آپارتمان‌های سالامیس گاردنز

نمای کلی

آپارتمان‌های سالامیس گاردنز – Salamis Gardens

پروژه سالامیس گاردنز در فاصله ٧۵٠ متری ساحل دریا بوده و با اماکن توریستی و ھتل‌ھای متعددی ھمسایه می‌باشد. استخر شنا ٢٠٠ مترمربعی و محوطه‌سازی این پروژه بھشت را به خاطرتان خواھد آورد و به نحوی طراحی شده است که ھر کدام از منازل دارای پارکینگ مجزا بوده و قابلیت سکونت در طول ٣۶۵ روز سال را دارا می‌باشد. سالامیس گاردنز دارای سند ترک/سرحدات عثمانی ١٩٢۵ می‌باشد. سواحلی از جمله (کوجارئیس، ونوس بیچ، میموزا بیچ، گلاپسیدس) جنب این پروژه واقع شده است. این پروژه ویژه و مرغوب بر روی مساحت ۶٧٠٠ مترمربع بنا شده و شامل ٣۶ عدد واحد لوکس، شومینه‌دار و حاوی سیستم ژنراتور مرکزی می‌باشد. برای اینکه صاحب بھشت کوچک خود در این پروژه شوید، فرصت را از دست ندھید.

نکات برجسته پروژه

  • استخر رو باز
  • حیاط زیبا و بزرگ
  • پارکینگ خصوصی

پروژه سالامیس گاردنز

وضعیت پروژه: پیش فروش
تیم اجرایی: رویال آماتیس اینترنشنال

  • فاصله تا فرودگاه: ۵۰ کیلومتر
  • فاصله تا مراکز خرید: ۵۰۰ متر
  • فاصله تا ساحل: ۷۵۰ متر

همین الان جهت اقامت رایگان همراه با ترنسفر فرودگاهی و بازدید از پروژه و خرید ملک در قبرس شمالی با ما ارتباط برقرار کنید. هر چقدر زمان را از دست بدهید واحدهای کمتری برای انتخاب و خرید باقی می ماند.

فرصت بی نظیر سرمایه گذاری در قبرس شمالی.

البته به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری بر اساس پوند می باشد و نوسانات نرخ ارز دلار و پوند همواره در کشور ما وجود دارد و برای اقساط طولانی مدت باید این موضوع را در نظر بگیرید که اگر درآمد ریالی دارید حتما منابع مالی کافی و مطمئنی برای تامین مبلغ اقساط داشته باشید.
هر چند شرکت های سازنده انعطاف زیادی در تاخیر اقساط دارند و البرز گروپ نیز همواره در کنار شما در خوشی ها و سختی های می باشد اما در نهایت اگر تاخیر طولانی مدت پیش بیاید باعث حقوقی شدن پرونده و از دست رفتن سرمایه گذاری میگردد.

البته چون این فرصت سرمایه گذاری بسیار عالی و رو به رشد می باشد، این امکان فراهم می باشد که در هر زمان حتی با وجود اقساط نسبت به فروش ملک خود بتوانید اقدام نمایید.
پس از پرداخت 35 درصد از مبلغ ملک ، امکان دریافت اقامت قبرس شمالی و یا مهاجرت به قبرس شمالی برای خود و خانوادتان فراهم می باشد.

سایر زبان های موجود - Other languages available: English

جزئیات

امکانات

  • استخر روباز
  • پارکینگ خصوصی

برنامه ریزی یک تور

اطلاعات شما

Google Nearby Places

اولین نفری باشید که در مورد “آپارتمان‌های سالامیس گاردنز” نظر می دهد

کیفیت ساخت پروژه
دسترسی ها
منظره و ویو
شرایط پرداخت
شرکت سازنده
ارزش پروژه