نویسنده البرز گروپ ۶ آبان ۱۴۰۲ 0 نظر

با انواع مجوز کار در قبرس شمالی آشنا شوید :

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | مجوز کار در قبرس شمالی

آشنایی با انواع مجوز کار در قبرس شمالی

مجوز کار در قبرس شمالی | اگر تصمیم به مهاجرت کاری به قبرس شمالی دارید، توصیه می شود تا انواع مجوز کار در قبرس شمالی آشنا شده و بهترین راه را برای خود انتخاب نمایید. مطابق قوانین این کشور، پنج نوع مجوز کار پیش روی مهاجرین قرار می گیرد در ادامه به شرح خلاصه ی هریک از آن ها خواهیم پرداخت :

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

آشنایی با مجوز کار اولیه در قبرس شمالی

افرادی که به قصد کارکردن به قبرس شمالی مهاجرت می کنند، باید بدانند که ابتدا بایستی مجوز اولیه برای کار دریافت کنند. اخذ و دریافت مجوز اولیه برای کار در قبرس شمالی از جانب کارفرما انجام می پذیرد. این مجوز به مدت 30 روز اعتبار دارد. تحت این شرایط فرد مهاجر بایستی در این بازه زمانی وارد قبرس شود. در غیر این صورت نیاز به درخواست مجدد مجوز خواهد بود.

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | وضعیت اقتصاد در کشور قبرس شمال چگونه است؟


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


آشنایی با مجوز کار محدود در قبرس شمالی

کسانی که قصد کار کردن در یک شرکت ثبت شده در قبرس شمالی را دارند، باید مجوز کار محدود را دریافت نمایند. مجوز کار محدود به مدت 6 ماه تا یکسال اعتبار دارد. لازم به ذکر است که در صورت توافق به ادامه همکاری امکان تمدید مجوز تا 2 سال هم امکان پذیر خواهد بود.

آشنایی با مجوز کار TRNC در قبرس شمالی

مجوز TRNC متعلق به کسانی است که برای نصب، تعمیر و حتی آموزش مرتبط به استفاده از کالا و ماشین آلات وارداتی به قبرس شمالی مهاجرت می کنند. اعتبار این نوع مجوز 90 روزه است.

آشنایی با مجوز کار دانشجویی در قبرس شمالی

جالب است بدانید که دانشجویان نیز برای کار کردن در قبرس شمالی در دوره تحصیلی خود نیاز به دریافت مجوز دارند که مانند سایر انواع کارها باید از جانب کارفرما دریافت شود.

آشنایی با مجوز تأسیس شرکت های تجاری در قبرس شمالی

این نوع مجوز معمولا به شرکای خارجی و اعضای هیئت مدیره شرکت های حقوقی ثبت شده تعلق می گیرد. میزان اعتبار این مجوز مابین شش ماه تا یک سال اعتبار دارد. در صورت ادامه داشتن و عدم ایجاد مشکل امکان تمدیدش تا دو سال امکان پذیر خواهد بود.

میزان درآمد در قبرس شمالی چقدر است؟

پیش از اقدام به مهاجرت کاری به قبرس شمالی بهتر است که از میزان درآمد در این کشور اطلاعاتی را کسب نمایید. به طور میانگین حقوق ماهیانه برای کارمندان 7000 لیر است. حداقل میزان حقوق ماهانه در قبرس شمالی برای کارمندانی که به صورت تمام وقت مشغول به کار هستند مبلغ ۴۳۲۴ لیر است. اگر بخواهیم دستمزد روزانه را هم در نظر بگیریم به طور روزانه هر فرد می توان مبلغی به میزان۳۲۵ لیر دریافت نماید.

کار دانشجویی در قبرس شمالی

دانشجویان بین المللی معمولا به صورت پاره وقت در قبرس شمالی کار می کنند. کار کردن در دوران دانشجویی باعث می شود تا بخشی از هزینه های زندگی و تحصیل خود را تأمین نمایند. با این حال، توصیه می شود مطمئن شوید که مشاغل پاره وقت بر نمرات پایان ترم تأثیر نمی گذارد.

قبرس شمالی کشوری به شدت وابسته به گردشگری است. بنابراین بیشتر مشاغل پاره وقت برای دانشجویان حول خدمت در رستوران ها و هتل ها می چرخد. با این حال، تعداد کمی از منتخب به عنوان سخنران، کار در آژانس های مسافرتی، شرکت های کرایه اتومبیل، منشی و غیره مشغول به کار می شوند. اکثر دانشجویان این مشاغل پاره وقت را برای تأمین هزینه های روزانه خود انجام می دهند.

آشنایی با ویزای سرمایه گذاری | مهاجرت قبرس شمالی

کار کردن در قبرس شمالی چه مزایا و معایبی دارد؟

با وجود این که مهاجرت و کار کردن در قبرس شمالی می تواند شرایط زندگی مناسبی را برای فرد متقاضی ایجاد کند، اما بهتر است که پیش از اخذ تصمیم نهایی مزایا و معایب کار کردن در این کشور را بدانید. زیرا مهاجرت از طریق کار در قبرس شمالی تصمیمی مهم و حیاتی بوده و مسیر آینده زندگی را مشخص خواهد کرد. از این رو در ادامه به برخی از مزایا و معایب آن اشاره خواهیم کرد.

اگر بخواهیم مزایای کار در قبرس شمالی را شرح دهیم، در ابتدا باید بگوییم که مهم ترین و اصلی ترین مزایای مهاجرت کاری به قبرس شمالی امکان اخذ اقامت قبرس شمالی است. پس از آن می توان به نرخ پایین بیکاری در این کشور اشاره کرد. همجنین شما با کار کردن در این کشور می توانید با فرهنگ جدیدی آشنا شوید. در مقابل مزایای بسیاری که کار کردن در قبرس شمالی دارد، معایبی نیز دارد که اشاره ای به آن ها خواهیم داشت. تنها موردی که به عنوان عیب کار کردن در قبرس شمالی وجود دارد، این است که این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی توسعه یافته نیست و نسبت به آن ها درآمد کمتری خواهند داشت.

با این وجود توصیه ما بر این است که فرصت مهاجرت کار در قبرس شمالی را از دست ندهید و شانس خود را برای دریافت اقامت قبرس شمالی را امتحان کنید.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید