نویسنده البرز گروپ ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ 0 نظر

آشنایی با قوانین قبرس شمالی در زمینه خرید ملک

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | تفاوت خرید واحدهای پیش فروش و آماده در قبرس

آشنایی با مهمترین قوانین قبرس شمالی که حتما باید بدانیم!

قوانین قبرس شمالی در زمینه خرید ملک | شاید این روزها نام قبرس شمالی را بسیار شنیده باشید و این به دلیل ظرفیت بالای این کشور در پذیرش توریست و مهاجر است. سالانه ایرانیان زیادی به این کشور سفر کرده یا کلاً به آن مهاجرت می‌کنند. چراکه شرایط زندگی، تحصیلی و کاری در این کشور در سطح مطلوبی قرار دارد. همچنین قبرس به‌عنوان یکی از امن‌ترین نقاط دنیا شناخته می‌شود. اگر شما نیز فکر می‌کنید که در آینده می‌توانید برنامه‌ای برای سفر یا مهاجرت به این کشور داشته باشید، می‌توانید از همین حالا از قانون های قبرس شمالی آگاهی پیدا کنید.

در ادامه قصد داریم تا به بررسی قوانین کشور قبرس شمالی در زمینه خرید ملک بپردازیم.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

آشنایی با قوانین قبرس شمالی

شناخت قوانین قبرس شمالی به افراد کمک می‌کند تا دیدگاه واضح‌تری نسبت به این کشور داشته باشند و در صورت تمایل برای ورود به آن، تمام کارهای لازم را انجام داده و با آمادگی کامل راهی این کشور شوند. این در حالی است که اگر نسبت به قانون های قبرس شمالی بی‌اطلاع باشید یا اطلاعات اندکی داشته باشید، ممکن است در مسیر رفتن به این کشور با چالش‌های جدی روبه‌رو شوید.

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | خلاصه مزایا و معایب زندگی در قبرس شمالی

قبل از اینکه به سراغ قوانین کشور قبرس شمالی برویم، بهتر است ابتدا با دلایل انتخاب قبرس شمالی به عنوان یک مقصد جذاب برای توریست‌ها و مهاجران آشنا شویم :

 1. آب‌وهوای مدیترانه‌ای و سواحل عالی (در گرم‌ترین هوای زمستانی در منطقه قبرس شمالی استراحت کرده و از کیلومترها سواحل شنی دست نخورده لذت ببرید)
 2. تاریخ باستان (بالا رفتن از قلعه‌های تاریخی در قله‌های کوه یا بازدید از شهرهای باستانی)
 3. امکانات تفریحی و جاذبه های گردشگری قبرس (در اسپاهای جدید استراحت کنید یا از زمین‌های گلف 18 حفره‌ای و مکان‌های تفریحی لذت ببرید)
 4. مناظر دست نخورده افسانه‌ای و طیف وسیعی از فعالیت‌ها (غواصی برای کشف کشتی‌های غرق شده باستانی، لذت بردن از مناظر کوهستانی یا تماشای بیرون آمدن بچه لاکپشت‌ها در تابستان)
 5. تحصیل اروپایی (برخی از دانشگاه های معتبر قبرس شمالی با دانشگاه‌های اروپایی طرح تبادل دانشجو دارند)
 6. خریدهای ارزی (اگرچه واحد پول قبرس شمالی لیر ترکیه است، اما با ارزهایی مانند دلار و پوند نیز می‌توان در این کشور به‌راحتی خرید کرد)
 7. تکلم به زبان‌های رسمی جهان (اگرچه مردم قبرس شمالی به زبان ترکی تکلم می‌کنند، اما اگر زبان انگلیسی هم بلد باشید، به‌راحتی می‌توانید در این کشور زندگی کنید)
 8. اقتصاد رو به رشد (اقتصاد قبرس شمالی، فضا را برای استخدام نیروی ماهر خارجی در این کشور فراهم کرده است)
 9. سفر بدون ویزا (ایرانیان بدون ویزا می‌توانند وارد قبرس شمالی شوند)
 10. جنگل‌های انبوه و سواحل متعدد (قبرس شمالی یک جزیره مدیترانه‌ای با جنگل‌های بسیار و سواحل زیبای متعدد است)

همه موارد فوق در کنار قیمت‌های مقرون‌به‌صرفه می‌تواند برای شما تجربه سفر ایده‌آلی را ایجاد کند. به همین خاطر است که هرسال بر تعداد مسافران و مهاجران این کشور افزوده می‌شود.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | مکان های مناسب ماهیگیری در قبرس شمالی .
قوانین کشور قبرس شمالی در زمینه خرید ملک

در بین قوانین قبرس شمالی، توجه زیادی نیز به قوانین خرید ملک در قبرس شمالی معطوف است. چراکه با خرید ملک در این کشور می‌توان در آن ماندگار شد. از جمله قوانین خرید ملک در قبرس شمالی می‌توان چنین مواردی را نام برد :

 1. خرید ملک در قبرس شمالی یکی از بهترین راه‌ها برای اخذ اقامت دائم این کشور برای تمام خانواده‌تان است.
 2. برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک، باید یک خانه یا آپارتمان به ارزش ۱۲۵۰۰۰ دلار یا بیشتر خریداری شود.
 3. در هنگام عقد قرارداد خرید ملک در قبرس شمالی، باید حداقل یک‌سوم هزینه ملک پرداخت شود!
 4. برای خرید ملک در قبرس شمالی می‌توان از بین انواع ملک آپارتمایی، ویلایی، سوئیتی و… ملک موردنظر خود را انتخاب کرد. هرچقدر ملک لاکچری‌تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.
 5. قیمت ملک در شهر نیکوزیا پایتخت قبرس شمالی بالاتر از شهر تهران است، بنابراین اگر به دنبال خرید ملک با قیمت مناسب در قبرس شمالی هستید، می‌توانید ملک در سایر شهرهای این کشور را برای خرید انتخاب نمایید.

موارد فوق برخی از انواع قانون های قبرس شمالی برای خرید ملک هستند. البته قوانین خرید ملک در قبرس شمالی شامل بند و تبصره‌های بسیار هستند، اما آگاهی از موارد فوق در مرحله نخست می‌تواند کمک کننده باشد.


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید