نویسنده البرز گروپ ۱۹ بهمن ۱۴۰۲ 0 نظر

خرید ملک در قبرس شمالی روشی امن برای سرمایه گذاری و تضمین آینده

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | خرید ملک در قبرس شمالی

مشاوره خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی  | اگر به دنبال روشی امن برای سرمایه گذاری و تضمین آینده هستید خرید ملک در قبرس یکی از فرصت های پیش روی شماست. جزیره زیبای قبرس به عنوان نگین درخشان مدیترانه همواره به علت آب و هوای مطبوع، شرایط آسان اخذ اقامت قبرس و نزدیکی به ایران مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است. در این مطلب که به کوشش تیم نگارش هلدینگ البرز  تهیه شده است تلاش کردیم جدیدترین اطلاعات خرید ملک در قبرس شمالی را در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار دهیم.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | حمل بار و اثاثیه منزل به قبرس شمالی

محاسن خرید ملک در قبرس

هر سرمایه گذاری در کنار مزایا می‌تواند معایبی هم داشته باشد. اگر چه خرید ملک در قبرس شمالی مزایای زیادی دارد اما این مزایا باید در مقایسه با معایب سنجیده شود.

کشور توریستی

قبرس شمالی یک کشور توریستی است که به دلیل آب و هوای مدیترانه، سواحل زیبا و فرهنگ مردمانش مقصدی جذاب برای گردشگران است. به نقل از منبع معتبر ویکیپدیا این کشور رتبه ۲۱ توریسی مقصد جذاب برای بازنشستگان اروپایی است. همچنین در نمودارهای پایین که توسط بانک جهانی منتشر شده است جهش تعداد توریست در سال ۲۰۱۶ را نشان می دهد.

قبرس شمالی دبی در دهه ۹۰ است .

بسیاری از سرمایه گذاران اروپایی روند پیشرفت قبرس شمالی را مانند دبی در ۲۰ سال قبل می‌دانند و آن را به دبی در مدیترانه تشبیه کرده اند. چنین پیشرفتی دور از انتظار نیست زیرا جزیره قبرس به علت شرایط مهاجرتی آسان و موقعیت جغرافیایی خاصی که تقاطع سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا است بصورت روز افزون مورد توجه سرمایه گذاران خصوصا در بخش املاک قرار گرفته است.

خرید ملک بصورت اقساطی در قبرس شمالی

یکی از مزایای عالی خرید ملک در قبرس شمالی امکان قسط بندی در بلند مدت است. این اقساط بدون بهره هستند و تنها با پرداخت ۳۰درصد از ارزش ملک امکان اخذ اقامت وجود دارد. خرید ملک بصورت قسطی روند پیچیده ای ندارد و به راحتی توسط فروشندگان املاک ارائه می شود. این شرایط ویژه باعث شده افرادی که به دنبال خرید ملک ارزان در قبرس شمالی هستند بتوانند بودجه خود را به درستی تقسیم بندی کنند.

سود سالیانه ۱۰ درصد

خرید ملک در قبرس شمالی سود سالیانه حداقل ۱۰ درصدی نصیب خریداران میکند. علت افزایش قیمت املاک در قبرس شمالی محدودیت زمین و ساخت و ساز در مقابل تقاضای بالای خرید است. به نقل از مجله معتبر فوربز (FORBES) در سال ۲۰۲۱، از میان ۵ منطقه ساحلی در دنیا برای سرمایه گذاری، منطقه ایسکله(iskele) در قبرس شمالی رتبه اول را کسب کرده است.

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس | کمپانی البرز قبرس | در قبرس شمالی به راحتی صاحب خانه شوید :

امکان فروش املاک پس از خرید

خوشبختانه هیچ محدودیتی برای فروش املاک خریداری شده در قبرس شمالی برای خریداران وجود ندارد. حتی اگر ملک خریداری شده دارای اقساط باشد.

در گزارشی دیگر از FORBES که بر اساس ارزیابی داده‌های بانک جهانی و مجمع جهانی اقتصاد و شفافیت بین‌الملل تهیه شده قبرس شمالی در میان ۱۶۱ کشور، رتبه ۲۷ از لحاظ سود سرمایه گذاری را کسب کرده است که بالاتر از لهستان و امارات قرار دارد. پیش از این نیز در سال ۲۰۱۲ با بررسی ۱۱ معیار مختلف مانند آزادی پولی، فساد کم و حمایت از سرمایه‌گذاران، قبرس جایگاه بین ۵ تا ۳۰ را کسب کرده است.(منبع)

امکان اجاره ملک به پوند

در مقایسه با ترکیه، یکی از محاسن عالی خرید ملک در قبرس شمالی امکان اجاره به پوند است. متاسفانه در کشور ترکیه املاک بر حسب واحد پول «لیر» خرید و فروش یا اجاره می‌شوند و همانطور که میدانید «لیر» نسبت به پوند انگلستان دارای ارزش و ثبات کمتری است اما در قبرس شمالی کلیه داد و ستد املاک بر حسب پوند انگلستان است که یک مزیت بزرگ محسوب می‌شود. در برخی مناطق قبرس شمالی مانند «لانگبیچ» یا «گیرنه» اجاره یک واحد استودیو روزانه ۵۰ پوند است!. بسیاری از ایرانیان املاک را بصورت قسطی خریداری میکنند و سپس اجاره می‌دهند و بعد از مدتی که اقساط تمام شد صاحب یک خانه در قبرس شمالی می‌شوند.

اغلب فروشندگان ملک در قبرس شمالی ضمانت اجاره ملک هم دارند. بدین معنی که پس از فروش ملک متعهد می‌شوند آنرا اجاره دهند و حتی اگر مستجر وجود نداشته باشد، هزینه اجاره ماهانه را به مالک پرداخت می‌کنند. در این حالت فقط کافی است خریدار یک خانه را خریداری و مبله نماید.

مهاجرت قبرس شمالی  |خرید ملک قبرس شمالی |  اقامت قبرس شمالی |  سرمایه گذاری قبرس شمالی | 15 دلیل برای خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس برای اقامت

اقامت با خرید ملک در قبرس شمالی اصلی ترین هدف سرمایه گذاران است. اخذ اقامت قبرس شمالی نسبت به سایر کشورها بسیار آسان تر و کم‌خرج تر است. تنها با پرداخت ۳۰درصد از بهای ملک امکان اخذ اقامت و استفاده از شرایط عالی مانند تحصیل رایگان فرزندان در مدارس قبرس شمالی وجود دارد.

کشور دانشجویی با استاندارهای اروپایی

شرایط دانشگاه‌های قبرس شمالی هم از لحاظ شهریه و هم از لحاظ کیفیت آموزش بسیار ایده آل است. اکثر دانشگاههای قبرس شمالی استاندارهای اروپایی را رعایت میکنند. جالب است بدانید حدود ۳۰ درصد از جمعیت قبرس شمالی را دانشجویان تشکیل می دهند.

امنیت قبرس شمالی

آمار جرم و جنایت در قبرس شمالی بسیار پایین است. به گزارش valuepenguin که یک مرجع ارزیابی است، درسال ۲۰۱۵ قبرس در میان ۱۰۵ کشور رتبه ۵ امنیت و در بین کشورهای کمتر از ۵ میلیون نفر رتبه اول را بخود اختصاص داده است.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | 10 گام از پروسه خرید ملک در قبرس شمالی

معایب خرید ملک در قبرس شمالی

امکان کلاه برداری خرید ملک در قبرس

اصولا در کنار هر بازار پر سود، شرایط برای افراد سودجو نیز فراهم می‌شود. اگر چه آمار این نوع کلاه برداریها بسیار پایین است. ولی گاها دیده شده افراد سودجو از طریق تخفیف های زیاد یا روشهای انتقال پول از طریق ارزهای دیجیتال خریداران را طعمه خود کرده اند. همواره مراحل خرید ملک را از طریق فروشندگان معتبر حقیقی و حقوقی پیگیری کنید.

هزینه انرژی بالا

هزینه های آب و برق قبرس شمالی در مقایسه با ایران بالاتر است و در برخی موارد تا ۳ برابر گران‌تر است. در فصل گرما کولر گازی باید بدون توقف کار کند. به‌همین دلیل استفاده از پنل های خورشیدی در این کشور بسیار مرسوم است. همچنین لوله کشی گاز در این جزیره وجود ندارد و کپسولهای گاز lpg توسط شرکتهای مخصوص در آشپزخانه ها نصب میگردد. اگر چه تعویض و نصب کپسول بصورت رایگان توسط شرکتها انجام میشود و هیچ زحمتی به عهده مصرف کنندگان نیست ولی در مجموع هزینه مصرف گاز تقریبا ۳ برابر قیمت ایران است.

احتمال زلزله

قبرس نیز مانند ایران بر روی گسل زلزله است و احتمال وقوع زلزله دارد . آخرین زلزله مربوط به سال ۱۹۵۳ ( ۷۰سال قبل) است که ۶.۳ ریشتر بود. اگر تصمیم به خرید ملک در قبرس شمالی دارید از داشتن ضوابط مهندسی ساختمان مطمئن شوید حتی الامکان از کارشناسان خریدی استفاده کنید که به امور حرفه ای ساختمان و ضوابط لرزه خیزی تسلط دارند.

جمعیت کم

اگر چه کشور قبرس پاتوق توریست ها از سراسر دنیا است ولی این روال همیشگی نیست. در واقع در برخی از فصول قبرس کم جمعیت است و اگر به شلوغی و خیابانهای پر تردد علاقه مند هستید احتمالا در برخی از ماه ها حوصله تان سر می‌رود.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

 

پیام بگذارید