نویسنده البرز گروپ ۲۷ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر

چرا شیفته شهر گیرنه قبرس شمالی می شویم ؟

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شهر گیرنه (کارینیا) در قبرس شمالی

شهر گیرنه

شهر گیرنه قبرس شمالی | نام ترکی این شهر – “Girne” – به معنای واقعی کلمه به معنی “راه ورود” است و در زمان های گذشته ، واقعاً راه اصلی ورود (و خارج شدن) بود ، زیرا بندر این شهر اصلی ترین بندر ورود و تجارت قبرس شمالی و هنوز هم یک تفریحگاه کوچک زیبا و بسیار عجیب و غریب ، مملو از رستوران است. با فرا رسیدن تابستان ، برخی از قایق های تفریحی بسیار بزرگ در بندر قدیمی دیده می شوند که هنوز هم برای بسیاری از گردشگران از دلتا مارینای در بندر جدید گیرنه بازدید میکنند و یا به مارپین دروازه کارپاز می روند .

لینک کاربردی : مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی

مهاجرت قبرس شمالی |خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | شهر گیرنه

هر آنچه در مورد شهر گیرنه باید بدانید :

اگر از هر بازدید کننده ای از قبرس شمالی بپرسید که در وهله اول از کجا قصد بازدید دارد ، از هر 10 پاسخ 9 پاسخ “ گیرنه ” خواهد بود. جذابیتی بی نظیر در گیرنه وجود دارد که فراموش کردن آن سخت است. گیرنه منطقه ای ایده آل برای سرمایه گذاری در املاک قبرس شمالی است. از جذابیت های گیرنه بندر عجیب و غریب گیرنه یا بندر باستانی ، قلعه 1400 ساله ، چراغ های پر زرق و برق بندر ، خیابان های سنگفرش شده سنتی ، فروشگاه های صنایع دستی و رستوران های سنتی و طبیعت زیبای این منطقه باعث شده تا پایتخت توریستی قبرس شمالی و “ جواهر مدیترانه ” لقب گرفته است.

چرا همه شیفته شهر گیرنه قبرس شمالی میشوند؟

این که آیا به دنبال مکانی برای بازدید در قبرس شمالی هستید یا حتی برای مهاجرت به آنجا فکر می کنید ، گیرنه امروزی و روستای Bellapais در نزدیکی آن ، چیزهای دیگری بیش از رستوران های توریستی و هتل های کازینو ارائه می دهد این سبک زندگی تنوع بیشتری را برای خریدار املاک خارج از کشور و سرمایه گذاری بزرگ و پر بازده از لحاظ اجاره است. برای خریدار یک ملک، گیرنه واقعاً بهترین امکانات را برای دسترسی به زندگی شبانه و همچنین طبیعت حیرت انگیز اطراف و حومه قبرس شمالی فراهم می کند. جذابیت های گیرنه تمام شدنی نیست.

زندگی در گیرنه لوکس و متفاوت است .

اگرچه در گیرنه هیچ ساحلی وجود ندارد ، اما سواحل شنی مانند معروف Abbey EscapeBellapais – Kyrenia – ساحل قبرس شمالی در Alsancak یا ساحل لاک پشت در Alagadi ، هر دو با ماشین 15 دقیقه فاصله دارند. باشگاه گلف Korineum در کلاس جهانی با رستوران های 5 ستاره ، فروشگاه و آبگرم خود که برای افراد غیر عضو باز است ، با ماشین فاصله چندانی دارد.

اگر عاشق غذا و فرهنگ های ملل مختلف هستید حتما به اینجا سربزنید ! رستوران های شگفت انگیز در گیرنه از آشپزخانه و کباب خانه های جالب و بسیار ارزان قیمت گرفته تا رستوران های معروف دنیا در نزدیکی بندر با غذاهای سنتی و رستوران a la carte وجود دارد.

خرید ملک در شهر گیرنه قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی

بوتیک هایی مملو از اجناس درجه یک ترک، فروشگاه های جواهرات طلا و نقره ، فروشگاه های صنایع دستی ترکیه که ظروف شیشه ای فوق العاده ای را به فروش می رسانند و همچنین فروشگاه های کفش و لباس زیادی وجود دارد. هنگام خرید از چانه زدن لذت ببرید!

اگر می خواهید تمام خانواده خود را برای زندگی تمام وقت به گیرنه منتقل کنید ، مدرسه کاملاً جدید انگلیسی اکنون یک آموزش جامع بین المللی را برای کودکان 3 تا 18 سال به علاوه شش دانشگاه قبرس شمالی از جمله GAU (دانشگاه آمریکایی Girne) ارائه می دهد ، تدریس به زبان انگلیسی است، در اینجا یک امکانات آموزشی با کیفیت بالا برای آموزش عالی برای ساکنان و مهاجران از سراسر دنیا ارائه می شود.

اگر شما یک جهانگرد یا عاشق تاریخ باشید ، هرگز در Girne خسته نخواهید شد ، زیرا تاریخ در همه شهرهای قبرس شمالی وجود دارد. حداقل دو ساعت وقت کافی برای دیدن قلعه چشمگیر Kyrenia (Girne Kalesi) مشرف به بندر Kyrenia که از قدیمی ترین بندرهای کشتی در جهان است و قدمت آن به قرن هفتم می رسد ، بگذارید و جذابیت های گیرنه را از دست ندید.

 مهاجرت قبرس شمالی | خرید ملک قبرس شمالی | اقامت قبرس شمالی | سرمایه گذاری قبرس شمالی | چرا همه شیفته شهر گیرنه قبرس شمالی میشوند؟

گیرنه در گذر تاریخ

تاریخچه آن آینه تاریخ غنی این جزیره است که تقریباً همه قدرت های مجاور آن را با قلعه کیرنیا به عنوان یک قلعه استراتژیک اداره می کنند! این قلعه در اصل توسط بیزانس ساخته شد تا از شهر در برابر تهدید دریایی اعراب محافظت کند. ریچارد شیر انگلیس قلعه کیرنیا را در راه جنگ صلیبی سوم تصرف کرد و سرانجام آن را به پسر عموی خود گای دی لوسیگنان فروخت.

در سال 1489 ونیزی ها کنترل قبرس را در دست گرفتند و در سال 1540 قلعه را بزرگ کردند و به آن شکل امروزی دادند. در سال 1570 ، گیرنه تسلیم عثمانی شد و آنها بار دیگر به قلعه اضافه کردند جایی كه مقبره آدمیرال عثمانی سدیق پاشا تا به امروز در آن قرار دارد. انگلیسی ها قبرس را در سال 1878 از عثمانی اجاره کردند و پس از آنکه قبرس در 1925 مستعمره تاج شد ، از قلعه کیرنیا به عنوان یک پادگان پلیس و آموزشگاه استفاده کردند. این از زمان استقلال در 1960 برای عموم آزاد است.


همراه ما باشید با مطالب خواندنی شرکت مهاجرتی البرز گروپ قبرس


مهاجرت قبرس شمالیمهاجرت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی مهاجرت قبرس شمالی در دکتر آف
 خرید ملک قبرس شمالیخرید ملک قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی خرید ملک قبرس شمالی در دکتر آف
اقامت قبرس شمالیاقامت قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی اقامت قبرس شمالی در دکتر آف
سرمایه گذاری قبرس شمالیسرمایه گذاری قبرس شمالی در کلینیک 24آگهی سرمایه گذاری قبرس شمالی در دکتر آف

پیام بگذارید