نویسنده البرز گروپ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ 0 نظر

رایج ترین مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | رایج ترین مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی

رایج ترین مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی

مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی | سرمایه گذاری و خرید ملک در هر کشور ضمن داشتن مزایا و منافع مختلف برای سرمایه گذار، مشکلاتی را نیز به همراه خواهد داشت. متقابلا آشنایی و داشتن دانش و اطلاعات لازم در این زمینه می تواند میزان مشکلات پیش رو را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. با توجه به این که مهاجرت به قبرس شمالی از طریق سرمایه گذاری و خرید ملک رو به افزایش است، افراد از مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی غافل شوند. در این مطلب به بررسی برخی از رایج ترین مشکلات خرید ملک خواهیم پرداخت. توصیه می کنیم تا آخر این بخش همراه ما باشید.

از مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی چه می دانید ؟

چرا مهاجرت به قبرس شمالی در سال های اخیز افزایش یافته است؟ شرایط خرید ملک در قبرس شمالی چیست؟ مراحل خرید ملک در قبرس شمالی کدامند؟ رایج ترین مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی چیست و غیره از سوالاتی هستند که افراد تمایل دارند پیش از اقدام، اطلاعاتی را در ارتباط با آن ها دریافت نمایند.

اولین مهم ترین فاکتور برای افرادی که قصد اخذ اقامت ازطریق خرید ملک و سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارند، مشاوره با مجموعه و کارشناسانی است که تجربه و تخصص کافی را در امور مهاجرت و خرید ملک در قبرس را داشته باشند. این روزها کشور قبرس شمالی گزینه ای مناسب برای مهاجرت کردن می باشد. کشور قبرس شمالی جزو سه جزیره برتر دریای مدیترانه است که توجه اروپایی ها و سایر کشورهای همسایه را برای زندگی کردن به خود جلب کرده است.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

خرید ملک در منطقه ایسکله قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی

خرید خانه در قبرس شمالی

سریع ترین و ساده ترین راه های اخذ ویزا و اقامت دائم هر کشور، خرید ملک و سرمایه گذاری است. جالب توجه است بگوییم که خرید ملک یکی از راه های سرمایه گذاری در قبرس شمالی است و از این طریق می توان برای اخذ اقامت دائم در این کشور اقدام کرد. به همین دلیل یکی از روش های محبوب مهاجرت به قبرس شمالی در میان ایرانیان شناخته شده است.

خرید ملک در قبرس شمالی شرایط خاص خود را دارد و شما بایستی پیش از تصمیم به این کار از شرایط اولیه آن را بدانید. اولین فاکتور پیش از خرید ملک تأیید کامل سلامت جسمانی شما است. بدین صورت که شما باید آزمایش دهید و تأییدیه آن را ارائه دهید. دومین فاکتور نداشتن سابقه ی کیفری است. یعنی اگر شما سابقه ی کیفری در هر کشوری داشته باشید، مجاز به خرید ملک در قبرس شمالی نخواهید بود.

در گام بعدی بودجه شما برای خرید ملک است. خرید ملک در قبرس شمالی نیاز به سرمایه اولیه حداقل به مبلغ 125000 یورو می باشد. ابتدا در هنگامی که قرارداد شما عقد می شود، بایستی 30 درصد از کل مبلغ را پرداخت کنید. ماباقی مبلغ را می توانید در چند مرحله به صورت تسهیلات بانکی پرداخت نمایید. قیمت خانه در قبرس شمالی بسته به این که آپارتمان است یا ویلایی در هر منطقه از شهر متغییر بوده و در برخی از مناطق تا یک میلیون و دویست یورو هم می رسد. لازم به ذکر است، کسانی که قصد دارند اقامت دائم قبرس شمالی را از طربق خرید ملک دریافت نمایند، نباید در بازه زمانی پنج ساله بیش از 80 روز از این کشور خارج شوند.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


شرایط اقساطی خرید ملک در قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مراحل خرید ملک در قبرس شمالی

مهم ترین و اصلی ترین مراحل برای خرید ملک در قبرس پس از داشتن شرایط اولیه، یافتن ملک در شهر مقصد با قیمت مناسب است. دست یابی به این موارد به تنهایی از عهده ی شما خارج است. چرا که شما نسبت به املاک و مناطق مناسب برای زندگی و همچنین قیمت ها اشراف ندارید. ضروری است که خرید ملک را حتما به وکیل و سازمان های مهاجرتی که به طور تخصصی در زمینه خرید ملک در قبرس شمالی فعالیت می کنند، بسپارید.

انواع سند ملک در قبرس شمالی

از اصلی ترین مشکلات خرید ملک در قبرس شالی وجود انواع مختلف سند ملک است. انواع مختلف آن را می توانید در مقاله ی انواع سند ملک و خانه در قبرس شمالی مطالعه نمایید.

وجود کمیسیون پنهان

سایر مشکلاتی که می توان بدان اشاره کرد، وجود کمیسیون های پنهان است که معمولا افراد از آن ها بی خبرند. کمیسیون های پنهان مذاکره بین یک نماینده یا واسطه و فروشنده مسلماً بزرگترین ایراد در هنگام خرید ملک در قبرس هستند. چنین کمیسیون ها می توانند از 5٪ تا 50٪ قیمت اصلی ملک یا بیشتر متغیر باشند.

بر اساس آن چه در این بخش شرح دادیم، بهترین راه حل برای کاهش مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی این است که کار را به کاردانش بسپارید. مشاوره با مجموعه و کارشناسانی که تجربه و تخصص کافی را در امور مهاجرت و خرید ملک در قبرس راداشته باشند.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید