شرایط شغلی و درآمد در قبرس شمالی همچون شرایط کلی بازار کار در قبرس شمالی، فرصت های شغلی پرطرفدار با درآمد بسیار بالا را تشریح کنیم تا شما دید بهتری نسبت به بازار کار قبرس شمالی پیدا کنید.

قبرس شمالی در سالهای اخیر توانسته از نظر اقتصادی رشد بسیار زیادی داشته باشد و این مسأله باعث شده نرخ بیکاری و نرخ فقر به شدت پایین بیاید و در مقابل، رونق افتصادی در کشور قبرس شمالی حاکم شود.

جالب است بدانید که نرخ بیکاری در 30 سال اخیر در این کشور بین 5 تا 16 درصد بوده است که با توجه به رشد چشمگیر اقتصادی این کشور و همچنین افزایش سرمایه گذاری خارجی که بیشتر در حوزه خرید ملک بوده و هجوم توریست ها از سراسر دنیا به قبرس شمالی، نرخ بیکاری به زیر 7 درصد رسیده است و ضمنا پیش بینی می شود تا رشد اقتصادی قبرس شمالی همچنان با سرعت بیشتری ادامه پیدا کند.

این کشور به شدت در حال توسعه و پیشرفت بوده و جذب نیروی متخصص در الویت های دولت مردان آن قرار دارد، پس اگر نیروی کاری هستید و تخصص خاصی دارید، شما می توانید در این کشور شغل مورد نظر خود را پیدا کنید و یک درآمد خوب به واسطه کار خود داشته باشید.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

شغل های پردرآمد در کشور قبرس شمالی

در هر کشور بعضی مشاغل طرفداران بیشتری دارد و این به خاطر شرایط عمومی آن کشور هست ، به عنوان مثال اگر کشوری در حوزه کشاورزی قوی باشد ، مشاغل مرتبط با کشاورزی در آن کشور پرطرفدار خواهد بود . در ادامه به مشاغل پرطرفدار قبرس شمالی خواهیم پرداخت .

 1. گردشگری و توریست
 2. بازاریابی دیجیتال
 3. آژانس های مسافرتی
 4. ساختمان سازی
 5. ورزش ها و مشاغل دریایی
 6. اجاره دادن خودرو
 7. لاین های آرایشی
 8. حسابداری
 9. پزشکی و دندانپزشکی
 10. مهندس عمران
 11. مهندس مکانیک
 12. مهندس الکترونیک
 13. مهندسی کامپیوتر
 14. مهندسی برق
 15. تأسیسات برقکار، لوله کش، نصاب
 16. مکانیک خودرو
 17. مهندسی معدن
 18. مهندس کشتی سازی
 19. صرافی های بین المللی
 20. شرکت های تجاری واردات و صادرات
 21. صنعت توریست
 22. ساختمان سازی
 23. کشاورزی

این شغل ها در قبرس شمالی بسیار پررونق هستند، بنابراین اگر شما در این صنعت ها تخصصی داشته باشید خواهید توانست یک شغل پر درآمد داشته باشید. در بین مردم محلی قبرس شمالی تعداد نیروهای فنی بسیار پایین است و به همین خاطر کسانی که کار فنی انجام میدهند، از طرف شرکت های تولیدی دعوت به کار می شوند. البته آشنایی با زبان ترکی و انگلیسی از ملزومات کار به عنوان نیروی فنی یا تکنسین است. اگر با این زبان ها آشنایی داشته باشید، شانس بیشتری برای استخدام شدن دارید.

شغل پزشکی در قبرس شمالی مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |

پزشکی در قبرس شمالی

یکی از شغل های پر طرفدار در قبرس شمالی شغل پزشکی است. در اکثر کشورها، پزشکی از پردرآمدترین مشاغل محسوب می‌شود. برای اشتغال در این عنوان شغلی فرد می‌بایست یک دوره 4 ساله را سپری کند و پس از آن به مدت 2 سال در یک بیمارستان قبرس شمالی دوره کارآموزی خود را بگذراند. برای تحصیل در این دوره فرد می‌بایست به زبان انگلیسی یا زبان رایج قبرس شمالی مسلط باشید.

مشاغل مرتبط با حوزه توریستی و گردشگری در قبرس شمالی

به دلیل موقعیت و اماکن گردشگری قبرس شمالی شغل هایی که در زمینه توریسم و گردشگری باشد جای رشد بهتری هم خواهند داشت که میتوان به مشاغل هتل داری، رستوران، کافه، قنادی و شیرینی پزی، رنت و گالری ماشین، فعالیت های تفریحی و آبی، صرافی های ارز های بین المللی و ارز دیجیتال، عکاسی، فروشگاهی، آی تی و بسیاری دیگر مشاغل که هم امکان استخدام از سوی کارفرما وجود دارد و هم اینکه خود شما میتوانید به عنوان استارت آپ روی آن سرمایه گذاری کنید .

مشاغل مرتبط به حوزه پروژه های ساخت و ساز در قبرس شمالی

همانطور که گفته شد بیشترین سرمایه گذاری خارجی در قبرس شمالی در حوزه خرید ملک می باشد و این تقاضا نیز بسیار بالا است، پروژه های ساختمانی و مسکونی در قبرس شمالی زیادی در حال ساخت و ساز می باشد .


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


شغل معلمی در قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی

مشاغل مرتبط به حوزه آکادمیک و دانشگاهی در قبرس شمالی

دانشگاه های متعدد بین المللی با رنکینگ بالای جهانی در کشور قبرس شمالی وجود دارد، افرادی که دارای مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در رشته های مختلف بوده و همچنین به زبان انگلیسی نیز مسلط هستند، می توانند رزومه خود را برای این دانشگاه ها ارسال کنند، معمولا دانشگاه های قبرس شمالی هر ساله تعدادی از متقاضیان را برای پست های مختلف استخدام میکنند.

مشاغل مرتبط به حوزه تجارت و بازرگانی در قبرس شمالی

قبرس شمالی از موقعیت استراتژیک برخوردار است و در بین سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا قرار گرفته است که قبلا در خصوص موقعیت قبرس شمالی در روی نقشه و اهمیت بسیار بالای آن و همچنین نزدیکی به دریای مدیترانه، شغل های مرتبط به حوزه واردات و صادرات و تجارت بین المللی بسیار پر درآمد می باشد. البته اگر شما در این خصوص تجربه داشته باشید و کمی هم روی زبان های انگلیسی و ترکی مسلط باشید ، می توانید بعد از مهاجرت به قبرس شمالی و ثبت شرکت در حوزه واردات و صادرات، درآمد خوبی را از این حوزه کسب کنید.

البته همانطور که گفته شد این مشاغل برای افرادی می تواند مناسب باشد که از یک سرمایه اولیه و تجربه و آشنایی به زبان برخوردار باشند .

تدریس در بیشتر حرفه ها در قبرس شمالی

قبرس شمالی یک کشور مهاجر پذیر است و افراد بسیاری از سرتاسر دنیا به این کشور مهاجرت میکنند و قطعا اینگونه افراد دارای زبان و سلایق مختلف نیز می باشند ، تدریس و آموزش در بیشتر کشورها یکی از شغل های پرطرفدار هست و این موضوع فقط مختص قبرس شمالی نیست. اگر شما به تدریس علاقمند باشید ، می توانید در حوزه های تدریس زبان انگلیسی و ترکی و یا مربیگری در انواع رشته ها ، همچون باشگاههای ورزشی ، آرایشگری ، شنا و … بپردازید .


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید