نمای کلی

  یک تجربه منحصر به فرد با casa del mare

پروژه Casa Del Mare با واحد های لاکچری و خوش ساخت می تواند یک تجربه منحصر به فرد را به شما هدیه بدهد. واحد های متفاوت و زیبای آپارتمانی ، استخر دار، پنت هاوس و دوبلکس و واحد های استدیو همه در پروژه زیبا و لاکچری  Casa Del Mare جای دارند و می توان گفت این پروژه برای همه نوع سلیقه مناسب است.

همه این ها در کنار منظره زیبای دریای مدیترانه دل هر کسی را می برد. باید بدانید چه به دنبال استراحت در یک فضای آرامش بخش با منظره دریا هستید چه به دنبال یک تعطیلات هیجان انگیز در کنار خانواده و یا به دنبال یک سرمایه گذاری پر سود پروژه Casa Del Mare یک مقصد عالی برای شماست.

با تمرکز بر ارائه بهترین ها در فضاهای زندگی راحت و سبک زندگی مدیترانه ای، این پروژه برای کمک به شما در ایجاد خاطرات فراموش نشدنی طراحی شده است. Casa Del Mare جایی که دریا شن و خورشید به یکدیگر می رسند.

منطقه Esentepe که با زیبایی های طبیعی بافت تاریخی و سواحل زیبایش و همچنین موقعیت منحصر به فرد تفریحی یک شهر زیبا که در نهایت می توان گفن یک شهر مدیترانه ای با شکوه است . Esentepe نه تنها برای زندگی، بلکه برای تعطیلات فراموش نشدنی مکانی مناسب است و فعالیت های مناسب برای تمام سنین را ارائه می دهد.

 

یک بهشت ​​مدیترانه ای

یکی از منحصربه‌فردترین پروژه‌های قبرس شمالی، کازا دل ماره، زندگی لوکس و تعطیلات را با مسیرهای پیاده‌روی در هم تنیده با طبیعت، استخرهای سرپوشیده و روباز، تالاب، پرا، فیت پلاس، تنیس پادل و بسیاری موارد دیگر کاملاً ترکیب می‌کند. وقت آن است که دریا، شن و آفتاب را به یک سبک زندگی دائمی تبدیل کنیم. ندای مدیترانه را در Casa del Mare پاسخ دهید و از زندگی در بهترین حالت خود لذت ببرید.

 


همین الان جهت اقامت رایگان همراه با ترنسفر فرودگاهی و بازدید از پروژه و خرید ملک در قبرس شمالی با ما ارتباط برقرار کنید. هر چقدر زمان را از دست بدهید واحدهای کمتری برای انتخاب و خرید باقی می ماند.

فرصت بی نظیر سرمایه گذاری در قبرس شمالی.

البته به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری بر اساس پوند می باشد و نوسانات نرخ ارز دلار و پوند همواره در کشور ما وجود دارد و برای اقساط طولانی مدت باید این موضوع را در نظر بگیرید که اگر درآمد ریالی دارید حتما منابع مالی کافی و مطمئنی برای تامین مبلغ اقساط داشته باشید.
هر چند شرکت های سازنده انعطاف زیادی در تاخیر اقساط دارند و البرز گروپ نیز همواره در کنار شما در خوشی ها و سختی های می باشد اما در نهایت اگر تاخیر طولانی مدت پیش بیاید باعث حقوقی شدن پرونده و از دست رفتن سرمایه گذاری میگردد.

البته چون این فرصت سرمایه گذاری بسیار عالی و رو به رشد می باشد، این امکان فراهم می باشد که در هر زمان حتی با وجود اقساط نسبت به فروش ملک خود بتوانید اقدام نمایید.
پس از پرداخت 35 درصد از مبلغ ملک ، امکان دریافت اقامت قبرس شمالی و یا مهاجرت به قبرس شمالی برای خود و خانوادتان فراهم می باشد.

سایر زبان های موجود - Other languages available: English

جزئیات

امکانات

  • استخر روباز
  • استخر سرپوشیده

برنامه ریزی یک تور

اطلاعات شما

Google Nearby Places

اولین نفری باشید که در مورد “واحد های Casa Del Mare” نظر می دهد

کیفیت ساخت پروژه
دسترسی ها
منظره و ویو
شرایط پرداخت
شرکت سازنده
ارزش پروژه