نویسنده البرز گروپ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ 0 نظر

حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی

آیا حمل اثاثیه منزل به قبرس شمالی صرفه اقتصادی دارد ؟

حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی | حمل بار به قبرس شمالی یکی از سوالاتی است که ذهن بسیاری از متقاضیان مهاجرت به قبرس شمالی را به خود مشغول کرده است ، در همین ابتدا باید بگوئیم که امکان حمل بار به قبرس شمالی وجود دارد و در صورتی که قصد حمل بار خود را به قبرس شمالی دارید می توانید جهت هماهنگی از قسمت پشتیبانی با ما تماس بگیرید تا هماهنگی لازم انجام شود ، اما برای نحوه حمل بار نیاز هست تا ابتدا توضیحاتی در این خصوص به شما داده شود.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

آیا حمل اثاثیه منزل به قبرس شمالی صرفه اقتصادی دارد ؟

اگر بعد خرید یا اجاره خانه در قبرس شمالی به این نتیجه رسیدیدن که حتما باید حمل بار داشته باشید، پشنهاد میکنم که این کار را انجام دهید ، لیست اثاثیه ای که نیاز دارید در قبرس شمالی داشته باشید را تهیه کنید و قیمت آنرا در قبرس شمالی سوال کنید و بعد کل قیمت را به دست آورید ، بعد قیمت همان کالاها را هم که در خانه دارید با در نظر گرفتن اینکه دست دوم هستن محاسبه کنید و در نهایت قیمت حمل بار به قبرس شمالی را نیز به دست آورده و در نهایت در صورتی که حمل بار صرفه اقتصادی داشت ، اقدام کنید.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی |. حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی

میزان مجاز حمل بار با هواپیما

همانطور که در مطلب خرید بلیط قبرس شمالی عنوان شد ، میزان مجاز حمل بار 15 تا 20 کیلوگرم برای هر نفر می باشد و اگر بار شما بیشتر از مقدار مجاز باشد ، مشمول جریمه می شود ، اما برای حمل بار با وزن های بالا نیاز هست تا از طریق شرکت های حمل بار اقدام کنید که مراحل را به صورت کامل برای شما توضیح خواهیم داد.

مشاوره بسته بندی

اولین مرحله که معمولا توسط همه شرکت های حمل بار انجام می شود ، موضوع مشاوره می باشد ، این مشاوره برای رعایت استانداردهای بسته بندی وآسیب کمتر به بار شما می باشد.

شرکت با مراجعه به محل زندگی شما ، همه چمدان ها و لوارم منزل را بررسی می کند و در صورت نیاز با بسته بندی کردن اصولی یا پالت بندی تا فرودگاه حمل می کنند ، ضمنا این بسته بندی کردن و اوصل آن برای به مشکل نخوردن در فرودگاه بسیار لازم و ضروری است.

گمرگ ترمینال

گمرک ترمینال خدمات بار فرودگاه بار شما را وزن کرده و بعد از بررسی و انجام تشریفات مجوز آن صادر می شود . شما هر نوع وسیله ای را نمیتوانید به قبرس شمالی ببرید اما مبلمان ، کمد، میز، بوفه ، تخت، پیانو، کامپیوتر ، چمدانهای لوازم شخصی ، کتابها فریت فرش و تابلو فرش ، ظروف و البسه مشکلی نداشته و مجاز می باشند.

مدارک مورد نیاز برای حمل بار :

 1. اصل کارت ملی فرستنده بار و گیرنده بار
 2. اصل گذرنامه فرستنده بار و گیرنده بار
 3. تصویر بلیط
 4. لیست کالاهای بسته بندی شده
 5. آدرس دقیق و کامل فرستنده بار و گیرنده بار همراه شماره تلفن یا شماره همراه و کد پستی

نکته بسیار مهم : حضور مسافر در هنگامی بررسی کالاها در گمرگ فرودگاه الزامی است و ارسال بار قبل از خود مسافر انجام می شود.

صدور بارنامه بار

بعد از بررسی بار به همراه مدارک، بار نامه به همراه کد رهگیری برای شما صادر می شود که می توانید با داشتن همان کد رهگیری از طریق سایت مربوط به خود شرکت هواپیمایی که بار شما را حمل می کند ، بار تان را تا رسیدن به مقصد پیگیری کنید ، برای ترخیص بار هم در فرودگاه قبرس شمالی نگران نباشید ، قطعا شرکتی که حمل بار شما را بر عهده گرفته است ، نماینده در فرودگاه یا بندر دارند و کارها را برایتان انجام می دهند.

هزینه ارسال بار به قبرس شمالی

هزینه بار به عوامل زیادی بستگی دارد، وزن کالا ، شرکت هواپیمایی انتقال دهنده بار و خدمات دیگر همگی در محاسبه هزینه ارسال به قبرس شمالی نقش دارند.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی

آیا امکان حمل اثاثیه منزل به قبرس شمالی وجود دارد؟

امکان حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی وجود دارد و هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

آیا حمل بار به قبرس شمالی مشمول هزینه گمرک می شود؟

برای وسایل مستعمل هزینه گمرک اخذ نمی شود ، شما می توانید آخرین قوانین را از بخش پشتیبانی سوال فرمائید.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

 

پیام بگذارید