نویسنده البرز گروپ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ 0 نظر

اخذ ویزاى شینگن از طریق مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | اخذ ویزاى شینگن از طریق مهاجرت به قبرس شمالی

 دریافت ویزای شنگن از طریق قبرس شمالی 2024

اخذ ویزاى شینگن | بطور طبیعى بسیارى از مردم با علاقه هاى متفاوت داراى سلیقه هاى مختلف در بسیارى از زمینه ها مانند آشنایى با فرهنگ هاى متفاوت ، نوع زندگى ، آشنایى با انواع مختلف کشورها با آب و هواى متفاوت هستند، در این مقاله قصد داریم بطور کامل در مورد اخذ ویزاى شینگن از طریق مهاجرت به قبرس شمالی را بیان کنیم.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی
با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

طریقه گرفتن ویزای شنگن از طریق قبرس شمالی

اگر قصد ادامه تحصیل در قبرس شمالى را دارید . یا قصد اخذ اقامت از طریق ملک دارین براحتى می توانید از طریق اقامت دریافت شده از حق و حقوق شهروندى این کشور بهره مند شوید. فرض بر اینکه قصد اخذ ویزاى شینگن را داشته باشید . و بخواهید در مدت زمان تعیین شده اى چند کشور زیباى اروپایى دیدن کنید . شاید در ابتدا یک پروسه طولانى و سخت بنظر برسد ولى اینطور نیست . و درصورتی که قصد پناهندگی در قبرس شمالی را نداشته باشید . و بخواهید به صورت قانونی مهاجرت کنید پروسه راحت و کوتاهی را سپری میکنید.

در صورتیکه اقامت خود را اخذ نموده و داراى حساب بانکى فعال با موجودى نه چندان زیاد باشید . با مراجعه کردن به سفارت کشور مقصد و پر کردن فرم مخصوص ویزاى شینگن از قبل وقت براى مصاحبه تعیین کنین، باید اعلام کنیم که براى دریافت وقت از سفارت کشور مقصد در ٥ روز کارى تماس یا پست الکترونیکى دریافت خواهید کرد . که از شما براى مصاحبه دعوت بعمل خواهد . آمد قبل از تاریخ مصاحبه از شما جهت آماده کردن اسناد و مدارک مربوط به اطلاعات فردى، اقامت، مدارک مربوط به ملک، حساب بانکى را تهیه نموده و بعد به سفارت مراجعه کنید. تحت هر شرایطى می توان گفت تمام متقاضیان امکان اخذ ویزاى شینگن را خواهند داشت تا بتوانند به کشور دلخواه خود سفر کنند.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | اخذ ویزاى شینگن از طریق مهاجرت به قبرس شمالی

سفارت خانه و کنسول گری همه کشورهای اروپایی

در حال حاضر کنسولگری هاى کشورهایى که خدمات کنسولى ارائه می دهند . شامل: انگلستان، ایتالیا، آلمان، فرانسه، استرالیا، سوئد، دانمارک، هلند، پرتغال و… می باشند که تمامى کنسولگری ها در پایتخت قبرس شمالى متمرکز بوده و در طول هفته ٢ روز کارى خدمات کنسولى ارائه می دهند. نکته قابل توجه راجع به قبرس شمالى این است که اگر فردى قصد اخذ اقامت از طریق ملک را داشته باشد نیاز به ارائه گواهى عدم سو پیشینه بوده و با توجه به این امر که هر فردى که در قبرس شمالى اقامت دارد داراى سو سابقه نیست دریافت ویزاى شینگن کار آسانى خواهد بود.

با چه نوع ویزای اقامتی قبرس شمالی می توان ویزای شینگن دریافت کرد؟

تمامى متقاضیان چه داراى ویزاى تحصیلى ، کارى یا اقامت از طریق خرید ملک باید توجه داشته باشند که حتما قانون ٦ ماه زندگى در قبرس شمالى را رعایت کنند تا بتوانند براى اخذ ویزاى شینگن اقدام کنند. بطور کلى در این میان افرادى که داراى ملک یا زمین در قبرس شمالى هستند دریافت ویزاى شینگن براى این دسته از افراد راحت تر بود به این علت که بعنوان فردى که در این کشور زندگى می کنند داراى اعتبار بیشترى نسبت به بقیه خواهند داشت.

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس 

با البرز گروپ قبرس خرید ملک در قبرس شمالی را تجریه کنید .

پیام بگذارید