نویسنده البرز گروپ ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ 0 نظر

خرید سیم کارت و گوشی در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | خرید سیم کارت و گوشی در قبرس شمالی

سیم کارت در قبرس شمالی

مدارک مورد نیاز برای خرید سیم کارت در قبرس شمالی چیست؟ قبرس شمالی بخشی از جزیره‌ی زیبای قبرس است که سالانه مهاجران و گردشگران بسیاری برای جاذبه های گردشگری قبرس به این کشور سفر می‌کنند. کسانی که برای مهاجرت و زندگی قبرس شمالی می‌روند، نیاز به تهیه‌ سیم کارت در قبرس دارند که بتوانند از طریق آن با دوستان، همکلاسی‌ها و همکاران خود در این کشور تماس بگیرند.

علاوه‌ بر این، برای استفاده از بسته‌های اینترنت همراهی نیز، هر شهروند قبرسی به یک سیم کارت در این کشور نیاز دارد. مهاجران نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به همین خاطر دانشجویانی که به قبرس شمالی می‌روند، کنجکاو هستند که اطلاعاتی راجع به تهیه سیم کارت در قبرس شمالی داشته باشند.

اگر به تازگی از طریق انواع روش های مهاجرت به قبرس شمالی به این کشور مهاجرت کرده‌اند و یا قصد مهاجرت به این کشور زیبا را دارید، امید است که با خواندن این مطلب به پاسخ سوالات خود برسید.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | پیش شماره در قبرس شمالی .

ریجستر گوشی در قبرس شمالی

مهم‌ترین شرایطی که باید برای استفاده از سیم کارت در قبرس شمالی رعایت کنید، تبعیت از قوانین رجیستر گوشی است. در سال ۲۰۱۷ قانونی در این کشور تصویب شد که طبق آن مهاجران و شهروندان قبرسی برای استفاده از گوشی تلفن همراه در این کشور حتماً باید گوشی خود را رجیستر کنند.

استفاده از سیمکارت روی گوشی تلفن همراه و پس از فعال سازی آن به مدت یک ماه بدون رجیستری تلفن همراه قابل انجام است؛ اما پس از آن تمام کسانی که در قبرس ساکن هستند، اعم از مهاجران و دانشجویانی که برای ادامه تحصیل در قبرس شمالی آمده‌اند، حتماً باید گوشی خود را رجیستر کنند.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


خرید سیم کارت در قبرس شمالی

رجیستری گوشی تلفن همراه، مستلزم پرداخت هزینه است و با مراجعه به پایتخت قبرس شمالی و پرداخت هزینه در آنجا به صورت می‌پذیرد. هزینه‌ای که بابت رجیستر کردن گوشی دریافت می‌شود به مدل و مارک گوشی بستگی دارد .

مهاجران و دانشجویانی که گوشی تلفن همراه خود را از قبرس شمالی خریداری می‌کنند، مستلزم پرداخت هزینه رجیستری نیستند و تلفن همراه آن‌ها به طور پیش فرض رجیستر شده است. هر مهاجر و دانشجویی هنگام خرید سیم کارت در قبرس شمالی، ابتدا از رجیستر بودن گوشی خود مطمئن شود و یا نسبت به رجیستر کردن گوشی خود اقدام نماید. این کار با ارائه پاسپورت معتبر امکان پذیر است.

ریجستری برای تمام گوشی‌ها با برندهای معروف و معتبر همچون آیفون، سامسونگ، شیائومی و هواوی قابل انجام است. اما هیچ یک از گوشی‌هایی که در کشور قبرس توسط مهاجران خریداری شده‌اند نیازی به ریجستری ندارند.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | . خرید سیم کارت و گوشی در قبرس شمالی

برای خرید سیم کارت در قبرس شمالی چه شرایطی لازم است؟

برای خرید سیم کارت در قبرس شمالی، حتماً باید ساکن کشور قبرس باشید. یعنی حدود چهار ماه از اقامت شما در خاک قبرس شمالی گذشته باشد. در این صورت شما می‌توانید با ارائه پاسپورت معتبر و کپی آن نسبت به خرید سیم کارت در کشور قبرس شمالی به نام خود اقدام نمایید. اگر دانشجو و یا مهاجر باشید به راحتی می‌توانید از طریق پاسپورت خود سیم کارت این کشور را بخرید.

برای خرید و فعال سازی سیم کارت قبرس شمالی روی تلفن همراه خود ابتدا باید گوشی تلفن همراه خود را که از کشوری غیر از قبرس شمالی خریداری کرده‌اید، از پیش ریجستر کنید، بنابراین هزینه فعال سازی و ریجستری گوشی نیز به آن خرید سیم کارت اضافه می‌شود


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

 

پیام بگذارید