نویسنده البرز گروپ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر

10 دلیل برای سفر و گردش به قبرس شمالی

تاثیر داشتن اقامت قبرس شمالی در سفر به کشورهای آمریکایی و اروپایی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

چرا قبرس شمالی را برای سفر انتخاب کنیم؟

سفر به قبرس شمالی | قبرس شمالی جزیره ای تاریخی است که یکی از جادویی ترین مکان های دنیاست . قبرس شمالی جزیره ای پر رمز و راز است که عطر و بوی مدیترانه در آن موج می زند. با سفر به بهشتی ترین بخش مدیترانه بناهای تاریخی با بیش از ۱۰ هزار سال پیشینه، میراث فرهنگی برجسته و گنجینه های باشکوه انتظارتان را می کشد.

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

با کمپانی البرز گروپ همراه باشید تا با دلایل سفر به قبرس شمالی بهتر آشنا شوید :

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | 5 ساحل برتر و دیدنی قبرس شمالی

1 . سواحل قبرس شمالی

قبرس با داشتن برخی از بهترین سواحل اروپایی، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در این قاره برای استراحت و انجام تفریحات آبی به شمار می‌آید. اکثر این سواحل دارای گواهینامه‌ی پرچم آبی هستند.

قبرس سومین جزیره‌ی بزرگ در دریای مدیترانه است و بسیاری از سواحل آن دارای گواهینامه‌ی پرچم آبی هستند. گواهینامه‌ی پرچم آبی به آن دسته از سواحلی اعطا می‌شود که استانداردهای زیست‌ محیطی را رعایت کرده و آب‌های آن مناسب شنا کردن هستند. سواحل قبرس نیز موفق شده‌اند به‌طور پی‌درپی این گواهینامه را در مقایسه با دیگر سواحل اروپا به دست آورند.

2 . طبیعت زیبای قبرس شمالی

این جزیره به صورت بالقوه، بصورت کاملا بکر باقی مانده و فعالیت های توریستی صورت گرفته درآن، به مقدار کمی است آنچنان که هنوز سواحل بیابان مانند بزرگی با مایل ها ماسه تمیز و دست نخورده و آبی گرم دیده می شوند. قبرس شمالی نه تنها دارای طبیعتی زیباست بلکه دارای فعالیت های توریستی زیادی مانند تورهای برنامه ریزی شده نیز هست که پر انرژی ترین مسافرها را هم خسته می کند!

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | رایج ترین مشکلات خرید ملک در قبرس شمالی

3 . آب و هوای قبرس شمالی

آب و هوای قبرس با میانگین ۳۰۰ روز آفتابی در سال قبرس دارای آب و هوای بسیار معتدل می باشد که به همین دلیل در طول سال پذیرای مسافرین می باشد. در مرداد و شهریور، دمای هوا بین ۲۱ تا ۳۶ درجه سانتیگراد و دریا ۱۵ درجه و در بقیه ماهها بین ۲۰ تا ۲۷ درجه می باشد.

4 . وجود گیاهان متنوع در قبرس شمالی

پوشش گیاهی منحصر به‌ فرد و چشم‌ اندازهای بی‌نظیر طبیعی این جزیره، فرصت فوق‌العاده‌ای را برای ورزش‌ در دل طبیعت فراهم کرده است. از این رو، مشتاقان کوه‌نوردی، پیاده‌گردی و دوچرخه‌سواری در قبرس ناامید نمی‌شوند و به اندازه‌ی غواصان و شناگران، حتی شاید بیشتر، از سفر خود لذت می‌برند.

شهرهای افسونگر قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

5 . مکان های تاریخی قبرس شمالی

مطمئنا یکی از مکان‌های مورد توجه شمال قبرس، شهر باستانی فاماگوسا است. گنجینه‌ای تاریخی از ویرانه‌هایی زیبا و معماری باستانی. شهر باستانی محصور شده مکان مناسبی برای بازدید مکان‌های تاریخی مانند مسجد سینان پاشا (کلیسای سن پیتر)، مسجد لالا مصطفی پاشا (کلیسای سنت نیکولاس)، کاخ سلطنتی، قلعه اتتلو و بسیاری دیگر از آثار تاریخی است.

6 . تنوع غذایی در قبرس شمالی

در قبرس هر جور رستورانی که فکرش را بکنید پیدا می‌شود ؛ با تنوع بسیار در غذاها و نوشیدنی ها غذاهای قبرس خوشمزه و سلامت هستند و از یونان و ترکیه الهام گرفته شده اند.  جنوب، غذاها کاملا مدیترانه ای و همراه با میوه هایی مانند زیتون است که از درختان جزیره به دست می آید و لیمو همراه با گیاهان معطر از دامنه کوه ترودوس که طعم اشتها برانگیزی به گوشت مرغ، خوک، گاو و ماهی می دهد.

تفریحات و غذاهای رایج در قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی

شمال قبرس، غذاها نشانی از آشپزی خاورمیانه و آسیُای مرکزی دارد همراه با استفاده زیاد از گیاهان و گونه هایی مانند زعفران و پاپریکا که رنگ و طعم مطبوعی به گوشت می دهد. بسیاری از غذاها در قبرس شمالی با سس هایی سرو می شود که از گوجه و ماست تشکیل شده و همراه با برنج سرو می شود.

7 . مهمان نوازی قبرسی ها

مهمان نوازی قبرسی ها زبانزد است. مردم محلی به خوش مشرب بودن معروف هستند و سرعت زندگی بسیار آرام و مطلوب است. هم زبان انگلیسی و هم زبان ترکی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

8 . آرامشی وصف نشدنی در قبرس

قبرس شمالی هنوز همان مدیترانه خاموش و آرامی می باشد که در ۴۰ سال پیش نیز بود. شما می توانید مایل ها ساحل شنی، کلیسا ها، قلعه ها و صومعه هایی را بیابید که کسی در آن اطراف زندگی نمی کند!

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | تعیین قیمت خودرو در قبرس شمالی

9 . امتداد سواحل جزیره قبرس

قبرس هنوز راز کشف نشده مدیترانه است. انبوه و توده حجیم توریسم قبرس شمالی هنوز به اندازه زیادی روی جزیره تاثیر نگذاشته است. همراه با زیبایی طبیعی و منظره های رو به کوه و مناظری تکرار نشدنی.

10 . تجربه بی نظیر غواصی در آب های قبرس

مکان‌های باستانی و کشتی‌های غرق‌شده‌ی فراوانی برای کاوش در زیر آب‌های قبرس پنهان شده‌اند. این جزیره با داشتن آب‌هایی با دمای حدوداً ۲۶ درجه‌ی سانتی‌گراد، مقصدی ایده‌آل برای غواصی به شمار می‌آید. این مقاله شما را با هر آنچه برای غواصی در قبرس نیاز است آشنا می‌کند.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


 

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید