نویسنده البرز گروپ ۸ فروردین ۱۴۰۳ 0 نظر

تلفن همراه و ریجستر گوشی در قبرس شمالی

نقش تلفن همراه در زندگی

امروزه تلفن همراه یکی از ضروریات زندگی مدرن به حساب می­آید. انسان­ های قرن بیست و یکم بدون همراه داشتن دستگاه موبایل به نیمی از کارهای خود نمی­ رسند. در قبرس شمالی نیز به همین گونه است، شما با در دست داشتن تلفن همراه می­توانید آدرس مورد نظر خود را در نقشه پیدا کنید، بلیط هواپیما رزرو کنید، غذا یا موارد مورد نیاز بهداشتی و مارکتی یا حتی آب و گاز را سفارش دهید، به امورات بانکی خود از قبیل پرداخت قبض برسید، به شبکه­ های اجتماعی سر بزنید، موسیقی گوش بدهید و وب گردی کنید.تلفن همراه هر شخص مانند راهنما و همراه آن شخص در زندگی شده است.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت و تلفن همراه

خوشبختانه برندهای تلفن همراه در ایران و جهان مانند هم هستند، مانند سامسونگ، هوآوی و اپل.شما زمانی که در شهر ارجان از هواپیما پیاده شده و وارد فرودگاه می­شوید، می­ توانید سیم­کارت مخصوص کشور قبرس شمالی (ترکسل و ودافون) را تهیه کرده و پس از پانزده دقیقه، اینترنت و قابلیت مکالمه تلفنی را در گوشی خود داشته باشید.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | خرید سیم کارت و گوشی در قبرس شمالی

ریجستر گوشی در قبرس شمالی

گوشی ­های خریداری شده در کشورهای دیگر باید در کشور قبرس شمالی ریجستر بشوند، شما از زمان ورود به قبرس شمالی سه ماه فرصت دارید تا گوشی خود را ریجستر کنید، که این زمان برای گوشی­های دو سیم کارت دو برابر می­شود.طبق قانونی که در سال 2017 تصویب شد، بعد از خرید سیم­ کارت، پیغامی مبنی بر اینکه سه ماه فرصت ریجستر کردن گوشی خود را دارید، به گوشی شما ارسال می­شود.

ریجستر گوشی باید در پایتخت قبرس شمالی یعنی نیکوزیای شمالی انجام شود و برای این کار شما باید به دفتر BTHK مراجعه کنید و کارهای قانونی ریجستر کردن گوشی خود را انجام دهید.

اگر در کشور قبرس شمالی دانشجو هستید، ریجستر کردن گوشی تلفن همراه شما به مبلغ 120 لیر ترکیه می ­باشد، این کار با ارائه مدارک دانشجویی و پاسپورت انجام می ­شود. در صورتی که از طریق خرید ملک، ویزای کار یا همراه دانشجو به قبرس شمالی مهاجرت کرده­اید، مبلغ ریجستر گوشی شما بستگی به مدل گوشی شما دارد.

خرید تلفن همراه در قبرس شمالی

در قبرس شمالی تمام برندهای تلفن همراه، نمایندگی قانونی دارند و تمام مدلهای موجود از آن برند را می­توانید به صورت کاملا قانونی و به قیمت روز خریداری کنید. در صورتی که از برند اپل استفاده می­کنید، می­توانید تلفن همراه مدل قدیمی خود را به یکی از نمایندگی ­ها برده و با پرداخت اختلاف مبلغ گوشی خود و گوشی جدید در بازار، گوشی جدید را صاحب شوید.

به این صورت دیگر نگران گوشی­ های دست دوم و یا غیر اصل نیستید. این امر در برخی از نمایندگی­ های سامسونگ نیز امکان پذیر است.

روش دیگری برای خرید تلفن همراه نیز وجود دارد که خرید گوشی به صورت قسطی می ­باشد. به این صورت که شما با ارائه مدارک بانکی و اقامت خود میتوانید گوشی مورد علاقه خود را به صورت قسطی خرید کنید. البته این امر برای دانشجویان امکان پذیر نیست.

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | ریجستر گوشی

امکانات تلفن همراه در قبرس شمالی

قبرس شمالی نیز مانند بیشتر کشورهای پیشرفته دنیا، شما به امکانات زیادی از طریق تلفن دسترسی دارید. اگر در قبرس شمالی دانشجو باشید، بیشتر کارها و پروژه­ها و تکالیف شما از طریق تلفن همراه انجام می­ شود و از طریق اساتید چک می ­شود. این امر برای دانش آموزان مدارس نیز به همین گونه است.

برنامه­ هایی در قبرس شمالی هستند که دسترسی شما، به تمام رستوران­ها و سوپر مارکت­ها هستند.شیرینی مورد علاقه خود یا حتی وسایل مخصوص به حیوانات خانگی را می­توانید از طریق این برنامه­ ها تهیه کنید.


اقامت در قبرس شمالی  : اقامت قبرس شمالی | شرکت البرز گروپ قبرس  – آگهی اقامت در قبرس شمالی
سرمایه گذاری قبرس شمالی : سرمایه گذاری قبرس شمالی | شرکت البرز گروپ قبرس –  آگهی سرمایه گذاری در قبرس شمالی
مهاجرت به قبرس شمالی | شرکت البرز گروپ قبرسآگهی مهاجرت به قبرس شمالی

کانال یوتیوب 

کانال آپارات

جهت دریافت اطلاعات تماس شرکت البرز گروپ قبرس کلیک نمایید.

پیام بگذارید