نویسنده البرز گروپ ۵ بهمن ۱۴۰۲ 0 نظر

 دانشگاه بین المللی خاورنزدیک

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس | کمپانی البرز قبرس |  دانشگاه بین المللی خاورنزدیک

 دانشگاه های بین المللی قبرس شمالی

دانشگاه بین المللی خاورنزدیک | در بین دانشگاه های معتبر قبرس شمالی دانشگاه دیگری که شایسته توجه است ، دانشگاه خاورنزدیک (Near East) در لفكوشا است. در این دانشگاه تخصص‌های پزشکی مانند پزشکی عمومی، دندانپزشکی، داروسازی و سایر موارد ارائه می‌شود. این دانشگاه دارای یک کتابخانه زیبا و بزرگ‌ترین استخر شنای جزیره است.

از میان دانشکده‌های معروف می‌توانید جهانگردی، اقتصاد، نفت و گاز، معماری، طراحی، هنر، فیلم و تلویزیون، تخصص‌های رایانه، زبان‌های خارجی، ترجمه، فلسفه و بسیاری از برنامه‌های آموزشی دیگر را انتخاب کنید. چندین موسسه آموزشی در شهر Girne در نزدیکی پایتخت مانند دانشگاه هوانوردی و دریانوردی، دانشگاه آمریکایی جیرن و بسیاری از این دانشگاه‌ها واقع شده‌اند.

در شهر فاماگوستا نیز دانشگاه‌هایی وجود دارد. با افزایش درخواست‌ها، تعداد مدارس آموزشی در این جزیره در حال افزایش است. بسیاری از دانشگاه‌های کشور مدارس متوسطه خاص خود را دارند که آموزش آن‌ها به زبان انگلیسی انجام می‌شود. کیفیت آموزش در سطح بالایی ارائه شده و بعد از مدرسه، می‌توانید به راحتی نه تنها در دانشگاه‌های قبرس شمالی، بلکه در آمریکا و انگلیس نیز ثبت نام کنید.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | دانشگاه خاور نزدیک (NEU)

ویزای دانشجویی – ویزای ترانزیت

یکی از مزایای تحصیل در قبرس شمالی علاقه این کشور به گردشگران و دانشجویان خارجی است، بنابراین برای آمدن به این کشور نیازی به دریافت ویزا نیست. بسته به هدف ورود، اقامت‌های خاصی در این جزیره وجود دارد. تمام پروازها به قبرس شمالی از طریق فرودگاه‌های ترکیه انجام می‌شود. برای ورود به قبرس در صورت نیاز به ویزا برای ورود به ترکیه، ویزای ترانزیت مورد نیاز است.

شهروندان کشورهایی که حق ورود بدون ویزا به ترکیه را دارند، برای پرواز به قبرس شمالی از طریق ترکیه نیازی به دریافت ویزای ترانزیت ندارند و اگر نیاز به گرفتن ویزای ترانزیت داشته باشند، باید دعوت نامه دانشگاه و گذرنامه بین المللی دریافت کنید. شما در سفارت ترکیه در کشور خود ویزا دریافت خواهید کرد که برای این کار باید تمام مدارک لازم را داشته باشید.

چندین کشور که شهروندان آنها حق دارند بدون ویزای ترانزیت به قبرس شمالی بیایند: آذربایجان، قزاقستان، ازبکستان، روسیه، اوکراین، گرجستان، قرقیزستان، تاجیکستان، مولداوی، تونس و برخی دیگر از کشورها.

دریافت ویزای ترانزیت برای کشورهای دیگر کار دشواری نیست. به عنوان مثال، یک شهروند پاکستانی که می‌خواهد در دانشگاه‌های قبرس شمالی ثبت نام کند، ابتدا باید از دانشگاه دعوت نامه دریافت کند، سپس هزینه تحصیل در قبرس شمالی را بپردازد و سپس سند ثبت نام را دریافت کند و همراه با گذرنامه و همراه با این سند به ترکیه بفرستد.

برای پرواز به قبرس باید به سفارت مراجعه کرده و ویزای ترانزیت را از طریق قلمرو ترکیه دریافت کنید. در هر صورت، قبل از ورود به این کشور شما باید یک دعوت نامه برای تحصیل در دانشگاه دریافت کنید. در این دعوت نامه اطلاعات مربوط به دانشکده، هزینه تحصیل در قبرس شمالی و سایر اطلاعات مفید ارائه خواهد شد. پس از دریافت دعوت نامه، مطمئن خواهید شد که به دانشکده مورد نظر وارد می‌شوید و پس از پرداخت از طریق بانک مبلغ مندرج در دعوتنامه، سند ثبت نام در دانشگاه دریافت خواهید کرد.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس

شغل گردشگری در قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی

دانشکده گردشگری در قبرس شمالی

آب و هوای معتدل، دریا، سواحل و موارد دیگر در قبرس سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می‌کند. با در نظر گرفتن این عوامل، می‌توان با اطمینان گفت که قبرس مکانی بی‌نظیر برای دریافت این تخصص و فرصتی عالی برای کسب تجارب گسترده در زمینه گردشگری است. دانشگاه‌ها با هتل‌های جزیره ارتباط نزدیک دارند. دانشجویان بین المللی در این هتل‌ها دوره کارآموزی می‌گذرانند و پس از سال اول تحصیل می‌توانند در وقت آزاد خود پس از تحصیل در شغل مورد نظر استخدام شوند.

این دانشگاه‌ها دو تخصص مختلف ارائه می‌دهند: گردشگری و مدیریت هتل. این دانشکده‌ها دارای دانشجویان زیادی هستند و هر ساله تعداد متقاضیان آن‌ها در حال افزایش است. در این کشور قیمت‌ها به مراتب کمتر از تحصیل در شهرهای بزرگ ترکیه است و محل اقامت در مقایسه با استانبول، آنکارا، ازمیر و غیره ارزان‌تر است.

فارغ التحصیلان دانشگاه قبرس می‌تواند به راحتی در زمینه گردشگری در قبرس و ترکیه کار پیدا کند. با توجه به این واقعیت که ترکیه از نظر تعداد گردشگر یکی از کشورهای پیشرو در جهان است، درک نیاز هتل‌ها به متخصصان صلاحیت‌دار دشوار نیست. آموزش به دو زبان انگلیسی و ترکی ارائه می‌شود. شهریه یکسان است، اما تمایل بیشتری به یادگیری زبان انگلیسی در دانشجویان وجود دارد، زیرا انگلیسی زبان بین المللی ارتباطات است. با انتخاب قبرس شمالی برای این حرفه، شما انتخاب درستی برای آینده خواهید داشت. همه موسسات آموزشی در قبرس برنامه‌های گردشگری را ارائه می‌دهند، زیرا تقاضای این امر وجود دارد.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید