نویسنده البرز گروپ ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ 0 نظر

انواع خوابگاه در قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | انواع خوابگاه در قبرس شمالی

 گرفتن خوابگاه در قبرس شمالی

خوابگاه های قبرس شمالی از نظر کیفیت دارای امتیاز بسیار بالایی هستند. در مورد قبرس شمالی باید بدانید که کشوری جزیره‌ای است که در شرق مدیترانه قرار دارد و در مجاورت سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا واقع شده همین موقعیت جغرافیایی ویژه، آن را به قطبی بسیار مناسب برای سفرهای کوتاه در منطقه و مقصد مهاجرتی برای تحصیل و زندگی کوتاه مدت تبدیل کرده است.

قبرس شمالی مبلغ قابل توجهی را برای آموزش و ارائه امکانات پیشرفته به موسسات دانشگاهی سرمایه گذاری می‌کند. در واقع بخش آموزش‌وپرورش قبرس شمالی در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و تحسین شده است و همچنان به پیشرفت و استقرار خود ادامه می‌دهد. تعداد زیادی دانشجوی بین ­المللی از کشورهای مختلف در حال تحصیل در خارج از کشور در قبرس هستند، بنابراین محل­های اقامتی بسیاری با بهترین امکانات ممکن در آن وجود دارد.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | انواع خوابگاه در قبرس شمالی .

انواع خوابگاه­ های قبرس شمالی

شما به عنوان مهاجر موقتی در قبرس می­توانید با در نظر گرفتن شرایط خوابگاه های قبرس شمالی و انتظارات خود محل زندگی موردنظر خود که شامل خوابگاه داخل محوطه دانشگاه ، خوابگاه خصوصی ، آپارتمان­های اجاره­ای و خانه را انتخاب کنید، البته اگر از تمکن مالی مناسبی برخوردار هستید هم می‌توانید از مزایای خرید ملک در قبرس شمالی بهره مند شوید، که نیازی به اقامت در خوابگاه نداشته باشید.

 • خوابگاه داخل محوطه دانشگاه

خوابگاه دانشجویی قبرس شمالی به طور استثنایی برای پاسخگویی به نیازهای دانشجویان بین المللی با امنیت کامل طراحی شده است. از آنجایی که بخش آموزشی قبرس درآمد عمده تولید ناخالص داخلی آن است، محل اقامت در محوطه دانشگاه برای ارائه امکانات تفریحی، گزینه‌های مختلف مسکن با هزینه مقرون به‌صرفه طراحی شده است. دانشجویان می‌توانند اتاق یک نفره، اتاق دو نفره، آپارتمان استودیویی برای افراد و آپارتمان شخصی با دو یا چند اتاق در محل اقامت داخل دانشگاهی اجاره کنند.

امکانات عمومی برای همه است اما هزینه آن با توجه به تعداد اتاق­های اقامت متفاوت است. دانش‌آموزان می‌توانند هر نوع آپارتمانی را که با بودجه و انتخاب خود مطابقت دارد، انتخاب کنند. برای دقیق‌تر بودن در اقامتگاه داخل دانشگاهی قبرس می‌توانید امکانات زیر را در نظر بگیرید.

امکانات:

 1. دسترسی به اینترنت رایگان
 2. تلویزیون LCD در هر اتاق
 3. قفسه کتاب، صندلی، میز، کمد، تخت، یخچال کوچک، تلفن ثابت
 4. در خوابگاه قبرس شمالی شما می‌توانید وعده‌های غذایی را در اجاره ماهانه خود داشته باشید، اما این یک گزینه است.
 5. دوربین‌های امنیتی
 6. آشپزخانه مجهز
 7. لاندری روم یا اتاق رختشویی در هر طبقه از اقامتگاه
 8. استخر
 9. اتاق‌های مطالعه
 10. منطقه بازی
 11. سالن ورزش
 12. محل غذاخوری
 13. محوطه پارکینگ
 14. ورودی الکترونیکی کنترل شده

همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | انواع خوابگاه در قبرس شمالی .

 • خوابگاه خارج از دانشگاه (خصوصی)

خوابگاه دانشجویی در قبرس شمالی دارای امکانات و محیطی مشابه با خوابگاه‌های دانشگاهی است؛ به جز این که هم‌اتاقی‌های شما از دانشگاه‌های مختلف قبرس می‌باشند. بیشتر خوابگاه‌های خصوصی وابسته به دانشگاه‌ها هستند و بخش خوابگاه دانشگاه شما می‌تواند به شما در رزرو اتاق یا آپارتمان در خوابگاه خصوصی کمک کند.

امکانات عبارتند از:

 1. اتاق‌های مبله
 2. نظارت بر دوربین‌های امنیتی و نگهبانان در حال انجام 24/7
 3. نزدیکی به محوطه دانشگاه، مراکز خرید، حمل‌ونقل عمومی
 4. وعده‌های غذایی گنجانده شده در اجاره خوابگاه های قبرس شمالی به صورت ماهانه (شما می‌توانید انتخاب کنید که خدمات غذای پخته شده را از خوابگاه دریافت کنید یا خیر)
 5. محوطه پارکینگ
 6. اتاق‌های مطالعه
 7. سالن ورزش
 8. محل نشستن
 9. اتاق‌های خشکشویی برای لباس
 • آپارتمان اجاره ‌ای

آپارتمان‌های اجاره‌ای با انواع لوکس، اندازه و اجاره ماهانه ارائه می‌شوند. موقعیت آپارتمان و نزدیکی به مراکز خرید و حمل‌ونقل عمومی بر افزایش یا کمتر بودن نرخ اجاره تاثیر می‌گذارد. آپارتمان‌های استودیویی، آپارتمان‌های دو تخته، آپارتمان‌های سه خوابه و انواع مسکن بسته به بودجه وجود شما دارد. شما می‌توانید از بنگاه‌های املاک کمک بگیرید تا طبق انتخاب و ترجیح شما آپارتمانی برای شما پیدا کنند.

به ندرت پیش می‌آید که دانشجویی فقط برای خود یک آپارتمان دو خوابه اجاره کند، اکثراً دو یا چند دوست برای سبک زندگی خصوصی و استقلال بیشتر آپارتمان اجاره می‌کنند. آپارتمان‌های اجاره‌ای دارای امکانات مبله و غیر مبله نیز هستند. قبوض آب و برق در اجاره گنجانده نشده است، که معمولاً هزینه آن را پر هزینه می‌کند و مسئولیت تعمیر و نگهداری و آسیب اثاثیه بر عهده مستاجر است.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

 

پیام بگذارید