نویسنده البرز گروپ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر

چرا قبرس شمالی را برای سرمایه گذاری پیشنهاد می شود ؟

قبرس شمالی، مقصدی جذاب برای گردشگری | مهاجرت قبرس شمالی

ارزش افزوده سالیانه ملک در قبرس

با تصویب کمیسیون املاک جمهوری ترک قبرس که اکنون توسط اروپا به رسمیت شناخته شده ، قبرس شمالی به عنوان فرصت جدید سرمایه گذاری در دریای مدیترانه ، همچون کشورهای رقیبی مانند اسپانیا ، پرتغال و فرانسه را به پیش رو میبیند. با افزایش احتمال پیوستن قبرس شمالی به اتحادیه اروپا ، توجه همه سرمایه گذاران حرفه ای به این کشور جلب شده است.

علاوه بر این ، مذاکرات فعلی بین شمال و جنوب قبرس باعث افزایش قیمت ها شده است. از آنجا که این مرز به طور کامل بسته است و برای تردد بین این دو بخش شمالی و ججنوبی نیاز ویزا است ، تعداد بیشتری از افراد در حال کشف منحصر به فرد بودن قبرس شمالی به عنوان یک پناهگاه توسعه نیافته می بینند.

اکنون ملک ها همچنان در یک قیمت نسبتا منسبی قرار دارند اما با حذف احتمالی ویزا ، و همچنین افزایش نرخ ارز در ایران ، شرایط سرمایه گذاری و اخذ اقامت این کشور نیز سخت می شود. برای تأمین امنیت دارایی های خود می توانید با سرمایه گذاری و تبدیل ریال خود به پوند استرلینگ که امن ترین و بی نوسان ترین پول جهان هست ارزش دارایی های خود را دو چندان کنید. این یک توصیه جدی است این زمان مهم را از دست ندهید.

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | چرا خرید ملک در قبرس شمالی توصیه می شود؟

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

سود حاصل از افزایش قیمت املاک قبرس

خرید یک ملک در قبرس شمالی و فروش مجدد آن بعد از چند سال سود خوبی می تواند در پی داشته باشد. خریداران میتوانند با پرداخت بخشی از مبلغ ملک مورد نظر یعنی در حدود 30% مبلغ کل ملک و با بازپرداخت اقساط از 36 تا 48 صاحل ملک مورد نظر خود شوند. اگرچه قیمت ها از قبل رو به افزایش است ، اما هنوز هم املاک قبرس شمالی با 45000 پوند شروع به فروش می شود.

علاوه بر این ، هزینه زندگی در جمهوری ترکیه قبرس شمالی به طور قابل توجهی ارزانتر از ایالات متحده آمریکا و یا دیگر کشورهای اروپایی است و به بازنشستگان و ساکنان اجازه می دهد از یک زندگی با تراز کیفی بسیار بالا در خارج از منطقه یورو و با مزایای مالیاتی عالی برخوردار شوند. املاک ما را برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی کشف کنید.

مزایا و معایب اجاره ملک در قبرس شمالی | مهاجرت قبرس شمالی

خرید و واگذاری اجاره

خرید به شرط اجاره نیز گزینه ای بسیار جذاب در هنگام خرید ملک قبرس شمالی است. شما میتوانید پس از خرید واحد مسکونی مورد نظر و اخذ اقامت قبرس واحد مورد نظر را به رهن یا اجاره واگذار نمایید. هر کدام از شرایط را که تصمیم می گیرید برای شما مناسب تر است ، دریافت یک درآمد منظم با حداقل خطر.

گردشگری

آب و هوای مدیترانه ای گرم و آفتابی است و میانگین دما در اواسط آوریل تا اکتبر 20 درجه است. و همچنین آب و هوای ایده آل ، زیبایی بی نظیر آن و فرهنگ غنی یک مقصد واقعاً بی نظیر را تضمین می کند. رشته کوه های خیره کننده ، سواحل دوست داشتنی ، منظره دریای مدیترانه را تقریباً از هر چشم اندازی در قبرس شمالی متفاوت جلوه می دهد.

با پیشرفت های سیاسی در قبرس شمالی و انتظار اینکه به زودی پروازهای مستقیم به فرودگاه بین المللی ارجان آغاز شود ، گردشگری در حال افزایش است. علاوه بر این ، امکانات تفریحی جدید مانند زمین مسابقه گلف استاندارد Korineum در نزدیکی Esentepe و مجاورت Port Cyprium Marina ، به بازارهای این منطقه رونق بسیار بخشیده است.

مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | وضعیت اقتصاد در کشور قبرس شمال چگونه است؟

اقتصاد قبرس شمالی

کمیسیون اروپا ، صندوق بین المللی پول و سایر سازمان های بین المللی ثبات اقتصادی قبرس شمالی را به رسمیت شناخته اند. جهانگردی نقش عمده ای در اقتصاد داشته و بر بی ثباتی سیاسی این منطقه غلبه کرده است. صنایع نساجی ، خدماتی و نفتی در حال شکوفایی است. سرمایه گذاران خارجی می توانند از مزایای مشوق های مالی و مالیاتی این کشور بهره مند شوند.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


 

مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید