نویسنده البرز گروپ ۴ آبان ۱۴۰۲ 0 نظر

شرایط کار در قبرس شمالی از طریق سایت کاریابی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شرایط کار در قبرس شمالی از طریق سایت کاریابی

وضعیت کار در قبرس شمالی به چه صورت است؟

شرایط کار در قبرس شمالی | برای اخذ اقامت دائم قبرس شمالی راه های گوناگونی وجود دارد. یکی از راه هایی که امکان مهاجرت به قبرس شمالی را برای شما فراهم می آورد، کار کردن در این کشور است.

اولین سوالی که ممکن است در ذهن شما ایجاد شود این است که آیا با کار در قبرس شمالی امکان اخذ اقامت دائم این کشور وجود دارد؟ آیا می دانستید برای اخذ ویزای کاری قبرس شمالی فقط به دعوتنامه یک کارفرما نیاز دارید؟یا این که یکی از راه های مهاجرت به قبرس شمالی، اخذ ویزای کاری این کشور است؟ دلایلی مانند هزینه های پایین زندگی در قبرس شمالی، ورود به قبرس شمالی بدون نیاز به ویزا، امکان اخذ بورسیه های فراوان برای تحصیل در قبرس شمالی، این کشور را به یکی از بهترین مقاصد برای کار ایرانیان تبدیل کرده است.

این مقاله سایت البرز گروپ قبرس ، مرکز تخصصی اقامت و مهاجرت قبرس شمالی به معرفی و بررسی در قبرس شمالی، شرایط و فرصت‌ها، چالش‌ها و نکات کلیدی مربوط بهشرایط کار در قبرس شمالی از طریق سایت کاریابی می‌پردازد.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |  شرایط کار در قبرس شمالی از طریق سایت کاریابی

شرایط کاری در جزیره قبرس

یکی از سریع ترین و بهترین راه هایی که می توانید اقامت قبرس شمالی را دریافت کنید، دریافت ویزای کاری در قبرس شمالی است. حال شاید این سوال را بپرسید که چگونه می توان در کشور قبرس شمالی مشغول به کار شد؟ پاسخ به این سوال بسیار واضح است. برای کارکردن در قبرس شمالی ابتدا باید از شرکت ها در خواست کار کنید.

در صورتی که کارفرما درخواست شما را تأیید کرد، ویزای شما صادر می شود و شما می توانید برای کارکردن در قبرس شمالی وارد این کشور شوید. اعتبار مجوز کار در این سرزمین 3 ماهه بوده، اما این امکان وجود دارد که تا یک سال این ویزا را تمدید کنید. اگر شما در این بازه زمانی بتوانید خود را ارتقا داده و به ثبات برسید، امکان تمدید قرار داد برای شما وجود خواهد داشت، در غیر این صورت ممکن است شما کار خود را از دست دهید.

باید بدانید اگر شما بتوانید برای مدت 10 سال به صورت پیوسته و مستمر در قبرس شمال کار کنید، امکان اقدام برای اخذ پاسپورت قبرس شمالی برای شما فراهم خواهد آمد.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


آیا می توان از طریق سایت کاریابی در کشور قبرس مشغول به کار شد؟

یکی از مهم ترین سوال ها این است که آیا می توان از طریق سایت کاریابی شغل مورد نظر خود را در قبرس شمالی پیدا کرد و مشغول به کار شد؟ در پاسخ باید گفت به دلیل این که ملاقات حضوری برای کارفرمایان قبرس شمالی در الویت قرار دارد، سایت های کاریابی نمی تواند برای یافتن کار به شما کمک کند. اما تعدادی از سایت های کار یابی را معرفی کرده و لینک آن را برای دسترسی شما قرار خواهیم داد:

  1. kariera.com.cy
  2.  cyprusemployment.com
  3.  cyprusjobcentre.com
  4.  cyprusjobs.com

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |  شرایط کار در قبرس شمالی از طریق سایت کاریابی

حداقل میزان درآمد در قبرس شمال چقدر است؟

کسانی که قصد کارکردن در قبرس شمالی را دارید، بهتر است که پیش از اقدام کردن اطلاعاتی را در زمینه میزان درآمد و مخارج زندگی در قبرس شمالی داشته باشند. جالب توجه است بدانید که مخارج و هزینه زندگی در قبرس شمالی کمتر از میزان درآمد است که در ادامه بیش تر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

این موضوع یک مزیت محسوب می شود. به طور متوسط، میانگین حداقل حقوقی که برای کارمندان به صورت تمام وقت پرداخت می شود، 3500 لیر است. لازم به ذکر است که پایه ی حقوق برای کارمندان ارگان های دولتی و شرکت های خصوصی متفاوت است.

حقوق پایه برای سازمان های دولتی 5880 لیر و برای شرکت ها و دفاتر خصوصی از 4000 لیر شروع می شود. همچنین باید اضافه کنیم که دستمزد کار روزانه در قبرس شمالی مبلغی به میزان 325 لیر می باشد. یک کارگر ماهاینه مبلغ 4400 لیر حقوق دریافت می کند. با توجه به مسائل مطرح شده، میانگین حقوق در قبرس شمالی 7000 لیر می باشد.

آیا کارکردن برای دانشجویان در قبرس شمال امکان پذیر است؟

قبرس شمالی این امکان را برای دانشجویان فراهم آورده که هنگام تحصیل در دانشگاه به صورت پاره وقت مشغول به کار شوند. دانشجویان می توانند در دوره تحصیلشان به صورت نیمه وقت در فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها و حتی بارها کار کنند. و بدین صورت بخشی از هزینه های تحصیلشان را از این طریق تأمین نمایند. نکته ی مهمی که می توان اشاره کرد این است که دانشجویانی که به زبان انگلیسی و ترکی مسلط هستند خیلی سریع تر و راحت تر می توانند وارد بازار کار شوند.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |  وضعیت اقتصاد در کشور قبرس شمال چگونه است؟

وضعیت اقتصاد در کشور قبرس شمال چگونه است؟

بهتر است نیم نگاهی به وضعیت کارکردن و اقتصاد قبرس شمالی داشته باشیم. اقتصاد قبرس شمالی مبنی بر بازار آزاد است. بخش عمده هزینه های مربوط به امور اداری قبرس شمالی توسط اتحادیه اروپا و ترکیه تأمین می شود. واحد پول قبرس شمالی همانطور که در بخش های گذشته اعلام شد، لیر ترکیه است. رایج بودن واحد پول کشور ترکیه در قبرس شمالی اقتصاد آن را تحت تأثیر خود قرار می دهد.

در این بخش اطلاعاتی را به طور خلاصه در مورد کار در قبرس شمالی در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. همچنین اشاره کردیم که امکان کار کردن و شرایط کاری در این کشور به چه صورت امکان پذیر است. در صورتی که تمایل دارید تا اطلاعات دقیق تری را در این مورد بدست آورید، می توانید با کارشناسان مربوطه در این حوزه در کمپانی البرز تماس بگیرید. همکاران ما در این مجموعه برای اخذ اقامت قبرس شمالی اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار خواهند داد.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید