نویسنده البرز گروپ ۶ دی ۱۴۰۲ 0 نظر

اطلاعات کاربردی حساب های بانکی قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | اطلاعات کاربردی حساب های بانکی قبرس شمالی

اطلاعات کاربردی حساب های بانکی قبرس شمالی

با افتتاح حساب در بانکهای قبرس شمالی میتوانید به راحتی خدمات نقل و انتقال و خرید و فروش خود را در این کشور انجام دهید و از مزایای افتتاح حساب ارزی بهره‌مند شوید. در ادامه قصد داریم بهترین بانکهای قبرس شمالی و نحوه افتتاح حساب در آنها و سود بانکی در قبرس شمالی را به شما معرفی کنیم.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | اطلاعات کاربردی حساب های بانکی قبرس شمالی

اطلاعات پایه حساب های بانکی قبرس شمالی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم شما یا با ویزای دانشجویی و یا با خرید ملک میتوانید به این کشور مهاجرت کنید و از خدمات کردیت کارت بهره ببرید. اما هنگام خرید ملک در قبرس شمالی ممکن است لازم باشد که یک حساب بانکی در بانکهای قبرس شمالی داشته باشید. شما میتوانید هنگام خرید ویلا یا آپارتمان در قبرس شمالی، وجه معامله را در ساعت کاری بانک های قبرس شمالی یا هر ساعتی با روشهای انتقال بانکی بینالمللی برای وکیل خود ارسال کنید. اما بعد از خرید ملک و اسکان در این کشور قطعاً برای برای خریدهایی همچون خریدهای فروشگاههای محلی و رستورانها و … باید حساب بانکی و کارت بانکی داشته باشید.

بانکهای معروف و اصلی کشور ترکیه در قبرس شمالی (مانند Garanti Bank و Is Bank) و همچنین بانکهای محلی (مانند بانک Credit West و Near East) در قبرس شمالی دارای شعبه های متعدد هستند. ساعت کاری بانک های قبرس شمالی مانند بانک‌های ترکیه است.

اگر بطور منظم در ترکیه و در قبرس شمالی اسکان دارید و یا بین این دو کشور مدام در حال سفر هستید، بدیهی است که شعبه‌ای از بانک سرزمین اصلی ترکیه را انتخاب کنید و از مزایای افتتاح حساب ارزی و سود بانکی در قبرس شمالی استفاده کنید. در غیر این صورت هر دوی این نوع بانکها، در ارائه خدمات کردیت کارت گزینه های خوبی هستند. برخی از بانک های این کشور خدمات برتر به وکلای باسابقه و کارمندان انگلیسی زبان ارائه میدهند.

انواع حساب بانکی در قبرس شمالی

در بانکهای قبرس شمالی دو نوع حساب وجود دارد: حساب لیر ترکیه و حساب استرلینگ که با پوند و دلار کار میکند. بیشتر خریداران ملک و حتی دانشجویان در این کشور دو حساب لیر ترکیه و استرلینگ را باز میکنند تا از مزایای افتتاح حساب ارزی بتوانند استفاده کرده و به طور منظم پول را بین این دو انتقال میدهند. همچنین در این بانکها علاوه بر خدمات کردیت کارت حسابهای یورویی نیز موجود است.

اگر از کارت بانکهای محلی استفاده میکنید، نیازی به انجام این کار در ساعت کاری بانک های قبرس شمالی ندارید. باید بدانید کارتها فقط به لیر میتوانند نقل و انتقالات بانکی شما را انجام دهند، بنابراین برای تأمین هزینه این خریدها باید لیر را در حساب TL خود داشته باشید.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |  نرخ سود بانکی در قبرس شمالی

نرخ سود بانکی در قبرس شمالی

نرخ سود بانکی در قبرس شمالی و حسابهای پس انداز بانکی در حال حاضر (سال2020) به مراتب بیشتر از انگلیس یا سایر کشورهای اروپایی است. شما سود بسیار بالایی را از یک حساب لیر ترکیه در بانکهای قبرس شمالی بدست خواهید آورد، اما توجه داشته باشید که لیر ممکن است به سرعت از نظر ارزش پولی دچار تغییراتی باشد، بنابراین شما باید نرخ ارز را به عنوان سود بانکی در قبرس شمالی با دقت دنبال کنید. نرخ حساب های پوند استرلینگ بالاتر از انگلیس است و پوند ارز پایدارتری است به همین دلیل بازار املاک در قبرس شمالی به پوند استرلینگ مرتبط است و نه لیر. دیگر مزایای افتتاح حساب ارزی در بیشتر شعب بانک‌های ترکیه در قبرس شمالی و همچنین بانکهای محلی قبرس شمالی این است که خدمات کردیت کارت و بانکداری اینترنتی ارائه میدهند. Credit West و Garanti bank هر دو گزینه بانکداری اینترنتی را دارند.

برای افتتاح حساب بانکی در قبرس شمالی معمولاً به آدرس نیاز دارید. هنگام باز کردن حساب، اسناد مختلفی را باید تهیه کرده و در ساعت کاری بانک های قبرس شمالی به آن تحویل دهید.

بعد از خرید ملک در این کشور برای اداره دارایی خود به یک حساب بانکی در بانکهای قبرس شمالی در کنار خدمات کردیت کارت و خدمات کارت محلی نیاز دارید که از طریق آن میتوانید سفارشات دائمی برای پرداخت برق Kibtek و مالیات محلی شورای Belediye و غیره را پرداخت کنید. اما اگر شما یک آپارتمان در یک مجموعه کاملاً مدیریت شده دارید، بسیاری از شرکتهای مدیریتی همه این پرداختها را برای شما انجام میدهند که در این صورت نیازی به حساب بانکی محلی ندارید.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


 

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید