نویسنده البرز گروپ ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ 0 نظر

برای تمدید اقامت در قبرس شمالی باید چه مراحلی طی شود ؟

شرایط، مدارک و هزینه های تمدید اقامت در قبرس شمالی

تمدید اقامت در قبرس شمالی | در هر کشورى با توجه به قوانین رایج آن کشور روش هاى متفاوتى براى اخذ اقامت وجود دارد. مهم تر از همه نحوه اخذ اقامت می باشد زیرا کسانی که قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارند، در وهله اول به دنبال آسان ترین روش های اخذ اقامت در قبرس شمالی هستند. به طور کلی این روش ها شامل پذیرش دانشجویى، خرید ملک در قبرس شمالی، خرید زمین، ویلا و یا مغازه و… می باشد. در حالت کلى اگر بخواهیم روند اخذ اقامت را توضیح دهیم تمامى متقاضیان نیاز دارند تا یک سرى قوانین رایج و مکتوب کشور مقصد را دنبال کنند.

بعنوان مثال اگر شما پذیرش یکى از دانشگاه هاى قبرس شمالى را داشته و براى سکونت یکى از خوابگاه هاى داخل دانشگاه را انتخاب کرده باشید بعد از ثبت نام و طى مراحل ادارى دانشگاه باید در پرتال مهاجرت به قبرس شمالى با بارگذارى مدارک مربوط به تحصیل خود فعال نموده و با پرداخت مالیات مربوط به اخذ اقامت دانشجویى اقامت خود را دریافت کنید.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شرایط خرید ملک در قبرس شمالی برای اخذ اقامت | خرید ملک قبرس شمالی

مراحل اداری برای دریافت اقامت

بدین ترتیب براى سایر متقاضیان اخذ اقامت از طریق ملک نیز بعد از مشخص شدن محل زندگى بعد از خرید ملک تمامى افراد متقاضى براى دریافت اقامت بعد از تکمیل مراحل ادارى که شامل: تهیه و امضا قرار داد ملک، زمین، مغازه خریدارى شده و ثبت قرار داد در اداره مالیاتى کشور قبرس شمالى و قطعى کردن سند ملک خریدارى شده در اداره ثبت اسناد، تمامى متقاضیان باید توجه داشته باشند که اگر شما آن دسته از متقاضیانى هستین که علاقه به اخذ اقامت از طریق خرید ملک هستین نیاز خواهید داشت تا حتما گواهى عدم سو پیشینه را از کشور مبدا تهیه و به زبان ترکى و یا به زبان انگلیسى ترجمه کنید.

مدارک ثبتی خرید ملک در قبرس شمالی

بعد از تهیه کردن گواهى عدم سو پیشینه متقاضیان باید با اسناد و مدارک ثبت شده ملک خریدارى شده به وزارت امور خارجه رجوع کنند تا مجوز صدور سند را با دریافت کد رهگیرى روند اخذ اقامت خود را ادامه دهند چرا که در صورت نداشتن کد رهگیرى پلیس مهاجرت پرونده را قبول نخواهد کرد، با همه این تفاسیر و طى کردن تمام مراحل بعد از فعال شدن پرتال مهاجرتى متقاضى در سیستم تاریخ مراجعه به پلیس مهاجرت مشخص می شود و متقاضیان باید تمام مدارک موبوط به ملک، پاسپورت، عکس، و کد رهگیرى و دفتر چه حساب بانکى در یکى از شعب داخلى قبرس شمالى در ساعت و روز مشخص شده به پلیس مهاجرت محل ملک خریدارى شده مراجعه کرده تا پرونده تکمیل شود.

آزمایشات سلامت

بعد از تکمیل و تایید پرونده توسط پلیس مهاجرت متقاضیان نیاز به انجام آزمایش سلامت خواهند داشت که جواب این تست در یکى از کلینیک هاى مشخص شده توسط سیستم پلیس مهاجرتى مراجعه کنندگان الزام انجام تست خون بوده که جواب آن معمولا بین ١٠ تا ١٤ روز به طول مى انجامد، بعد از اتمام پروسه تست سلامت متقاضیان با وارد شدن به پرتال مهاجرتى و وارد کردن نام کاربرى و رمز عبور می توانند وضعیت اقامت خود را پیگیرى کنند، بعد از صدور اقامت از طرف وزارت امور داخلى که معمولا سال اول یکساله بوده و از سال دوم بصورت ٢ ساله صادر می شود.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | از ایجنت مهاجرتی چه می دانید ؟

سوالات پر تکرار متقاضیان تمدید اقامت در قبرس شمالی

آیا می توانیم قبل از اتمام اقامت اقدام به تمدید کنیم؟

براى تمدید اقامت نیاز هست تا متقاضیان تا اتمام اقامت خود منتظر بمانند تا سیستم بطور خودکار براى تمدید فعال شود.

آیا بعد از یکسال اقامت باز هم تست خون خواهیم داد؟

تمامى متقاضیان تا زمان دریافت کارت شهروندى هر سال ملزم به انجام آزمایش خون هستند که معمولا سال اول تا سال سوم نیاز هست. آیا بعد از دریافت کارت شهروندى نیاز به انجام آزمایش خون هست؟ بعد از دریافت کارت شهروندى شما نیازى به انجام آزمایش خون نخواهید داشت.

آیا براى ویزاى کار و ویزاى دانشجویى هم هر سال تست خون لازم خواهد بود؟

براى تمامى متقاضیان در هر مورد نیاز به انجام آزمایش خون هست.

آیا با اخذ اقامت از طریق خرید ملک می توان در دانشگاه تحصیل کرد؟

یکى از بهترین راههاى تحصیل در قبرس شمالى بعد از خرید ملک امکان ادامه تحصیل از طریق اخذ اقامت از طریق خرید ملک هست چرا که با داشتن ویزاى دانشجویى پروسه شهروندى سپرى نشده و متقاضى بعد از اتمام درس باید قبرس شمالى را ترک کند ولى از طریق اخذ اقامت از طریق ملک این امکان وجود دارد تا هم بتوانند تحصیل کنند و پروسه شهروندى را طى کنند

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

 

پیام بگذارید