نویسنده البرز گروپ ۱۶ آبان ۱۴۰۲ 0 نظر

مکان های مناسب ماهیگیری در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | مکان های مناسب ماهیگیری در قبرس شمالی .

ماهیگیری در قبرس شمالی

ماهیگیری در قبرس شمالی  | قبرس شمالی، در بخش شمالی جزیره‌ی قبرس و در شرق دریای مدیترانه واقع شده است. این جزیره‌ی زیبا، مملو از منابع طبیعی و بکر است. آب‌های آبی این سرزمین شگفت انگیز، مملو از ماهی‌ها با تنوع بسیار بالا است. علاقه مندان به ماهیگیری ممکن است به این مسئله فکر کنند که ماهیگیری در قبرس شمالی چگونه است؟ آیا مکان‌های مشخصی برای ماهیگیری در این سرزمین زیبا وجود دارد؟

در پاسخ باید بگوییم که بله. جزیره‌ی قبرس، یکی از جذاب‌ترین مکان‌ها برای ماهیگیران است. چرا که در این کشور، مناطق مخصوص به ماهیگیری وجود دارد و تنوع گونه‌های ماهی بسیار بالا است.

تنوع ماهی‌ها از ماهی‌های کبابی و قابل سرخ کردن تا ماهی‌های وحشی و بزرگ وجود دارند. علاوه بر این جاذبه‌ها، محیط آرام و دل انگیزی که قبرس شمالی دارد، مکان را آماده برای ماهیگیران عزیز کرده است. در این مقاله علاوه بر پاسخ به سوال اینکه ماهیگیری در قبرس شمالی چگونه است؟ به معرفی بهترین مکان‌ها برای ماهیگیری نیز می‌پردازیم.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |  مکان های مناسب ماهیگیری در قبرس شمالی

روش های ماهیگیری در سواحل قبرس شمالی

ماهیگیری در سواحل قبرس شمالی از 2 طریق امکان پذیر است:

  1. خودرویی
  2. از طریق قایق‌ها

حضور ایرانیان به طور کلی در قبرس شمالی بسیار پررنگ است. اگر قصد مهاجرت به قبرس شمالی را دارید و به ماهیگیری نیز علاقه دارید، بهتر است بدانید که در بسیاری از برکه‌ها و سواحل این کشور می‌توانید در کنار هموطنان خودتان مشغول به صید ماهی شوید.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مکان‌های ماهیگیری در قبرس شمالی

یکی از بهترین مکان‌های ماهیگیری در منطقه‌‌ی شرق مدیترانه، آب‌های آرام و جذاب خلیج گزیپوس و سواحل طویل قبرس شمالی است. بنابراین سواحل قبرس شمالی برای ماهیگیران بسیار محبوب است. همانطور که گفتیم تنوع گونه‌های ماهی در این سرزمین بسیار بالا است. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به ماهی تون، سرخوش، ماهی‌های مدیترانه‌ای، ماهی قزل آلا و … اشاره کرد.

از مکان‌های مناسب برای ماهیگیری در قبرس شمالی، می‌توان به مکان‌های زیر اشاره کرد:

  1. سواحل گیرنیا
  2. سواحل فاماگوستا
  3. بندر بوگاز

این 3 مکان، از معروف‌ترین محل‌های مناسب برای ماهیگیری است. حتی برخی از قایق‌ها مشغول ارائه‌ی خدمات سفر ماهیگیری هستند. بیش از 80 نوع ماهی‌ مانند طوطی ماهی کوچک، ماهی خال خالی، ماهی کاد، صاف ماهی، باس دریایی، سیم ماهی، مارماهی، ماهی تن بزرگ، شمشیر ماهی، عنبرماهی، قزل آلا، تون، کفال و سردابی در این مکان‌ها وجود دارند. برای انجام فعالیت ماهیگیری در قبرس شمالی، نیازی به اخذ مجوز نیست. فقط در برخی محل‌های خصوصی ماهیگیری، نیاز به پرداخت هزینه می‌باشد.

سرمایه‌گذاری در صنعت ماهیگیری در قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

یکی از تفریحات مهم و جذاب برای توریست‌هایی که به قبرس شمالی سفر می‌کنند، همین ماهیگیری است. اگر به دنبال کسب تجربه‌ی جدید، همراه با آرامش و هیجان در طبیعت هستید، ماهیگیری در قبرس شمالی را امتحان کنید.

با وجود آب و هوای معتدل و مدیترانه‌ای کشور قبرس شمالی، در تمام طول سال، فعالیت ماهیگیری سواحل و آب‌های خلیج گزیپوس در این کشور برپا است. گرچه قبرس شمالی کشور کوچکی است اما از لحاظ منابع ماهیان دریایی بسیار غنی است.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید